Przejdź do głównej treści
Rozmiar czcionek: A A+ A++

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych

Czcionka:

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. z 2020 poz. 493 ze zm.) publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postepowaniu rekrutacyjnym I LO im. J. Słowackiego w Częstochowie:

Liczba wolnych miejsc: 2

Nazwisko Imię Decyzja
Addario Nicolas nieprzyjęty
Andrushkova Yelizavieta przyjęty
Andryszczak Piotr nieprzyjęty
Anioł Marta nieprzyjęty
Arendt Bartosz nieprzyjęty
Bacior Natalia przyjęty
Badora Alex przyjęty
Balsam Maja nieprzyjęty
Bancer Martyna nieprzyjęty
Baran Sandra nieprzyjęty
Baranowska Dominika nieprzyjęty
Barański Martin nieprzyjęty
Bareła Weronika nieprzyjęty
Bartelak Julia nieprzyjęty
Bartelak Karol nieprzyjęty
Barzak Magda nieprzyjęty
Bąbel Kaja nieprzyjęty
Bąk Julia przyjęty
Bąk Klaudia nieprzyjęty
Bąkiewicz Aleksandra nieprzyjęty
Bąkowska Nikola nieprzyjęty
Bednarek Dominika nieprzyjęty
Bednarek Julia Maria nieprzyjęty
Bednarek Wiktoria nieprzyjęty
Bednarska Hanna przyjęty
Bekus Aleksandra nieprzyjęty
Bembnista Łukasz nieprzyjęty
Bieda Julia Justyna nieprzyjęty
Bielak Kinga przyjęty
Bieniek Ewa przyjęty
Bigosińska Iga przyjęty
Bilnicki Jakub nieprzyjęty
Błotnicka Ewelina przyjęty
Boborowska Wiktoria przyjęty
Bochaczyk Kaja nieprzyjęty
Bociąga Aleksandra nieprzyjęty
Bodziachowski Nikodem przyjęty
Bolesławska Maja nieprzyjęty
Borecki Krzysztof nieprzyjęty
Borowicz Zuzanna nieprzyjęty
BOROWIK MARTA nieprzyjęty
Brondel Julia przyjęty
Bryniak Wiktoria nieprzyjęty
Burczaniuk Jakub nieprzyjęty
Ceglarek Katarzyna nieprzyjęty
Ceglarz Wiktoria nieprzyjęty
Celeban Adela nieprzyjęty
Cembrzyński Mikołaj nieprzyjęty
Chachulski Wiktor nieprzyjęty
Chmielewska Manuela nieprzyjęty
Chmura Emilia nieprzyjęty
Choła Julia przyjęty
Chwałek Alicja nieprzyjęty
Chwałkowska Kinga Magdalena przyjęty
Cierpiał Anna nieprzyjęty
Cierpisz Iga nieprzyjęty
Cieślik Klaudia przyjęty
Ciszewska Amelia nieprzyjęty
Ciszewska Anna nieprzyjęty
Ciura Karolina nieprzyjęty
Contucci Jacopo nieprzyjęty
Cupriak Karolina przyjęty
Cwudziński Antoni przyjęty
Cygan Weronika nieprzyjęty
Cykowska Julia przyjęty
Czajkowski Mateusz przyjęty
Czapiewska Anna nieprzyjęty
Czarnecka Karina nieprzyjęty
Czerwonka Maria nieprzyjęty
Czerwonka Wiktoria nieprzyjęty
Czyżycka Anna przyjęty
Dąbrowska Zuzanna przyjęty
Dekiela Grzegorz nieprzyjęty
Derda Laura nieprzyjęty
Dłubała Olivier nieprzyjęty
Długosz Adam nieprzyjęty
Dobosz Aleksandra nieprzyjęty
Domoradzki Miłosz przyjęty
Dróżdż Karolina nieprzyjęty
Dróżdż Nicole przyjęty
Dróżdż Oliwia nieprzyjęty
Dróżdż Paulina nieprzyjęty
Drzastwa Maciej nieprzyjęty
Dudek Aleksandra nieprzyjęty
Dudek Zuzanna przyjęty
Dumigan Heidi nieprzyjęty
Dworak Aleksandra przyjęty
Dyjan-Jaworska Wiktoria nieprzyjęty
Dyner Olga nieprzyjęty
Dyner Oliwia nieprzyjęty
Dyner Patrycja nieprzyjęty
Dziurkowska Natalia przyjęty
Fiksat Kinga Gabriela nieprzyjęty
Fiksat Nastja nieprzyjęty
Flak Oliwier nieprzyjęty
Flakus Jeremiasz nieprzyjęty
Florczyk Filip przyjęty
Foltyńska Nina nieprzyjęty
Fornalik Aleksandra przyjęty
Gajewicz Maja nieprzyjęty
Gajzler Martyna nieprzyjęty
Gancarek Nicola nieprzyjęty
Garus Michał przyjęty
Gawron Katarzyna nieprzyjęty
Gierczak Julia Sylwia nieprzyjęty
Gieroń Natalia przyjęty
Głobińska Elwira przyjęty
Gołdy Marta nieprzyjęty
Gołębiowska Wiktoria nieprzyjęty
Gołkowska Marta przyjęty
Gołkowska Patrycja przyjęty
Gosińska Kinga nieprzyjęty
Górniak Maciej nieprzyjęty
Górska Wiktoria nieprzyjęty
Góździk Alicja przyjęty
Grabarczyk Laura przyjęty
Grabny Karolina nieprzyjęty
Grabowska Natalia nieprzyjęty
Grabowski Jakub przyjęty
Grązka Natalia nieprzyjęty
Grochala Wojciech nieprzyjęty
Gross Iwo przyjęty
Grot Zuzanna przyjęty
Grzyb Julia przyjęty
Grzyb Olga przyjęty
Grzywna Martyna nieprzyjęty
Gworys Kamil nieprzyjęty
Hacaś Natalia nieprzyjęty
Halaba Julia nieprzyjęty
Hasik Oliwia nieprzyjęty
Idzikowska Wiktoria przyjęty
Jagielska Nadia nieprzyjęty
Jakubasz Patryk nieprzyjęty
Jakubczak Alicja nieprzyjęty
Jambor Malwina przyjęty
Jamrozik Kamil przyjęty
Janik Alan nieprzyjęty
Janik Krzysztof nieprzyjęty
Janik Wiktoria nieprzyjęty
Jasińska Gabriela nieprzyjęty
Jaskóła Miłosz nieprzyjęty
Jeziorska Wiktoria przyjęty
Jeznach Maksymilian nieprzyjęty
Jędryka Zuzanna nieprzyjęty
Jochemczak Wiktoria przyjęty
Juchnik Dominika przyjęty
Juretko Nicol nieprzyjęty
Kaczmarzyk Ada przyjęty
Kaczor Dobrochna przyjęty
Kaczorowska Olga nieprzyjęty
Kaczyńska Alicja nieprzyjęty
Kalinowski Maurycy nieprzyjęty
Kalota Dominik przyjęty
Kalota Wiktoria przyjęty
Kamińska Zofia przyjęty
Kaniecki Jakub przyjęty
Kapczyński David nieprzyjęty
Karczmarek Oliwia przyjęty
Karoń Klaudia nieprzyjęty
Karwala Nadia Maria nieprzyjęty
Kasprzyk Dominika nieprzyjęty
Kasprzyk Natalia nieprzyjęty
Kasprzyk Wiktoria nieprzyjęty
Kazik Adam nieprzyjęty
Kazik Julia nieprzyjęty
Kisiel Sandra nieprzyjęty
Klaga Natalia nieprzyjęty
Kleinschmidt Marek nieprzyjęty
Klimala Łucja nieprzyjęty
Klimas Marcel nieprzyjęty
Kluczna Justyna nieprzyjęty
KLUSZEWSKI MATEUSZ nieprzyjęty
Knysak Kacper nieprzyjęty
Knysak Krzysztof przyjęty
Kocela Bartłomiej przyjęty
Kocop Karolina nieprzyjęty
Koćwin Julia nieprzyjęty
Koćwin Mateusz nieprzyjęty
Kokot Maria nieprzyjęty
Kolesnik Yelyzaveta przyjęty
Kołaczyk Helena nieprzyjęty
Kołodziej Kamila przyjęty
Kołodziej Kornelia nieprzyjęty
Konieczna Nina nieprzyjęty
Konopka Julia nieprzyjęty
Konstanciak Marta Maria nieprzyjęty
Kopaczewska Maja nieprzyjęty
Kopeć Amelia nieprzyjęty
Kosowski Dawid przyjęty
Koścień Natalia przyjęty
KOŚMIDER SZYMON nieprzyjęty
Kot Zofia nieprzyjęty
Kotarska Wiktoria nieprzyjęty
Kotas Zofia nieprzyjęty
Kowacz Sonia nieprzyjęty
Kowalczewski Michał nieprzyjęty
Kowalczyk Maciej nieprzyjęty
Kowalczyk Maja przyjęty
Kowalczyk Wiktoria nieprzyjęty
Kowalik Jakub nieprzyjęty
Koza Kinga nieprzyjęty
Koza Wiktoria nieprzyjęty
Kozieł Gabriela przyjęty
Kozieł Marta nieprzyjęty
Kozioł Wiktoria nieprzyjęty
Kozos Katarzyna nieprzyjęty
Krakowska Daria przyjęty
Krasińska Maria przyjęty
Krawczyk Aleksandra nieprzyjęty
Krawczyk Wiktoria przyjęty
Krawczyk Zuzanna nieprzyjęty
Kromołowska Kinga nieprzyjęty
Książek Kacper nieprzyjęty
Kuban Kacper nieprzyjęty
Kubik Wiktoria przyjęty
Kuc Damian nieprzyjęty
Kucęba Oliwier nieprzyjęty
Kucharek Patrycja nieprzyjęty
Kuciak Oktawian nieprzyjęty
Kudlik Hanna Maria przyjęty
Kulasiewicz Iga nieprzyjęty
Kulińska Hanna przyjęty
Kulwicka Maria przyjęty
Kupczak Julia nieprzyjęty
Kupka Mikołaj nieprzyjęty
Kurzak Anna nieprzyjęty
Kurzak Małgorzata nieprzyjęty
Kuzior Konrad nieprzyjęty
Kuździeń Marika nieprzyjęty
Kwiecień Wiktoria nieprzyjęty
Langier Wiktor nieprzyjęty
Laskowska Laura przyjęty
Lewandowska Amelia nieprzyjęty
Ligenza Amelia nieprzyjęty
Lis Victoria nieprzyjęty
Łapaj Paweł przyjęty
Łaszkiewicz Julia przyjęty
Łaszkiewicz Kinga przyjęty
Łuczak Igor nieprzyjęty
Machura Nikodem przyjęty
Magnuska Monika nieprzyjęty
Maj Oliwia nieprzyjęty
Majcher Kamil nieprzyjęty
Majchrzak Amelia nieprzyjęty
Majda Mateusz nieprzyjęty
Majda Zuzanna nieprzyjęty
Majewski Konrad nieprzyjęty
Majkrzyk Wojciech nieprzyjęty
Makles Bartłomiej nieprzyjęty
Makuch Natalia nieprzyjęty
Malik Weronika nieprzyjęty
Malina Claudia nieprzyjęty
Małasiewicz Paulina nieprzyjęty
Małecki Miklosz przyjęty
Małolepsza Julia nieprzyjęty
Małż Martyna nieprzyjęty
Mańka Dominika nieprzyjęty
Marko Miłosz nieprzyjęty
Maroszek Zofia nieprzyjęty
Marszałek Igor nieprzyjęty
Marzec Mateusz nieprzyjęty
Matusiak Kacper nieprzyjęty
Matusiak Wiktor przyjęty
Matyjaszek Hanna nieprzyjęty
Mazik Izabela nieprzyjęty
Mazurek Mieszko nieprzyjęty
Mądrzyk Michał nieprzyjęty
Mąkosa Marta przyjęty
Mencina Dorota przyjęty
Mesjasz Klaudia przyjęty
Michalczyk Natalia nieprzyjęty
Michalik Gabriela nieprzyjęty
Mićka Beata nieprzyjęty
Mielczarek Emilia przyjęty
MIELCZAREK ROZALIA nieprzyjęty
Mienkina Agata Karolina nieprzyjęty
Migoń Oskar przyjęty
Mika Wiktoria Ewa przyjęty
Mirowska Kinga nieprzyjęty
Mizgała Amelia przyjęty
Młynek Karolina nieprzyjęty
Molenda Olga nieprzyjęty
MOŻDŻEŃ MAJA nieprzyjęty
Mrożek Wiktoria nieprzyjęty
Mucha Maja nieprzyjęty
Mucha Oliwia przyjęty
Mucha Zuzanna przyjęty
Muchla Aleksandra przyjęty
Mularczyk Wiktoria nieprzyjęty
Musialik Julia przyjęty
Musialik Paulina nieprzyjęty
Musiał Julia przyjęty
Musiał Kacper przyjęty
Musiał Natalia nieprzyjęty
Musik Dawid przyjęty
Myślikowska Amelia nieprzyjęty
Myślikowska Oliwia nieprzyjęty
Myślin Maja nieprzyjęty
Nemsz Jan przyjęty
Nowak Natalia przyjęty
Nowakowska Julia nieprzyjęty
Nowakowski Arkadiusz nieprzyjęty
Nyga Oliwia przyjęty
Nykiś Laura nieprzyjęty
Ogłaza Agata nieprzyjęty
Opala Julia nieprzyjęty
Oracz Kinga nieprzyjęty
Organa Maja nieprzyjęty
Organiściak Karolina nieprzyjęty
Orzeł Wiktoria nieprzyjęty
Osadnik Magdalena nieprzyjęty
Pabiniak Justyna nieprzyjęty
Pabis Amelia nieprzyjęty
Pacuda Zuzanna nieprzyjęty
Paczkowska Weronika nieprzyjęty
Pałczyńska Alicja nieprzyjęty
Papis Maksymilian przyjęty
Parkitna Natalia nieprzyjęty
Paruzel Maja nieprzyjęty
Pasieka Karolina przyjęty
PASZKOWSKA ZUZANNA przyjęty
Pełka Aleksandra przyjęty
Perduta Eryk nieprzyjęty
Pęczek Nadia nieprzyjęty
Pęczek Roksana przyjęty
Pianko Oliwia nieprzyjęty
Piasecka Weronika nieprzyjęty
Pietras Agnieszka nieprzyjęty
Pietras Laura przyjęty
Pietruszka Maja nieprzyjęty
Pietrzak Julia nieprzyjęty
Pietrzak Laura nieprzyjęty
Pietrzak Lena nieprzyjęty
Pijet Natalia przyjęty
Pińska Nicola nieprzyjęty
Pirowski Eryk nieprzyjęty
Piśniak Marcelina przyjęty
Pluta Martyna nieprzyjęty
Podsiadlik Kalina nieprzyjęty
Podsiedlik Jolanta przyjęty
Podsiedlik Zuzanna nieprzyjęty
Polak Klaudia nieprzyjęty
Popiołek Aleksandra nieprzyjęty
Posak Lena nieprzyjęty
Pośpiech Martyna nieprzyjęty
Powązka Aleksandra przyjęty
Powroźnik Oliwier nieprzyjęty
Pruciak Beata przyjęty
Prząda Maja przyjęty
Przerywacz Maja nieprzyjęty
Przybyłek Zuzanna przyjęty
Puchała Emilia nieprzyjęty
Puchała Zuzanna przyjęty
Purgal Karolina nieprzyjęty
Purgal Oliwia nieprzyjęty
Puto Stanisław nieprzyjęty
Puto Zuzanna nieprzyjęty
Pydzińska Julia nieprzyjęty
Pyrc Karolina nieprzyjęty
Rachwalik Krzysztof nieprzyjęty
Radaszewska Maja przyjęty
Radosz Nadia nieprzyjęty
Radzikowska Kaja nieprzyjęty
Rak Amanda Anna nieprzyjęty
Rakowska Oliwia przyjęty
Ramian Vanessa przyjęty
Raszewska Weronika nieprzyjęty
Rogalska Anna nieprzyjęty
Romański Seweryn nieprzyjęty
ROSIKOŃ JULIA nieprzyjęty
Rozpędek Martyna nieprzyjęty
Rusek Maksymilian nieprzyjęty
Rychlewska Natalia nieprzyjęty
Rychter Weronika nieprzyjęty
Rygał Natalia przyjęty
Sączek Maciej nieprzyjęty
Sączek Zuzanna przyjęty
Serwa Oliwia nieprzyjęty
Sikorski Mikołaj nieprzyjęty
Sitek Daria nieprzyjęty
Sitowska Marcelina nieprzyjęty
Siwek Paulina nieprzyjęty
Skibińska Wiktoria nieprzyjęty
Skorupa Daria przyjęty
Skrzesińska Maja nieprzyjęty
Słabosz Kornelia przyjęty
Snopek Kamila przyjęty
Sobczyk wiktor przyjęty
Sobota Blanka nieprzyjęty
socha emilia nieprzyjęty
Sojka Dominik nieprzyjęty
Sokołowska Oliwia nieprzyjęty
Solovei Diana nieprzyjęty
Sosnowski Szymon nieprzyjęty
Sowa Maria nieprzyjęty
Sowula Kinga nieprzyjęty
Spruch Anastazja nieprzyjęty
Sroka Kamil nieprzyjęty
Stacherczak Sonia nieprzyjęty
Stachurska Monika przyjęty
Stępień Martyna nieprzyjęty
Stępień Stanisław przyjęty
Stępień Weronika nieprzyjęty
Stolarska Aleksandra nieprzyjęty
Strąk Estera nieprzyjęty
Strojec Julia przyjęty
Strzelczyk Emilia nieprzyjęty
Strzelecka Małgorzata przyjęty
Suchańska Katarzyna nieprzyjęty
Suchecka Kinga przyjęty
Sygiet Magdalena nieprzyjęty
Sygiet Pola nieprzyjęty
Synowiec Amelia Marta przyjęty
Szarzec Łucja nieprzyjęty
Szczepański Paweł nieprzyjęty
Szczęsna Lena nieprzyjęty
Szczygieł Laura nieprzyjęty
Szecówka Magdalena przyjęty
Szlachta Emilia nieprzyjęty
Szmajdziński Karol nieprzyjęty
Sznober Milena nieprzyjęty
Szpyrka Wiktoria nieprzyjęty
Szymaczek Nadia nieprzyjęty
Szymanek Karolina nieprzyjęty
Szymański Sergiusz przyjęty
Szymczak Wiktoria nieprzyjęty
Szymczyk Kinga nieprzyjęty
Szymocha Kornelia Anna nieprzyjęty
Ślęzak Jakub nieprzyjęty
Ślusarek Szymon nieprzyjęty
Śmiech Amelia nieprzyjęty
Śpiewak Julia Anna nieprzyjęty
Śpiewak Klaudia nieprzyjęty
Świąć Oliwia nieprzyjęty
Świerat Patrycja nieprzyjęty
Święcik Dominika nieprzyjęty
Tamborek Marta nieprzyjęty
Tame Weronika, Zuzanna nieprzyjęty
Tatarowicz Alicja nieprzyjęty
Tłustochowicz Zuzanna przyjęty
Tokarska Julia nieprzyjęty
Tomsia Julia przyjęty
Tomski Wiktor nieprzyjęty
Trzepizur Maria nieprzyjęty
Turek Mateusz przyjęty
Wachowicz Zuzanna przyjęty
Waczyński Mikołaj nieprzyjęty
Walczyk Oliwia Weronika przyjęty
Walentek Emilia nieprzyjęty
Warta Anna przyjęty
Waryś Bartosz nieprzyjęty
Wawrzykowski Dawid nieprzyjęty
Wereszczyńska Hanna nieprzyjęty
Widera Borys przyjęty
Wieczorek Judyta przyjęty
Wieczorek Magdalena przyjęty
Wierzba Maja przyjęty
Wilczyńska Klaudia nieprzyjęty
Wilczyńska Natalia nieprzyjęty
Wilk Izabella przyjęty
Woch Klaudia nieprzyjęty
Wojciechowski Dawid nieprzyjęty
WOJCIECHOWSKI BARTŁOMIEJ nieprzyjęty
Wojciuk Kajetan nieprzyjęty
Wojtan Oliwia przyjęty
Wojtasik Kornelia przyjęty
Wolański Łukasz nieprzyjęty
Woszczyk Weronika przyjęty
WOŚ KINGA nieprzyjęty
Woźniak Dominika przyjęty
Woźniak Emilia przyjęty
Wójcik Angelika nieprzyjęty
Wójcik Karolina nieprzyjęty
Wręczycka Alicja Weronika przyjęty
Wręczycka Oliwia przyjęty
Wróbel Mateusz przyjęty
Wróbel Zuzanna nieprzyjęty
Wrześniewska Wiktoria nieprzyjęty
WUDARCZYK SEWERYN nieprzyjęty
Wychowaniec Oliwia nieprzyjęty
Wychowaniec Wiktoria przyjęty
Wystalska Marta nieprzyjęty
Zahotyniec Nikola nieprzyjęty
Zasada Emilia nieprzyjęty
Zasępa Oliwia nieprzyjęty
Zaskórska Daria nieprzyjęty
Zatoń Kacper nieprzyjęty
Zawierucha Julia przyjęty
Zbrojkiewicz Filip przyjęty
Zębik Izabela przyjęty
Zielińska Amelia nieprzyjęty
Zimnoch Allan nieprzyjęty
Zych Dominika nieprzyjęty
Zychowska Julia nieprzyjęty
Zymek Karina nieprzyjęty
Zymek Matylda przyjęty
Żurawiecka Nicola przyjęty
Żurek Judyta nieprzyjęty
Żurek Maja nieprzyjęty

 

 

Oddział Najniższa liczba punktów
(1a) [O] pol-hist-wos (ang-niem*,ros) 129.9
(1b) [O] pol-ang-hist (ang-niem*,ros) 137.45
(1c/n) [O] ang-geogr-niem (ang-niem) 134.15
(1c/w) [O] ang-geogr-wło (ang-wlo) 144.55
(1e) [O] biol-chem-mat (ang-niem*,ros) 131.75
(1d) [O] biol-chem-ang (ang-niem*,ros) 147.85
Data publikacji listy: 19.08.2020 r.

 

E-dziennik

Nauka zdalna

Ranking olimpijski COPTIOSH

Tutoring - nowa filozofia kształcenia

ERASMUS +

Reforma edukacji

Job shadowing

Partnerstwo

Skrzynka na sygnały

Kartka z kalendarza

Sto lat dla Niepodległej – kartka z kalendarza