Marsz Różowej Wstążeczki – „Bądź zdrowa, Mamo”
26 maja, w Dniu Matki po raz 18, tradycyjnie , uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Marszu Różowej Wstążeczki – wydarzeniu promującym profilaktykę chorób nowotworowych piersi. Tegoroczne hasło: „Bądź zdrowa, Mamo” podkreślało troskę o zdrowie kobiet i zachęcało do regularnych badań.
Kolor magenta, dominujący podczas marszu, symbolizował solidarność, nadzieję i wsparcie dla wszystkich kobiet walczących z chorobą. Klasa I c godnie reprezentowała I LO . Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tej ważnej inicjatywy i dołożyć swoją cegiełkę w budowaniu świadomości.