Przejdź do głównej treści

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Rok szkolny 2016/2017

Czcionka:

UCZNIOWIE I LO PROMOWANI W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 Z WYRÓŻNIENIEM:

Lp.

Uczeń

Średnia

1.

Kamila Kamińska, II e

5,7

2.

Jakub  Piech, II d

5,7

3.

Katarzyna Urbańska, II e

5,6

4.

Katarzyna Adamicka, I b

5,56

5.

Wiktoria Tłoczek, I e

5,56

6.

Natalia Balwierz, I b

5,5

7.

Weronika Piskoń, II e

5,5

8.

Agnieszka Adamik, II a

5,5

9.

Patrycja Synowiec, I f

5,5

10.

Władysław Dyjan, I a

5,47

11.

Dominika Karoń, I b

5,44

12.

Sandra Stasik, I e

5,44

13.

Natalia Skawińska, I f

5,44

14.

Weronika  Garbaciak, II d

5,4

15.

Natalia Ucieklak, I f

5,39

16.

Katarzyna  Isajewa, II d

5,33

17.

 Piotr Orłowski, II a

5,3

18.

Paulina Błaszczyk, II a

5,3

19.

Zuzanna Kończyk, I a

5,29

20.

Krzysztof Piwódzki, I a

5,29

21.

Maria Jaczyńska, I b

5,28

22.

Eryk Kawecki, I a

5,24

23.

Mateusz Stoparek, I a

5,24

24.

Michał Machura, I f

5,22

25.

Angelika Sławek, I f

5,22

26.

Agata  Łęgowik, II d

5,2

27.

Patrycja  Plewińska, II d

5,2

28.

 Tomasz Rojszczyk, II a

5,2

29.

Julia Kuraś, II a

5,2

30.

Alicja Gaj, I d

5,19

31.

Dominika Skruńdź, I a

5,18

32.

Igor Szyiński, I b

5,17

33.

Aleksandra Kamieniecka, I e

5,17

34.

Kamil Zwoliński, I a

5,12

35.

Aleksandra Durka, I e

5,11

36.

Inez Kowalczyk, I e

5,11

37.

Marta Mrowiec, I e

5,11

38.

Martyna Halbiniak, I f

5,11

39.

Angelika Zygoń, I f

5,11

40.

Ludwika Depta, II e

5,1

41.

Martyna Hiszpańska, II e

5,1

42.

Klaudia Stacherczak, II e

5,1

43.

Karolina Szecówka, II a

5,1

44.

Błażej Cierpiał, II a

5,1

45.

Dominika Filipiak, II b

5,09

46.

Natalia Szyda, II b

5,09

47.

Sandra Kropidło, I a

5,06

48.

Andżelika Bajdur, I b

5,06

49.

Natalia Cieślak, I b

5,06

50.

Anna Maj, I b

5,06

51.

Natalia Lewczak, I b

5,06

52.

Adrianna Rogalińska, I e

5,06

53.

Aleksandra Langier, I e

5,06

54.

Aleksandra Kluźniak, I c

5,06

55.

Paulina Bilecka, I f

5,06

56.

Paulina Mańka, I f

5,06

57.

Alicja Pogorzelska, I f

5,06

58.

Laura Gęsikowska, I a

5

58.

Sylwia Halbiniak, II b

5

59.

Kamila Nowak, II b

5

60.

Maria Wielgat, II b

5

61.

Laura Gęsikowska, I a

5

62.

Miłosz Musialik, I a

5

63.

Justyna Karoń, I e

5

64.

Rafał Lenartowicz, I e

5

65.

Sara Woszczyna, I e

5

66.

Anita Wujec, I e

5

67.

Weronika Ziółkowska, I e

5

68.

Anna Bissinger, I d

5

69.

Weronika Bajor, II e

5

70.

Tomasz Gosek, I c

5

71.

Patryk  Klimczyk, II d

5

72.

Katarzyna Bukała, II a

5

73.

Julia Gawron, I b

4,94

74.

Angelika Jabali, I b

4,94

75.

Wiktoria Latacz, I b

4,94

76.

Kamila Sap, I b

4,94

77.

Emilia Gurbała, I e

4,94

78.

Tomasz Treściński, I e

4,94

79.

Szymon Onoszko, I d

4,94

80.

Kinga  Olszówka, II d

4,9

81.

Wiktoria  Zawadzka, II d

4,9

82.

Pola Mielczarek, II a

4,9

83.

Agata Jończyk, II a

4,9

84.

Magdalena Faryś, I b

4,89

85.

Michał Kot, I b

4,89

86.

Natalia Kotnis, I b

4,89

87.

Paweł Reterski, I e

4,89

88.

Alicja Miedzińska, I e

4,89

89.

Paulina Paliga, I a

4,88

90.

Oliwia Sadowska, I b

4,88

91.

Agnieszka Biała, I d

4,88

92.

Izabela Krauze, I d

4,88

93.

Marika Oracz, I c

4,88

94.

Olga Wieczorek, I c

4,88

95.

Wiktoria Boryca, I b

4,83

96.

Natalia Karłowska, I b

4,83

97.

Julia Gawęda, I c

4,82

98.

Paulina Hendzlik, II e

4,8

99.

Aleksandra Walenta, II e

4,8

100.

Oliwia  Frąckowiak, II d

4,8

101.

Kinga  Kawecka, II d

4,8

102.

Katarzyna Błaszczyk, II a

4,8

103.

Kamil Sobański, II a

4,8

104.

Paulina Krawczyk, II a

4,8

105.

Patrycja Machnik, II a

4,8

106.

Daria Blukacz, I b

4,78

107.

Aleksandra Maszczyk, I b

4,78

108.

Wiktoria Pochopień, I b

4,78

109.

Marcin Zarębski, II a

4,78

110.

Wioletta Żyłka, II c

4,77

111.

Nina Raźniak, I a

4,76

112.

Karolina Nagalewska, I d

4,76

113.

Weronika Nowak, I d

4,76

 

UCZNIOWIE Z NAJWYŻSZĄ FREKWENCJĄ W ROKU SZKOLNYM 2016/2017:

Lp.

Uczeń

Frekwencja w %

1.

Laura Gęsikowska, I a

100

2.

Tomasz Treściński, I e

100

3..

Wiktoria Tłoczek, I e

100

3.

Jakub Nawrot, II c

100

4.

Alicja Gaj, I d

98,4

5.

Wiktoria Ostrowska, I d

98,4

6.

Alicja Szymczykowska, I c

98,3

7.

Julia Gawęda, I c

98,3

8.

Wiktoria Hadaś, I c

98,2

9.

Katarzyna Adamicka, I b

98

10.

Agata  Łęgowik, II d

98

11.

Martyna Tomczyk, II c

98

12.

Julia Czechowicz, II c

98

13.

Karolina Szecówka, II a

98

14.

Aleksandra Kamieniecka, I e

97,57

15.

Aleksandra Kluźniak, I c

97,5

16.

Paulina Błaszczyk, I d

97,2

17.

Anna Maj, I b

97

18.

Kornela Stobiecka, I c

97

19.

Aleksandra Pogoda, I d

96,87

20.

Sandra Stasik, I e

96,7

21.

Marika Oracz, I c

96,7

22.

Olga Wieczorek, I c

96,2

23.

Igor Szyiński, I b

96

24.

Jakub  Piech, II d

96

25.

Natalia Skawińska, I f

96

26.

Bartłomiej Nowak, I d

95,86

27.

Maria Jaczyńska, I b

95,7

28.

Krysik Maria, I e

95,14

29.

Anita Wujec, I e

95,14

30.

Kacper Pietruszka, I b

95

31.

Michał Kot, I b

95

32.

Patrycja Synowiec, I f

95

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW I LO W II SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Osiągnięcia uczniów I LO w II semestrze roku szkolnego 2016/2017

 

Lp.

Nazwa  konkursu

Lokata, imię i nazwisko ucznia

Nauczyciel przygotowujący

1.

Olimpiada Tematyczna „ Losy żołnierza polskiego”

Finalista

Tomasz Rojszczyk  II a

Małgorzata Kaim

2.

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy             o Prawie

I miejsce w kraju

Piotr Orłowski  II a

Agnieszka Wiklińska

3.

Olimpiada Wiedzy o UE ( COPTIOSH)

Laureatka

Patrycja Kulak III a

Marek Paściak

4.

Olimpiada Wiedzy o UE „Gwiezdny Krąg”

Laureaci

Małgorzata Mróz III a

Dominik Puchała III a

Marek Paściak

5.

Olimpiada Wiedzy Historycznej (COPTIOSH)

Finalista

Jakub Kmieć III a

Małgorzata Kaim

6.

Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie (COPTIOSH)

Finalista

Kamil Zwoliński Ia

Agnieszka Wiklińska

7.

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy          o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym (COPTIOSH)

Finaliści

Klaudia Stanirowska III a

Jakub Kmieć III a

Marek Paściak

8.

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy          o III RP (COPTIOSH)

Finalista

Jakub Kmieć III a

Marek Paściak

9.

Olimpiada Filozoficzna

Laureatka

Małgorzata Mróz III a

Monika Gorna

10.

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Finalistka

Aleksandra Żurek III a

 

Agnieszka Adamik II a

część ustna zawodów                    II stopnia

Monika Górna

 

 

Urszula Zaleska

11.

Olimpiada Wiedzy o Mediach

Laureatki

Julia Mazurek III a

 

Aleksandra Mysłek III b

Martyna Motyl III b

Monika Górna

 

 

Maria Miniszewska

 

12.

Olimpiada Wiedzy o Filmie                           i Komunikacji Społecznej

Laureatka

Małgorzata Miszczak III a

Monika Górna

13.

Olimpiada Teologii Katolickiej

Laureatka

Zuzanna Kończyk I a

Ks. Wojciech Pelczarski

14.

Olimpiada Języka Łacińskiego

Finalistka

Aleksandra Żurek III a

Ewelina Rygał

15.

Olimpiada Języka Rosyjskiego

VI miejsce – wynik wyróżniający w etapie okręgowym

Katarzyna Isajewa II d

Dorota Chamoń

16.

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

Finalista

Jakub Piech II d

Dorota Stelmach

17.

Olimpiada Znajomości Afryki

Laureaci

 Kamil Zwoliński I a

Władysław Dyjan I a

Urszula Pijet

18.

Olimpiada PCK

Krzysztof Dryjka III e –

 etap wojewódzki

Małgorzata Jankowska - Nowak

19.

Olimpiada Biologiczna

Krzysztof Dryjka III e

Kamil Parkitny III e-                  etap okręgowy

Małgorzata Jankowska - Nowak

20.

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Krzysztof Dryjka III e

etap okręgowy

Małgorzata Jankowska - Nowak

21.

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Piotr Orłowski II a

etap okręgowy

 

Agnieszka Łuczak – Wielgórka

22.

Konkurs Historyczny „Częstochowa 1826-1914. Gospodarka i społeczeństwo.”

II miejsce

Agata Jończyk II a

Małgorzata Kaim

23.

Konkurs na prezentację multimedialną „ Częstochowa 1826-1914. Gospodarka i społeczeństwo.”

 I miejsce

Sylwia Halbiniak II a

Kamila Nowak II b

Agnieszka Wiklińska

24.

Konkurs Wiedzy Prawniczej „Od mundurka do togi.”

Wyróżnienie

Bartosz Paczyński III a

Marek Paściak

25.

V Powiatowy Konkurs Wiedzy                 o Katyniu „W Tablicach katyńskich pamięci zapisane.”

I miejsce

Mateusz Stoparek I a

 

Błażej Cierpiał II a

Agnieszka Wiklińska

 

 

Małgorzata Kaim

26.

IV Powiatowy Konkurs o Najnowszej Historii Polski „ Od Solidarności do współczesności. Polska w latach 1980 – 2017.”

V miejsce

Kamil Zwoliński I a

 

Błażej Cierpiał II a

Agnieszka Wiklińska

 

 

Małgorzata Kaim

27.

Konkurs Plastyczny „Juliusz Słowacki wraca do Ojczyzny.”

Wyróżnienia

Natalia Albrychiewicz II b

 

Martyna Gieroń II a

Agnieszka Wiklińska

 

 

Urszula Zaleska

28.

Ogólnopolski Konkurs Biblijny

Finalista

Tomasz Rojszczyk II a

Ks. Wojciech Pelczarski

29.

Ogólnopolski Konkurs „ Świat ukryty w literaturze.”

Laureatka

Aleksandra Cierniak III a

Monika Górna

30.

Ogólnopolski Konkurs „ Dwa srebrne ekrany.”

Laureatka

Małgorzata Miszczak III a

Monika Górna

29.

Wojewódzki Konkurs  Literacki i Plastyczny „Srebrzyste skrzydła anioła”

Wyróżnienie

Weronika Potemska I f

Monika Górna

30.

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Wyróżnienie na etapie wojewódzkim

Klaudia Stanirowska III a

 

Udział w etapie wojewódzkim:

Katarzyna Bukała II a

Maciej Kulisz II a

Monika Górna

 

 

 

Urszula Zaleska

31.

Ogólnopolski Konkurs Retoryczny – Agon Retoryczny

II miejsce

 Eryk Kawecki I a

Urszula Zaleska

32.

Ogólnopolski Konkurs Literacki „SMS – poezja i proza na 160 znaków.”

II miejsce

Agnieszka Adamik II a

Urszula Zaleska

33.

Uniwersjada Polonistyczna

II miejsce drużynowo

Małgorzata Miszczak III a

Dominika Filipiak II b

Agnieszka Adamik II a

 

Monika Górna

Iwona Kociołek

Urszula Zaleska

34.

Wojewódzki Konkurs  Historyczno – Literacki Wiedzy o Tadeuszu Kościuszce

Wyróżnienie

Magdalena Jarkiewicz I f

 

Monika Górna

35.

Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II

I miejsce

Piotr Orłowski II a

Urszula Zaleska

36.

Powiatowy Konkurs Recytatorski i Poezji Śpiewanej   im. L. Marjańskiej

I miejsce

Klaudia Stanirowska III a

 

II miejsce                         Katarzyna Błaszczyk II a

Monika Górna

 

 

Urszula Zaleska

 

37.

Powiatowy Konkurs Literacki          im. L. Marjańskiej

III miejsce

Robert Skiba II a

Urszula Zaleska

  Powiatowy Konkurs Literacki          im. L. Marjańskiej

III miejsce

Laura Gęsikowska

Urszula Zaleska

38.

Miejski Konkurs Literacki „Miej serce, otwórz do niego drzwi.”

III miejsce

Magdalena Jarkiewicz I f

Monika Górna

38.

Międzyszkolny Konkurs o Tytuł Mistrz Mowy Polskiej

I miejsce

Agnieszka Adamik II a

Urszula Zaleska

39.

II Turniej Jednego Wiersza                im. H. Poświatowskiej o Nagrodę Dyrektora Szkoły

I miejsce

Agnieszka Adamik II a

Urszula Zaleska

40.

 Łódzki Konkurs Języka Włoskiego

IV miejsce

Katarzyna Szusterowska III c

Jolanta Kuligowska - Woszczyna

41.

Ogólnopolski Konkurs Języka Włoskiego  „Il Bel Paese.”

I miejsce

Katarzyna Szusterowska III c

Jolanta Kuligowska - Woszczyna

42.

Wojewódzki Konkurs Wiedzy                 o Włoszech

IV miejsce

Katarzyna Szusterowska III c

Mikołaj Suliga III c

Jolanta Kuligowska - Woszczyna

43.

Ogólnopolski Konkurs Discover Canada

I miejsce i najlepsza prezentacja

Natalia Cieślak I b

Finalista

Paolo Duran

 

Olga Grajdek

 

 

Eliza Kulińska

44.

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English Ace

Dobry wynik:

Krzysztof Piwódzki  I a

 

Natalia Cieśaik I b

Eliza Kulińska

 

 

Olga Grajdek

45.

Ogólnopolski Konkurs  Języka Angielskiego FOX

Bardzo dobry wynik:

Natalia Cieślak  I b

 

Maria Wielgat  II b

 

Dobry wynik

Agnieszka Adamik II a

 

Olga Grajdek

 

Agnieszka Mrowiec – Smaga

 

 

46.

Konkurs Języka Angielskiego Triathlon

III miejsce

Natalia Cieślak I b

Olga Grajdek

47.

Wojewódzki Festiwal  Teatrów             w Języku Angielskim

IV miejsce

Grupa teatralna  z I a, I b , I e

Wyróżnienie indywidualne

Michał Kot I b

Olga Grajdek

48.

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik.”

Wyróżnienie

Jakub Piech II d

Jolanta Żaba

49.

Międzyszkolny Konkurs             „Maszyneria ludzkiego ciała.”

IV miejsce

Weronika Stawska III e

V miejsce

Krzysztof Dryjka III e

Małgorzata Jankowska- Nowak

 

Osiągnięcia uczniów I LO

w I semestrze roku szkolnego 2016/2017

Lp.

Nazwa konkursu/wyróżnienia

Lokata, imię i nazwisko ucznia

Nauczyciel przygotowujący

1.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2016/2017

Patrycja Kulak (III a)

---------------

2.

V Ogólnopolski Konkurs Historyczno-Literackiego

„Polskie więźniarki w Ravensbrück”

III miejsce - Dominika Filipiak (II b) 

wyróżnienie - Małgorzata Mróz (III a)

 

Agnieszka Wiklińska

 

Monika Górna

 

3.

Konkurs nt. Unii Europejskiej

I miejsce Małgorzata Mróz (III a)

Nagroda: do Parlamentu Europejskiego w Strasburgu na zaproszenie Europoseł Jadwigi Wiśniewskiej.

Małgorzata Kaim

4.

XX Ogólnopolskiego i XXXIV Wojewódzkiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej "Lipa 2016" pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej

Laureat

Julia Kuraś (II a)

Urszula Zaleska

5.

Ogólnopolski Konkurs Sienkiewiczowski organizowany przez Komitet Główny Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Tytuł finalisty

Małgorzata Mróz (IIIa)

Monika Górna

6.

Miejska Licealiada Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

I miejsce drużyna w składzie: Anna Kielar, Natalia Skawińska i Dominika Sztanderska

Małgorzata Pniak

7.

Miejski Konkurs Recytatorski: „Ja i moja Ojczyzna” zorganizowany przez VIII Liceum Ogólnokształcące Samorządowe w Częstochowie 

Laureat

Klaudia Stanirowska (III a)

Monika Górna

8.

Miejska Licealiada Młodzieży Szkolnej w szachach koedukacyjnych

I miejsce

Reprezentacja I LO:

Joanna Mielczarek, Magdalena Jantos, Tomasz Mielczarek i Piotr Perliński 

Małgorzata Pniak

9.

Półfinał wojewódzki rozgrywek w tenisie stołowym

II miejsce

Reprezentacja I LO:

Anna Kielar, Natalia Skawińska, Dominika Sztanderska 

Małgorzata Pniak

10.

Półfinał wojewódzki turnieju młodzieży szkolnej w szachach

I miejsce i kwalifikacja do etapu wojewódzkiego

Reprezentacja I LO:

Joanna Mielczarek, Magdalena Jantos, Tomasz Mielczarek i Piotr Perliński 

Małgorzata Pniak

11.

VII edycja konkursu wokalnego "ŚPIEWOBRANIE" o zasięgu ogólnopolskim 

I miejsce

Katarzyna Bukała

Dorota Marlińska

12.

VII edycja konkursu wokalnego "ŚPIEWOBRANIE" o zasięgu ogólnopolskim

II miejsce

Julia Żyła 

Dorota Marlińska

13.

VII edycja konkursu wokalnego "ŚPIEWOBRANIE" o zasięgu ogólnopolskim

III miejsce

Katarzyna Błaszczyk

Dorota Marlińska

14.

Regionalny Konkurs Poezji Śpiewanej "***Żyje się tylko chwilę..."

wyróżnienie

Julia Lach

Dorota Marlińska

15.

Regionalny Konkurs Poezji Śpiewanej "***Żyje się tylko chwilę..."

wyróżnienie

Katarzyna Słowińska

Dorota Marlińska

16.

XVII Konkurs Literacki im. Zofii Martusewicz 

II miejsce 

Agnieszka Adamik

(II a)

Urszula Zaleska

17.

XVII Konkurs Literacki im. Zofii Martusewicz 

wyróżnienie

Aleksandra Mysłek

(III b)

Maria Miniszewska

18.

XXIII Ogólnopolski Konkurs Jednego Wiersza o Laur Plateranki

Finalistka

Agnieszka Adamik 

(II a)

Urszula Zaleska

19.

Licealiada szkół ponadgimnazjalnych w  pływaniu

I miejsce 

50 m stylem klasycznym

Aleksandra Balsam (III c)

M. Nowak,

T. Pawlikowski, A. Rek

20.

Licealiada szkół ponadgimnazjalnych w  pływaniu

III miejsce 100 m stylem klasycznym  Zuzanna Krasucka

(I c)

M. Nowak, 

T. Pawlikowski, A. Rek

21.

Licealiada szkół ponadgimnazjalnych w  pływaniu

III miejsce 50 m stylem dowolnym  Aleksandra Langier (I e)

M. Nowak, 

T. Pawlikowski, A. Rek

22.

Licealiada szkół ponadgimnazjalnych w  pływaniu

III miejsce 50 m stylem dowolnym 

 Dominik Skowron

(III f)

M. Nowak, 

T. Pawlikowski, A. Rek

23.

Regionalny Przegląd Małych Form Teatralnych i Wokalnych Music and Drama Festival, organizowanym przez Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie

I miejsce

Zespół Teatralny I LO im. J. Słowackiego w Częstochowie

(Julia Kisiel, Ludwika Depta, Iwona Olszewska, Krzysztof Cybulski)

Joanna Tatarczyk

24.

Regionalny Przegląd Małych Form Teatralnych i Wokalnych MaD Teens Festival w części wokalnej

organizowanym przez Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie

II miejsce

Katarzyna Słowińska

 Tamara Samarcew

25.

Regionalny Przegląd Małych Form Teatralnych i Wokalnych MaD Teens Festival w części wokalnej

organizowanym przez Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie

wyróżnienie

Anna Bissinger 

(kl. I d)

Katarzyna Bukała 

(II a)  

Paulina Krawczyk 

(II a)

Agnieszka Mrowiec - Smaga

 

Eliza Kulińska

26.

Finał Licealiady Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych

4 miejsce w województwie śląskim

Drużyna w składzie Joanna Mielczarek, Magdalena Jantos, Tomasz Mielczarek i Piotr Perliński zajęli 

Małgorzata Pniak

27.

XIII Ogólnopolski Konkurs Literacki "Listopadowa Melancholia" 

wyróżnienie

Magdalena Jarkiewicz (If)

 

28.

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym

Etap okręgowy:

III miejsce  - Jakub Kmieć  III A (zakwalifikował się do etapu centralnego)  
V miejsce - Klaudia Stanirowska III A (zakwalifikowała się do etapu centralnego)
VI miejsce - Bartosz Paczyński III A

 

29.

Olimpiada Wiedzy o Mediach

Kwalifikacja do etapu centralnego:

II miejsce w etapie wojewódzkim)

Julia Mazurek (IIIa)

Martyna Motyl (IIIb) 

Aleksandra Mysłek (IIIb)

 

 

 

Monika Górna

 

Maria Miniszewska

30.

Olimpiada Wiedzy

o Unii Europejskiej

II miejsce w etapie okręgowym i kwalifikacja do etapu centralnego

Patrycja Kulak (III a)

 

31.

Olimpiada Wiedzy o III RP

II miejsce w etapie okręgowym

 zakwalifikował się do etapu centralnego

Jakub Kmieć (III a)

 
 

 

32.

Olimpiada Historyczna

Błażej Cierpiał (IIa)

Marcin Basiński (IIa)

Jakub Kmieć (IIIa)

Filip Kaczmarzyk (Ia)

zakwalifikowali się do etapu okręgowego

 

Małgorzata Kaim

 

 

Agnieszka Wiklińska

33.

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Małgorzata Mróz (IIIa)

Oskar Wypchło (IIIa)

zakwalifikowali się do etapu okręgowego

 

34.

Olimpiada Wiedzy o Prawie

Jakub Kmieć (IIIa)

Patrycja Kulak(IIIa)

Bartosz Paczyński(IIIa)

Piotr Orłowski (IIa)

zakwalifikowali się do etapu okręgowego

 

 

 

 

Agnieszka Wiklińska

35.

Olimpiada Wiedzy Historycznej (COPTIOSH)

Blażej Cierpiał (IIa)

Jakub Kmieć (IIIa)

Mateusz Stoparek (Ia)

Małgorzata Kaim

 

Agnieszka Wiklińska

36.

Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie (COPTIOSH)

Tomasz Rojszczyk (IIa)

Piotr Orłowski (IIa)

Włądysław Dyjan (Ia)

Kamil Zwoliński (Ia)

zakwalifikowali się do etapu okręgowego

 

Agnieszka Wiklińska

37.

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

Jakub Kmieć (IIIa)

Oskar Wypchło (IIIa)

Mateusz Garncarz (IIIa)

Piotr Orłowski (IIa)

Maciej Kulisz  (IIa)

Tomasz Rojszczyk (IIa)

Kamil Zwoliński (Ia)

Sandra Kropidło (Ia)

zakwalifikowali się do etapu okręgowego

 

 

 

 

 

 

Agnieszka Wiklińska

38.

Olimpiada „ Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Tomasz Rojszczyk (IIa)

 zakwalifikował się do II etapu -wojewódzkiego

Małgorzata Kaim

39.

Konkurs prawniczy

Dawid & Partnerzy

Błażej Cierpiał (IIa)

 

Jakub Kmieć (IIIa)

Mateusz Garncarz (IIIa)

Bartosz Paczyński (IIIa)

zakwalifikowali się do III etapu konkursu

Agnieszka Wiklińska

40.

Olimpiada Języka Łacińskiego

Aleksandra Żurek (IIIa)

zakwalifikowała się do etapu okręgowego

Ewelina Rygał

41.

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Piotr Orłowski (IIa)

zakwalifikował się do  etapu okręgowego

Agnieszka Łuczak- Wielgórka

42.

Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania

Piotr Orłowski (IIa)

zakwalifikował się do etapu okręgowego

Agnieszka Łuczak- Wielgórka

43.

XLVIII Olimpiada Języka Rosyjskiego

Katarzyna Isajewa (II d)

zakwalifikowała się do etapu okręgowego

Dorota Chamoń

44.

Ogólnopolski Konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Do II etapu zakwalifikowali się:

Adrianna Knop (IIId)

 

Wojciech Glenc (III b)

Aleksandra Żurek (IIIa)

Dominika Filipiak (IIb)

 

 

Dorota Chamoń

Maria Miniszewska

Monika Górna

 

Iwona Kociołek

45.

Olimpiada Biologiczna

Kamil Parkitny (IIIe)

Krzysztof Dryjka (IIIe)

zakwalifikowali się do etapu okręgowego

Malgorzata Jankowska - Nowak

46.

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu

Kamil Parkitny (IIIe)

Krzysztof Dryjka (IIIe)

zakwalifikowali się do etapu okręgowego

Malgorzata Jankowska - Nowak

47.

Olimpiada PCK

Krzysztof Dryjka (IIIf)

zajął I miejsce w etapie rejonowym i zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego

Malgorzata Jankowska - Nowak

48.

Ogółnopolski Konkurs „Discover Canada”

Cieślak Natalia (Ib)

Jakub Kmieć (IIIa)

Paolo Duran (Ia)

Wojciech Glenc (IIIb)

zakwalifikowali się do II etapu

Olga Grajdek

 

Eliza Kulińska

Joanna Tatarczyk

 

49.

Ogólnopolski Konkurs

Języka Angielskiego

English High Flier

Wynik bardzo dobry :

Natalia Cieślak (Ib)

Krzysztof Piwódzki    ( Ia)

Mikołaj Suliga (IIc)

 

Wynik dobry:

Dominika Karoń (Ib)

Joanna Zawadzka (Ia)

Julia Kuraś (IIa)

Maria Wielgat (IIb)

Agnieszka Adamik (IIa)

 

 

Olga Grajdek

Eliza Kulińska

 

Aneta Słomian

 

Olga Grajdek

Eliza Kulińska

 

Agnieszka Mrowiec - Smaga

 

50.

Ogólnopolski Konkurs Lingua Plus

Paolo Duran (Ia)

laureat I stopnia,

Natalia Cieślak (Ib)

laurat III stopnia,

Julia Gawron (Ib)

laureat IV stopnia

Eliza Kulińska

 

Olga Grajdek

51.

XXVI edycja Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus

Laureat III stopnia

Karolina Borowicz

(III d)

Laureat III stopnia

Michał Machura (I f)

Laureat IV stopnia

Adrianna Knop (III d)

Małgorzata Hercog

52.

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

Do II etapu zakwalifikowali się:

Jakub Piech i Patryk Klimczyk (II d)

Aleksandra Malecha, Patrycja Simkiewicz, Kinga Stolczyk i Katarzyna Szczygłowska (III c)

 

 

Dorota Stemach

 

Urszula Pijet

53.

XV Olimpiada Znajomości Afryki

Do etapu okręgowego zakwalifikowali się:

Władysław Dyjan (Ia)

Kinga Kawecka (II d)

Kamil Zwoliński (I a)

 

Urszula Pijet

Dorota Stemach

54.

Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

Do etapu okręgowego zakwalifikowała się

Sandra Stasik (I e)

Ewelina Rygał

55.

Olimpiada Teologii Katolickiej

Zuzanna Kończyk (IIa) zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego

Ks. Wojciech Pelczarski

56.

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Do II etapu awansowali:

Joanna Mielczarek (III b)

Aleksandra Żurek

(III a)

Krzysztof Piwódzki

(I a)

 Agnieszka Adamik (II a)

Julia Kuraś (II a)

 

Maria Miniszewska

Monika Górna

 

Urszula Zaleska

57.

Olimpiada Filozoficzna

Do II etapu zakwalifikowała się Małgorzata Mróz

(III a)

Monika Górna

 

ZAŁĄCZNIKI:

Mapa

Utworzono dnia 25.05.2017, 13:22

Prezentacja multimedialna

Utworzono dnia 25.05.2017, 13:22

E-dziennik

Ranking olimpijski COPTIOSH

Tutoring - nowa filozofia kształcenia

Reforma edukacji

Słowacki OFF