Przejdź do głównej treści

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Rok szkolny 2010 / 2011

Czcionka:

Olimpiady

Lp

Imię i nazwisko  ucznia -

lokata

Nazwa olimpiady

Nauczyciel

odpowiedzialny

1.

Anna Jończyk kl. IIE – 1. miejsce  w Polsce

Angelika Kowalik kl. IIIA – finalistka

XXI Olimpiada Teologii Katolickiej

 

Ks. Wojciech Pelczarski

2.

Michał  Tutaj  kl. IIA – 2. miejsce  w Polsce

XXXVII Olimpiada Historyczna

 

mgr Małgorzata Kaim- Zyśk

3.

Michał Tutaj kl. IIA -  3. miejsce  w Polsce

 

XXIX Olimpiada Języka Łacińskiego

mgr Jolanta Kuligowska - Woszczyna

4.

Michał  Tutaj  kl. IIA -  finalista

XVIII  Olimpiada  Wiedzy  o Prawach Człowieka

mgr Małgorzata Kaim- Zyśk

5.

Dominik Depta kl. IC -   uczestnik etapu centralnego

Aleksandra Wąsek kl. I D – uczestniczka etapu okręgowego

XXXVII Olimpiada Geograficzna

 

mgr Urszula Pijet

6.

Ewa Wójcik kl. IIIG – uczestniczka etapu centralnego

Martyna Ciura kl. IIIG, Maria Korczak kl. IIE, Emilia Szydłowska kl. IIE, Monika Kuras kl. IID, Krzysztof Siwczyński kl. IID - uczestnicy II etapu

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

mgr Urszula Pijet

7.

Roksana Kidawa kl. IIIA – uczestniczka etapu wojewódzkiego

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

mgr Monika Górna

8.

Małgorzata Zasada kl. IIID – uczestniczka etapu wojewódzkiego

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

mgr Iwona Kociołek

9.

Dominik Depta kl. IC – uczestnik etapu wojewódzkiego

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

mgr Maria Miniszewska

10.

Monika Sznajder kl. IIB – uczestniczka etapu okręgowego

Olimpiada Filozoficzna

mgr Maria Miniszewska

11.

Paulina Walczak  kl. IIA – uczestniczka etapu okręgowego

XLII Olimpiada Języka Rosyjskiego

mgr Dorota Chamoń

12.

Michał Tutaj, Tomasz Drab  kl. IIA – uczestnicy etapu okręgowego

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

mgr Małgorzata Kaim- Zyśk

13.

Michał Tutaj, Paweł Gurbała  kl. IIA – uczestnicy etapu okręgowego

Olimpiada Wiedzy o Integracji Europejskiej

mgr Małgorzata Kaim- Zyśk

14.

Michał Tutaj, Jakub Leśnikowski, Krzysztof Ciesielski  kl. IIA

– uczestnicy etapu okręgowego

Olimpiada „Losy żołnierza polskiego”

mgr Małgorzata Kaim- Zyśk

15.

Kacper Lalasz IIIH, Michał Tutaj IIA – uczestnicy II etapu

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

mgr Dorota Stelmach

16.

Kacper Lalasz kl IIIH, Dagmara Siorek  kl.IIIH, Paweł Krysik kl. IIIB

– uczestnicy II etapu

Olimpiada  o Diamentowy Indeks AGH

mgr Dorota Stelmach

17.

Patrycja Kaczka kl. IIIF – uczestniczka etapu okręgowego

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

mgr Małgorzata Jankowska -Nowak

18.

Grzegorz Izydorczyk kl. IIIF,  Karina Korzonek kl. IIIF -  uczestnicy etapu okręgowego

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

mgr Małgorzata Jankowska - Nowak

19.

Grzegorz Izydorczyk kl. IIIF, Dariusz Puszczewicz kl. IIIF, Artur Krysik kl. IIIF, Michał Sikorski kl. IIIE,Martyna Bęben kl. IIC – uczestnicy etapu okręgowego

Olimpiada Biologiczna

mgr Małgorzata Jankowska - Nowak

20.

Beata Kotuła kl. III E, Marcin Romański kl. III F - uczestnicy etapu okręgowego

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

mgr Małgorzata Jankowska - Nowak

21.

Maciej Zawalski kl. IIC – uczestnik II etapu

Ogólnopolska Olimpiada Informatyczna

mgr Paweł Wojaczek

 

Konkursy

 

L.p.

Imię i nazwisko  ucznia -

lokata

Nazwa konkursu

Nauczyciel

odpowiedzialny

1.

Anna Barańska  kl. IC - finalistka

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny

mgr Maria Miniszewska

2.

Ewa Kamińska kl. IIID, Agnieszka Żołędziewska kl. IIE, Monika Kuras kl. IID - laureatki

Regionalny Turniej Wiedzy Historyczno - Literackiej

mgr Iwona Kociołek

3.

Marta Klimczak kl. IIIA - I miejsce

Regionalny Turniej Wiedzy Historyczno-Literackiej

mgr Monika Górna

4.

Patryk Kesik kl. IIA – I miejsce

Konkurs Biblijny

Ks. Wojciech Pelczarski

5.

Mikołaj Sowiński kl. IIC – XIII miejsce w kraju, V w województwie śląskim

„Jersz” Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

mgr Zofia Sandak - Bernat

6.

Tomasz Drab kl. IIA – I miejsce

Michał Tutaj kl. IIA – III miejsce w etapie wojewódzkim

Ogólnopolski Konkurs „Polska w NATO”

mgr Barbara Mizgalska

7.

Zuzanna Dragańska kl. IIIG – III miejsce

Powiatowy Przegląd Młodych Talentów „Śpiewobranie”

mgr Agnieszka Łuczak-Wielgórka

8.

Michał Tutaj kl. IIA – I miejsce

VI Międzyszkolny Konkurs „Mistrz Mowy Polskiej 2011”

mgr Maria Miniszewska

9.

Agnieszka Żołędziewska kl. IIE – II miejsce

VI Międzyszkolny Konkurs „Mistrz Mowy Polskiej 2011”

mgr Iwona Kociołek

10.

Olga Wojeciechowska kl. IIB - IV miejsce

Ogólnopolski Konkurs Literacki

mgr Maria Miniszewska

11.

Aleksandra Pasternak kl. IIID - uczestniczka II etapu

Śląski Konkurs Języka Niemieckiego

mgr Elżbieta Szyma

12.

Zuzanna Dragańska kl. IIIG, Jakub Leśnikowski kl. IIA – III miejsce

Konkurs Piosenki Europejskiej w kategorii języka niemieckiego

mgr Elżbieta Szyma

E-dziennik

Ranking olimpijski COPTIOSH

Tutoring - nowa filozofia kształcenia

Reforma edukacji

Słowacki OFF