Przejdź do głównej treści
Rozmiar czcionek: A A+ A++

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Wychowawcy

Czcionka:

Wykaz wychowawców w roku szkolnym
2020/2021

 

             
KLASY I
1. I A - język polski, historia, wos - mgr E. Rygał
2. I B - język polski, j.angielski, historia - mgr M. Miniszewska
3. I C - język angielski, geografia, język niemiecki/język włoski - mgr D. Chamoń
4. I D - biologia, chemia, język angielski - mgr M. Jankowska-Nowak
5. I E - biologia, chemia, matematyka - mgr M. Hercog
 
KLASY II
SZKOŁA PONADPODSTAWOWA:
1. II A - język polski, historia, wos - mgr U. Zaleska
2. II B - język polski, j.angielski,historia - mgr A. Mrowiec - Smaga
3. II C - język angielski, geografia, język niemiecki/język włoski - mgr U.Pijet    
4. II D - biologia, chemia, matematyka - mgr J. Żaba    
SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA:
5. II E - język polski, historia, wos - mgr E. Kulińska
6. II F - język polski, j.angielski,historia - mgr K. Staszewska
7. II G - język angielski, geografia, język niemiecki/język włoski - mgr M. Pniak
8. II H - biologia, chemia, matematyka - mgr A. Pióro
 
KLASY III
9. III A - język polski, historia, wos - mgr A.Wiklińska   
10. III B - język polski, jezyk angielski, historia - mgr M. Górna
11. III C - geografia, j.angielski, j.niemiecki/j.włoski - mgr Z. Sandak - Bernat
12. III D - język polski, geografia, j. angielski - mgr M. Paściak
13. III E - biologia,chemia, język angielski - mgr A. Łuczak - Wielgórka
14. III F - biologia,chemia,fizyka/j.niemiecki - mgr E. Żołyniak
 
 

Wychowawcy wspomagający w roku szkolnym 2020/2021:

Klasa I a – Iwona Kociołek
Klasa I b – Joanna Tatarczyk
Klasa I c – Iwona Strzelecka
Klasa I d – Paweł Wojaczek
Klasa I e – Katarzyna Tazbir
Klasa II a – Joanna Piątkowska
Klasa II b – Dorota Marlińska
Klasa II c – Jolanta Kuligowska – Woszczyna
Klasa II d – Adrianna Chrząstek
Klasa II e – Arkadiusz Rek 
Klasa II f – Marlena Nowak
Klasa II g – Bożena Dziąbor
Klasa II h – Agnieszka Henel
Klasa III a – Tomasz Pawlikowski
Klasa III b – Tamara Samarcew
Klasa III c – Anita Tuszyńska-Gajowczyk
Klasa III d – Dorota Stelmach
Klasa III e - Monika Lichańska – Walas
Klasa III f – Aneta Słomian

 

E-dziennik

Nauka zdalna

Ranking olimpijski COPTIOSH

Tutoring - nowa filozofia kształcenia

ERASMUS +

Reforma edukacji

Job shadowing

Partnerstwo

Skrzynka na sygnały

Kartka z kalendarza

Sto lat dla Niepodległej – kartka z kalendarza