Przejdź do głównej treści

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Zastępstwa

Czcionka:

ZASTĘPSTWA

czwartek 20.09.2018 r.

Nauczyciel nieobecny

Godz

lek.

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p.M.Nowak

5,6

2f

p.M.Pniak (zaj.opiek-wych)

 

 

 

 

p.E.Kulińska

1

3a

Grupa przychodzi na 2 godzinę lekcyjną, zostaje na 7 lekcję

 

2

2b

Grupa przychodzi na 3 godzinę lekcyjną

 

3

3b

p.K.Staszewska (j.angielski-grupy łączone) s.6

 

4

1a

p.P.Wojaczek (informatyka-cała klasa) s.10

 

6

3b

p.K.Staszewska (j.angielski-grupy łączone) s.6

 

7,8

3a

Klasa zwolniona do domu

 

 

 

 

Ks.W.Pelczarski

1

2b

Klasa przychodzi na 3 godzinę lekcyjną

 

3

3a

p.K.Staszewska (j.angielski-grupy łączone) s.6

 

5

1a

p.A.Łuczak-Wielgórka (PP)

 

6

3a

p.K.Staszewska (j.angielski-grupy łączone) s.6

 

7

1a

Klasa zwolniona do domu

 

8

2b

Klasa zwolniona do domu

 

 

 

 

p.E.Rygał

3

1a

p.J.Żaba (chemia)

 

4

1c

p.U.Zaleska (j.polski) s.19

 

5

1f

p.U.Zaleska (j.polski) s.19

 

6

2b

p.M.Paściak (historia)

 

7,8

Kl.I

Grupa zwolniona do domu

 

 

 

 

Ks.P.Sokalski

2

1e

Klasa przychodzi na 3 godzinę lekcyjną

 

5

2d

p.K.Tazbir (matematyka)

 

6

2d

p.M.Lichańska-Walas (WDŻ z 9 lekcji)

 

7,8

1d

Klasa zwolniona do domu

 

9

3c

Klasa zwolniona do domu

 

Klasa 3a i 3b przychodzą wg poniższego planu:

Nr lekcji

Przedmiot

Sala

2

Języki obce wg planu

1,11,2

3

j.angielski-p.Staszewska

6

4

j.polski-p.Miniszewska

3

5

j.polski-p.Miniszewska

3

6

j.angielski-p.Staszewska

6

7

Historia-p.Paściak

11

Salon Maturzystów kl. III – opieka: p.E.Jankowska, p.E.Kulińska, p.E.Rygał

środa 19.09.2018 r.

Nauczyciel nieobecny

Godz

lek.

Klasa

Nauczyciel zastępujący

p.A.Łuczak-Wielgórka

5

1f

p.T.Pawlikowski, p.A.Rek (wych.fizyczne)

 

6

1e

p.K.Staszewska (j.angielski-cała klasa)

 

7

1c

p.U.Zaleska (j.polski z 3 lekcji)

 

8

2b

Klasa zwolniona do domu

 

 

 

 

Ks.P.Sokalski

5

3c

Szkolenie przed maturą (sala widow.)

 

7

1e

p.K.Tazbir (matematyka)

 

8,9

2e

Klasa zwolniona do domu

 

Szkolenie dla klas III, dotyczącego egzaminu maturalnego (sala widowiskowa) – p.M.Rataj. Obecność obowiązkowa!:

Godz. 10.05 (4 lekcja) – klasy: 3a, 3d, 3f

Godz. 11.10 (5 lekcja) – klasy: 3b, 3c, 3e

 

Klasy I – badanie wyników z języka polskiego, 2 i 3 godzina lekcyjna:

Klasa 1 a – sala 9, opieka: p.I.Kociołek, p.T.Samarcew

Klasa I b -  sala 7, opieka: p.M.Górna

Klasa I c – sala 5, opieka: p.A.Henel, p.A.Słomian

Klasa I d – sala 20, opieka: p.B.Dziąbor, p.M.Paściak

Klasa I e – sala 6, opieka: p.I.Strzelecka, p.A.Mrowiec-Smaga

Klasa I f – sala 11, opieka: p.D.Chamoń, ks.W.Radoliński

 

Zmiana sal:

Nr lekcji:

Klasa:

Sala:

3

2b (p.I. Kociołek)

19

3

3a (p.A.Wiklińska)

13

3

3e (p.A.Henel)

12

3

2f (p.M.Kawecka)

10

3

2d (p.D.Chamoń)

2a

 

E-dziennik

Ranking olimpijski COPTIOSH

Tutoring - nowa filozofia kształcenia

SłowackiArt

Reforma edukacji

Job shadowing