Przejdź do głównej treści
Rozmiar czcionek: A A+ A++

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Konsultacje dla uczniów i rodziców

Czcionka:

Nauczyciel

Przedmiot

Konsultacje dla uczniów,

dzień i godzina

Konsultacje dla rodziców,

dzień i godzina

Kaim Małgorzata

historia

Wtorek,

9.40 – 10.15

Wtorek,

14.30 – 15.00

Rataj Magdalena

matematyka

Wtorek,

14.25 – 15.10

Poniedziałek,

10.55 – 11.40

Chamoń Dorota

 

j. polski

j. rosyjski

Wtorek,

11.00 – 12.00

Środa,

15.30 – 16.30

Chrząstek Adrianna

 

j. angielski

Poniedziałek,

9.50 – 10.35

Czwartek,

13.35 – 14.20

Dziąbor Bożena

 

j. niemiecki

Poniedziałek,

11.50 – 12.30

Wtorek,

8.55 – 9.30

Gajownik Marek

religia

Wtorek,

9.40 – 10.35

Środa,

10.55 – 11.40

Górna Monika

 

j. polski

Środa,

10.55 – 11.40

Środa,

9.50 – 10.35

Henel Agnieszka

 

historia, his

Poniedziałek,

13.35 – 14.20

Wtorek,

13.35 – 14.20

Hercog Małgorzata

 

matematyka

Poniedziałek,

12.35 – 13.00

Poniedziałek,

13.00 – 13.30

Jankowska-Nowak Małgorzata

biologia

Wtorek,

15.15 – 16.00

Środa,

15.15 – 16.00

Kociołek Iwona

 

j. polski

Wtorek,

13.35 – 14.20

Czwartek,

13.30 – 14.20

Kudła Magdalena

wdż

Wtorek,

14.25 – 15.10

Środa,

13.35 – 14.20

Kuligowska-Woszczyna Jolanta

 

j. włoski

Poniedziałek,

12.45 – 13.30

Czwartek,

12.45 – 13.30

Kulińska Eliza

 

j. angielski

Środa,

11.50 – 12.35

Czwartek,

14.30 – 15.10

Kurek Joanna

matematyka

Wtorek,

10.55 – 11.40

Wtorek,

12.45 – 13.30

Lichańska-Walas Monika

biologia

Czwartek,

15.00 – 16.00

Poniedziałek,

13.30 – 14.30

Łuczak-Wielgórka Agnieszka

j. polski

podstawy przedsiębiorczości

Środa,

10.55 – 11.40

Środa,

13.35 – 14.20

Marlińska Dorota

 

W-f

muzyka

Środa, 9.50 – 10.35

Środa, 8.55 – 9.40

Poniedziałek,

15.15 – 16.00

 

Miniszewska Maria

j. polski

Czwartek,

14.30 – 15.30

Czwartek,

12.00 – 13.00

Mrowiec-Smaga Agnieszka

j. angielski

Poniedziałek,

10.35 – 11.10

Środa,

11.50 – 12.20

Nowak Marlena

w-f

Poniedziałek,

14.20 – 15.20

Poniedziałek,

15.15 – 16.00

Paściak Marek

historia,

wos

Poniedziałek,

9.50 – 10.35

Środa,

9.50 – 10.35

Pawlikowski Tomasz

w-f

Wtorek,

13.00 – 13.45

Wtorek,

15.00 – 15.45

Piątkowska Joanna

historia,

wos

Czwartek,

15.10 – 15.50

Czwartek,

16.00 – 16.45

Pijet Urszula

geografia

Poniedziałek,

10.40 – 11.10

Piątek,

12.40 – 13.10

Pióro Anita

matematyka

Poniedziałek,

12.30 – 13.00

Poniedziałek,

13.00 – 13.30

Pniak Małgorzata

w-f,

wok

Wtorek, 11.00 – 11.30

Wtorek, 11.00 – 11.45

Wtorek, 11.30 – 12.00

Wtorek, 11.45 – 12.20

Rek Arkadiusz

w-f

Wtorek,

12.15 – 12.45

Wtorek,

11.45 – 12.15

Rygał Ewelina

Łacina dla medyków

łacina dla humanistów

edb

Poniedziałek,

9.50 – 10.35

Środa,

12.45 – 13.30

Samarcew Tamara

j. angielski

Czwartek,

12.45 – 13.30

Poniedziałek,

12.45 – 13.30

Sandak-Bernat Zofia

j. niemiecki

Czwartek,

12.45 – 13.30

Czwartek,

9.50 – 10.30

Słomian Aneta

j. angielski

Środa,

8.55 – 9.40

Poniedziałek,

8.55 – 9.40

Sokalski Piotr

religia

Czwartek,

10.00 – 11.00

Środa,

12.00 – 13.00

Staszewska Karolina

j. angielski

Poniedziałek,

12.45 – 13.30

Wtorek,

10.55 – 11.40

Stelmach Dorota

Geografia

edb

Poniedziałek,

14.00 – 14.45

Poniedziałek,

8.15 – 9.00

Strzelecka Iwona

j. niemiecki

Środa,

12.45 – 13.30

Środa,

11.50 – 12.35

Tatarczyk Joanna

j. angielski

Poniedziałek,

12.35 – 13.30

Wtorek,

9.50 – 10.35

Tazbir Katarzyna

Matematyka

fizyka

Poniedziałek,

8.00 – 8.45

Środa,

8.55 – 9.40

Tuszyńska-Gajowczyk Anita

j. angielski

Wtorek,

13.00 – 13.45

Środa,

16.00 – 16.45

Wiklińska Agnieszka

Historia

wos

Wtorek,

10.55 – 11.40

Poniedziałek,

11.50 – 12.35

Wojaczek Paweł

informatyka

Wtorek,

10.55 – 11.40

Środa,

15.00 – 16.00

Zaleska Urszula

j. polski

Poniedziałek,

11.50 – 12.20

Środa,

14.00 – 14.30

Żaba Jolanta

chemia

Środa,

8.55 – 9.40

Czwartek,

8.55 – 9.40

Żołyniak Elżbieta

Chemia

przyroda

Poniedziałek,

11.50 – 12.30

Środa,

12.45 – 13.30

E-dziennik

Nauka zdalna

Ranking olimpijski COPTIOSH

Tutoring - nowa filozofia kształcenia

ERASMUS +

Reforma edukacji

Job shadowing

Partnerstwo

Skrzynka na sygnały

Kartka z kalendarza

Sto lat dla Niepodległej – kartka z kalendarza