ZASTĘPSTWA
Wtorek 19.03.2024 r.
Nauczyciel nieobecny | Godz
lek. |
Klasa | Nauczyciel zastępujący |
p.B.Dziąbor | 2 | 3ab | p.I.Strzelecka (j.niemiecki-grupy łączone) s.2 |
3 | 2e | p.Z.Sandak-Bernat (j.niemiecki-grupy łączone) s.16 | |
6 | 3de | p.I.Strzelecka (j.niemiecki-grupy łączone) s.20 | |
p.M.Jankowska-Nowak | 3 | 4d | p.I.Strzelecka (j.niemiecki) s.2 |
p.T.Samarcew | 5 | 1d | p.J.Tatarczyk (j.angielski-grupy łączone) s.8 |
6 | 2a | p.A.Słomian (j.angielski-grupy łączone) s.2 | |
7 | 3a | Grupa zwolniona do domu | |
p.I.Strzelecka | 3 | 2e | p.Z.Sandak-Bernat (j.niemiecki-grupy łączone) s.16 |
p.J.Żaba | 3 | 4d | p.I.Strzelecka (j.niemiecki) s.2 |
Klasa 2d – wyjście na zajęcia z kryminalistyki, powrót na 4 lekcję, opieka: p.J.Żaba, p.M.Jankowska-Nowak
Zmiana sali:
Nr lekcji | Klasa | Sala |
3 | 4b (p.Tuszyńska-Gajowczyk) | 20 |
4 | 4c (p.Strzelecka) | 2 |
4 | 2b (p.Chrząstek) grupy łączone | 16 |
5 | 4c (p.Strzelecka) | 1 |
6 | 3de (p.Strzelecka) | 20 |
poniedziałek 18.03.2024 r.
Nauczyciel nieobecny | Godz
lek. |
Klasa | Nauczyciel zastępujący |
p.B.Dziąbor | 2 | 3c | p.J.Chwastowska (j.angielski) s.1 |
3 | 2ab | p.I.Strzelecka (j.niemiecki-grupy łączone) s.20 | |
6 | 4ab | 4a-p.Z.Sandak-Bernat (j.niemiecki-grupy łączone) s.16, 4b-grupa zwolniona do domu | |
p.M.Nowak | 2,3 | 4c | p.A.Rek (wych.fizyczne-grupy łączone) |
4,5 | 1e | p.J.Piątkowska (zaj.opiek-wych) s.19 | |
p.T.Samarcew | 4 | 2d | p.E.Kulińska (j.angielski-grupy łączone) s.13 |
6 | 4c | p.A.Chrząstek (j.angielski-grupy łączone) s.1 | |
7 | 3b | p.E.Kulińska (j.angielski-grupy łączone) s.13 | |
8 | 2d | p.E.Kulińska (j.angielski-grupy łączone) s.13 | |
9 | 3a | Grupa zwolniona do domu | |
p.J.Tatarczyk | 3 | 3c | p.A.Mrowiec-Smaga (j.angielski-grupy łączone) s.2a |
4 | 4b | p.A.Tuszyńska-Gajowczyk (j.angielski-grupy łączone) s.8 | |
p.K.Tazbir | 5 | 2c | p.J.Sznajder (biologia) s.18 |
6 | 3e | p.E.Izydorczyk (informatyka) s.12 | |
7 | 3a | p.M.Hercog (matematyka) s.12 | |
8 | 1e | Klasa zwolniona do domu | |
9 | 3d | Klasa zwolniona do domu | |
10 | 2d | Klasa zwolniona do domu |
Klasy 1f, 1b, 1c, 2e – wyjście do teatru po pierwszej lekcji, powrót na 6 lekcję, opieka: p.J.Tatarczyk, p.S.Kluk, p.E.Szajbel, p.M.Nowak
Olimpiada Wiedzy o UE – godz. 10.00, sala 12, p.A.Pióro
Klub Młodych Odkrywców – wyjście edukacyjne,opieka: p.K.Tazbir
Wymiana z Forchheim – 8.00-13.00, s.widowiskowa, p.B.Dziąbor, p.T.Samarcew
UWAGA! Zmiana sali:
Nr lekcji | Klasa | Sala |
3 | 2ab (p.Strzelecka) | 20 |
5 | 2d (p.Paściak) | 16 |
6 | 4ab (p.Chamoń) | 20 |