Przejdź do głównej treści

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Wychowawcy

Czcionka:

Wykaz wychowawców w roku szkolnym
2016/2017

 

 

Lp.

Klasa

Przedmioty rozszerzone

Imię i nazwisko

 

 

                KLASY I

 

1.

I A

język polski, historia, wos

mgr Eliza Kulińska

2.

I B

język polski, język angielski, wos

mgr Ewelina Rygał

3.

I C

język polski, geografia, wos

mgr Urszula Pijet

4.

I D

geografia, matematyka, j. angielski/ j. niemiecki

mgr Agnieszka Mrowiec-Smaga

5.

I E

biologia, chemia, język angielski

mgr Jolanta Żaba

6.

I F

biologia, chemia, matematyka

mgr Małgorzata Pniak

 

 

                 KLASY II

 

7.

II A

język polski, historia, wos

mgr Urszula Zaleska

8.

II B

język polski, historia, wos

mgrAgnieszka Wiklińska

9.

II C

geografia, j. angielski, j. niemiecki, j. włoski

mgr Małgorzata Szczeszek

10.

II D

geografia, matematyka, j. angielski

mgr Małgorzata Hercog

11.

II E

biologia, chemia, język angielski

mgr Agnieszka Henel

12.

II F

biologia, chemia, fizyka/ j. niemiecki

mgr Bożena Dziabor

 

 

              KLASY III

 

13.

III A

język polski, historia, wos

mgr Monika Górna

14.

III B

język polski, j. angielski, historia

mgr

Maria Miniszewska

15.

III C

geografia, j. angielski, j. niemiecki, j. włoski

mgr Adrianna Chrząstek

16.

III D

geografia, wos, matematyka

mgr Dorota Chamoń

17.

III E

biologia, chemia, język angielski

mgr Marek Paściak

18.

III F

biologia, chemia, fizyka

mgr Katarzyna Tazbir

 

Wychowawcy wspomagający w roku szkolnym 2016/2017:

Klasa I a – mgr Arkadiusz Rek

Klasa I b – mgr Olga Grajdek

Klasa I c – mgr Tomasz Pawlikowski

Klasa I d – mgr Magdalena Kawecka

Klasa I e – mgr Małgorzata Jankowska – Nowak

Klasa I f – mgr Marlena Nowak

Klasa II a – mgr Jacek Wiewiórowski

Klasa II b – mgr Iwona Kociołek

Klasa II c – ks. Jacek Drozdek

Klasa II d – mgr Dorota Stelmach

Klasa II e – mgr Monika Lichańska – Walas

Klasa II f – mgr Elżbieta Żołyniak

Klasa III a – mgr Jolanta Kuligowska – Woszczyna

Klasa III b – mgr Zofia Sandak – Bernat

Klasa III c – mgr Agnieszka  Łuczak – Wielgórka

Klasa III d – mgr Joanna Tatarczyk

Klasa III e – mgr Tamara Samarcew

Klasa III f – mgr Aneta Słomian

Ranking olimpijski COPTIOSH

Reforma edukacji

Tutoring - nowa filozofia kształcenia

Słowacki OFF