Dzień Koszulki Piłkarskiej w Słowaku
Z okazji Światowego Dnia Piłki Nożnej Samorząd Uczniowski zorganizował dziś Dzień Koszulki Piłkarskiej połączony z otwarciem ogródka herbacianego.
Pogoda wreszcie stała się prawdziwe majowa, dzięki czemu uczniowie Słowaka mogli na świeżym powietrzu, przy dźwiękach muzyki zaprezentować koszulki swoich ulubionych drużyn piłkarskich, skorzystać z przygotowanych aktywności sportowych i poczęstować się lemoniadą.
Długa przerwa stała się doskonałą okazją do integracji i dobrej zabawy, wspólnego świętowania i budowania szkolnej wspólnoty.
Informację przygotowała Monika Wąsińska