V INTEGRACYJNY TURNIEJ PRACOWNIKOW OSWIATY ZA NAMI
16 mają 2026 r. w szkole podstawowej nr 13 im. K. Makuszyńskiego odbył się kolejny Integracyjny Turniej Pracowników Oświaty. Wydarzenie zgromadziło wielu nauczycieli i pracowników szkół, którzy rywalizowali w atmosferze zdrowej konkurencji, dobrej zabawy i integracji.
Reprezentacja naszej szkoły z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyła w rozgrywkach badmintona i tenisa stołowego.
W tenisowych pojedynkach świetny występ zanotowali p. Tomasz Pawlikowski i p. Arkadiusz Rek, którzy wywalczyli wysokie 3 miejsce w turnieju. Serdecznie gratulujemy tego sukcesu!
Równie ambitnie nasi reprezentanci w skladzie dyrektor I LO p. Tomasz Szczygłowski i p. Marlena Nowak zaprezentowali się w badmintonie. Po walce do ostatniej lotki drużyna dotarła do ćwierćfinału.
Turniej był jednak nie tylko okazja do rywalizacji, ale przede wszystkim do integracji środowiska oświatowego oraz promowania aktywnego, zdrowego spędzania czasu wolnego.
Dziękujemy organizatorom za perfekcyjne przygotowanie wydarzenia, świetną atmosferę i sportowe emocje!