Przejdź do głównej treści

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Najlepsi uczniowie

Czcionka:

ROK SZKOLNY 2016/2017

ZESTAWIENIE UCZNIÓW WSZYSTKICH KLAS Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ OCEN

Lp.

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Średnia

1.

Kamila Kamińska II e

5,50

2.

Katarzyna Urbańska II e

5,20

3.

Patrycja Synowiec I f

5,22

4.

Natalia Szyda II b

5,18

5.

Wiktoria Tłoczek I e

5,17

6.

Patrycja Simkiewicz III c

5,14

7.

Władysław Dyjan I a

5,12

8.

Bartosz Paczyński III a

5,11

9.

Parkitny Kamil III e

5,11

10.

Katarzyna Adamicka I b

5,11

11.

Magdalena Jantos III f

5,1

12.

Wiktoria  Zawadzka II d

5,1

13.

Weronika Piskoń II e

5,1

14.

Krzysztof Piwódzki I a

5,06

15.

Natalia Balwierz I b

5,06

16.

Dominika Karoń I b

5,06

17.

Paula Jędrzejczyk III d

5,0

18.

Jakub Kmieć III a

5,0

19.

Małgorzata Mróz III a

5,0

20.

Aleksandra Żurek III a

5,0

21.

Stawska Weronika III e

5,0

22.

Katarzyna  Isajewa II d

5,0

23.

Agata  Łęgowik II d

5,0

24.

Weronika  Garbaciak II d

5,0

25.

Jakub  Piech II d

5,00

26.

Maria Jaczyńska I b

5,00

27.

Igor Szyiński I b

5,00

28.

Michał Machura I f

5,00

29.

Natalia Skawińska I f

5,00

30.

Alicja Gaj I d

5,00

31.

Eryk Kawecki I a

4,94

32.

Zuzanna Kończyk I a

4,94

33.

Mateusz Stoparek I a

4,94

34.

Sandra Stasik I e

4,94

35.

Agnieszka Adamik II a

4,90

36.

Tomasz Rojszczyk II a

4,90

37.

Dominika Filipiak II b

4,90

38.

Maria Wielgat II b

4,90

39.

Andżelika Bajdur I b

4,89

40.

Alicja Pogorzelska I f

4,89

41.

Dominik Puchała III a

4,88

42.

Joanna Mielczarek III b

4,88

43.

Wiktoria Tyka III c

4,88

44.

Dryjka Krzysztof III e

4,88

45.

Misiewicz Paulina III e

4,88

46.

Kamil Zwoliński I a

4,88

47.

Karol Sitek I f

4,88

48.

Marta Wieczorek I f

4,88

49.

Aleksandra Kluźniak I c

4,88

50.

Paulina Mańka I c

4,88

51.

Natalia Cieślak I b

4,83

52.

Angelika Sławek I f

4,83

53.

Angelika Zygoń I f

4,83

54.

Sandra Kropidło I a

4,82

55.

Natalia Cierpiał III a

4,8

56.

Paulina Błaszczyk II a

4,8

57.

Pola Mielczarek II a

4,8

58.

Piotr Orłowski II a

4,8

59.

Patryk  Klimczyk II d

4,8

60.

Patrycja  Plewińska II d

4,8

61.

Ludwika Depta II e

4,8

62.

Klaudia Stacherczak II e

4,8

63.

Patrycja Kulak III a

4,78

64.

Daria Wąs III d

4,78

65.

Ratka Julia III e

4,78

66.

Inez Kowalczyk I e

4,78

67.

Justyna Karoń I e

4,78

68.

Dominika Skruńdź I a

4,76

69.

Wiktoria Boryca I b

4,76

70.

Anna Bissinger I d

4,75

 

Najlepsi uczniowie – podsumowanie wyników (średnia ocen i najwyższa frekwencja) I semestru 2016/17 według klas:

KLASY I

Średnia:

Lp.

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Średnia

1.

Patrycja Synowiec I f

5,22

2.

Wiktoria Tłoczek I e

5,17

3.

Władysław Dyjan Ia

5,12

4.

Katarzyna Adamicka I b

5,11

5.

Krzysztof Piwódzki Ia

5,06

6.

Natalia Balwierz I b

5,06

7.

Dominika Karoń I b

5,06

8.

Maria Jaczyńska I b

5,00

9.

Igor Szyiński I b

5,00

10.

Michał Machura I f

5,00

11.

Natalia Skawińska I f

5,00

12.

Alicja Gaj I d

5,00

13.

Eryk Kawecki I a

4,94

14.

Zuzanna Kończyk I a

4,94

15.

Mateusz Stoparek I a

4,94

16.

Sandra Stasik I e

4,94

17.

Andżelika Bajdur I b

4,89

18.

Alicja Pogorzelska I f

4,89

19.

Kamil Zwoliński I a

4,88

20.

Karol Sitek I f

4,88

21.

Marta Wieczorek I f

4,88

22.

Aleksandra Kluźniak I c

4,88

23.

Paulina Mańka I c

4,88

24.

Natalia Cieślak I b

4,83

25.

Angelika Sławek I f

4,83

26.

Angelika Zygoń I f

4,83

27.

Sandra Kropidło I a

4,82

28.

Inez Kowalczyk I e

4,78

29.

Justyna Karoń I e

4,78

30.

Dominika Skruńdź I a

4,76

31.

Wiktoria Boryca I b

4,76

32.

Anna Bissinger I d

4,75

 

Frekwencja:

Lp.

Imię i nazwisko ucznia, klasa

 Frekwencja

 w %

 

 

1.

Laura Gęsikowska II a

100

 

 

2.

Kacper Pietruszka, I b

100

 

 

3.

Gaj Alicja I d

100

 

 

4.

Tomasz Treściński I e

100

 

 

5.

Angelika Jabali, I b

96,69

 

 

6.

Olga Wieczorek, I c

99,6

 

 

7.

Katarzyna Adamicka, I b

99,44

 

 

8.

Igor Szyiński, I b

99,44

 

 

9.

Ostrowska Wiktoria I d

99,4

 

 

10.

Błaszczyk Paulina I d

99,2

 

 

11.

Alicja Szymczykowska, I c

99

 

 

12.

Władysław Dyjan I a

99

 

13.

Kamieniecka Aleksandra I e

98,95

 

 

14.

Simkiewicz Karolina I d

 

98,8

 

 

15.

Tłoczek Wiktoria I e98,95

98,74

 

 

16.

Woszczyna Sara I e

98,53

 

 

17.

Anna Maj, I b

98,52

 

 

18.

Dominika Karoń, I b

98,34

 

 

19.

Marta Gawrońska I a

98

 

 

20.

Joanna Zawadzka I a

98

 

21.

Pogoda Aleksandra I d

97,8

 

 

22.

Nowak Bartłomiej I d

97,6

 

 

23.

Angelika Zając I a

97,5

 

 

24.

Karolina Słonina, I b

97,42

 

 

25.

Bissinger Anna I d

97,2

 

 

26.

Zuzanna Kończyk I a

97,2

 

27.

Krzysztof Piwódzki I a

97

 

28.

Synowiec Patrycja I f

97

 

 

29.

Sitek Karol I f

97

 

 

30.

Maria Jaczyńska, I b

96,87

 

 

31.

Tauzowska Nicole I d

96,4

 

 

32.

Walkiewicz Szymon I d

96,4

 

 

33.

Sandra Kropidło I a

96,2

 

34.

Weronika Pucek I e

96,01

 

 

35.

Paweł Reterski I e

96,01

 

 

36.

Paulina Paliga I a

96

 

37.

Pogorzelska Alicja I f

96

 

38.

Hadryś Weronika I f

96

 

39.

Kaufman Wiktoria I f

96

 

40.

Wiktoria Rorat I a

95,5

 

41.

Nagalewska Karolina I d

95,4

 

 

42.

Pawłowska Weronika I d

95,2

 

 

43.

Kowalczyk Dominik I d

95,2

 

 

44.

Karolina Krowicka I e

95

 

45.

Michalak Anna I f

95

 

 

KLASY II

ŚREDNIA

Lp.

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Średnia

1.

Kamila Kamińska II e

5,50

2.

Katarzyna Urbańska II e

5,20

3.

Natalia Szyda II b

5,18

4.

Wiktoria  Zawadzka II d

5,1

5.

Weronika Piskoń II e

5,1

6.

Katarzyna  Isajewa II d

5,0

7.

Agata  Łęgowik II d

5,0

8.

Weronika  Garbaciak II d

5,0

9.

Jakub  Piech II d

5,0

10.

Agnieszka Adamik II a

4,90

11.

Tomasz Rojszczyk II a

4,90

12.

Dominika Filipiak II b

4,90

13.

Maria Wielgat II b

4,90

14.

Paulina Błaszczyk II a

4,80

15.

Pola Mielczarek II a

4,80

16.

Piotr Orłowski II a

4,80

17.

Patryk  Klimczyk II d

4,80

18.

Patrycja  Plewińska II d

4,80

19.

Ludwika Depta II e

4,80

20.

Klaudia Stacherczak II e

4,80

 

 

 

FREKWENCJA

Lp.

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Frekwencja w %

1.

Karolina Szecówka II a

100

2.

Jakub Nawrot II c

100

3.

Agata  Łęgowik II d

100

4.

Jakub  Piech II d

100

5.

Patryk  Klimczyk II d

100

6.

Julia Czechowicz II c

99

7.

Martyna Tomczyk II c

99

8.

Julia Czechowicz II c

99

9.

Martyna Tomczyk II c

99

10.

Pola Zimnoch II e

98,1

11.

Zuzanna  Ciemienga II d

98

12.

Błażej Cierpiał II a

98

13.

Agata Jończyk II a

98

14.

Patrycja Machnik II a

98

15.

Weronika Rachwalska II f

97,86

16.

Adam Rainholc II f

97

17.

Agnieszka Adamik II a

97

18.

Natalia Szyda II b

96,87

19.

Zbyszko Rybiałek II b

96,87

20.

Paulina Hendzlik II e

96,7

21.

Weronika Piskoń II e

96,5

22.

Marcin Lalak II b

96,04

23.

Ewa Zajączkowska II b

96,04

24.

Klaudia Pustuł II a

96

25.

Agata Wozderewicz IIe

95,6

 

 

KLASY III

OSIĄGNIĘCIA

Lp.

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Średnia

1.

Patrycja Simkiewicz III c

5,14

2.

Bartosz Paczyński III a

5,11

3.

Parkitny Kamil III e

5,11

4.

Magdalena Jantos III f

5,1

5.

Paula Jędrzejczyk III d

5,0

6.

Jakub Kmieć III a

5,0

7.

Małgorzata Mróz III a

5,0

8.

Aleksandra Żurek III a

5,0

9.

Stawska Weronika III e

5,0

10.

Dominik Puchała III a

4,88

11.

Joanna Mielczarek III b

4,88

12.

Wiktoria Tyka III c

4,88

13.

Dryjka Krzysztof III e

4,88

14.

Misiewicz Paulina III e

4,88

15.

Natalia Cierpiał III a

4,8

16.

Patrycja Kulak III a

4,78

17.

Daria Wąs III d

4,78

18.

Ratka Julia III e

4,78

 

 

FREKWENCJA

Lp.

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Frekwencja w %

1.

Natalia Cierpiał  III a

100

2.

Szymon Wrzesiński III a

100

3.

Aleksandra Majchrzak III f

100

4.

Wiktor Motłoch III a

98

5.

Wiktor Pohorecki III a

98

6.

Natalia Garasińska III b

98

7.

Misiewicz Paulina III e

97,7

8.

Oskar Wypchło III a

97

9.

Mateusz Chrząstek III d

97

10.

Kinga Palacz III b

96

11.

Wojciech Glenc III b

95

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

Uczniowie klas I, którzy uzyskali promocję z wyróżnieniem:

 

Lp.

 

 

Uczeń

 

 

Średnia

 

1.

Tomasz Rojszczyk I a

5,59

2.

Agnieszka Adamik I a

5,53

3.

Patrycja Machnik I a

5,53

4.

Kamila Kamińska I e

5,44

5.

Katarzyna Bukała I a

5,41

6.

Błażej Cierpiał I a

5,35

7.

Martyna Gieroń I a

5,35

8.

Katarzyna Urbańska I e

5,33

9.

Maria Wielgat I b

5,33

10.

Julia Kuraś I a

5,31

11.

Paulina Błaszczyk I a

5,29

12.

Jakub  Piech I d

5,29

13.

Iga Kugiel I b

5,27

14.

Kamila Nowak I b

5,27

15.

Weronika Maciejczyk I a

5,25

16.

Paulina Krawczyk I a

5,24

17.

Klaudia Pustuł I a

5,24

18.

Karolina Szecówka I a

5,24

19.

Dominika Filipiak I b

5,22

20.

Agata Jończyk I a

5,18

21.

Piotr Orłowski I a

5,18

22.

Patrycja  Plewińska I d

5,18

23.

Weronika Piskoń I e

5,17

24.

Maciej Kulisz I a

5,13

25.

Marcin Basiński I a

5,12

26.

Agata  Łęgowik I d

5,12

27.

Pola Mielczarek I a

5,12

28.

Wiktoria  Zawadzka I d

5,12

29.

Adam Orzechowski I a

5,06

30.

Dominika Pietraszewska I a

5,06

31.

Klaudia Stacherczak I e

5,06

32.

Marcin Zarębski I a

5,06

33.

Dominika Bednarek I c

5,00

34.

Weronika Błachowicz I a

5,00

35.

Katarzyna Błaszczyk I a

5,00

36.

Sylwia Halbiniak I b

5,00

37.

Wiktoria Jaksender I a

5,00

38.

Patryk  Klimczyk I d

5,00

39.

Mateusz Magdziarz I f

5,00 

40.

Łukasz Piotrowski I a

5,00

41.

Weronika Rachwalska I f

5,00 

42.

Barbara Szczęśniak I e

5,00

43.

Kinga Woch I a

5,00

44.

Ludwika Depta I e

4,94

45.

Martyna Hiszpańska I e

4,94

46.

Paula Orlikowska I f

4,94 

47.

Kamil Pietraszewski I e

4,94

48.

Robert Skiba I a

4,94

49.

Kamil Sobański I a

4,94

50.

Natalia Szyda I b

4,94

51.

Wioletta Żyłka I c

4,94

52.

Mikołaj Suliga I c

4,93

53.

Weronika Bajor I e

4,89

54.

Sandra Rozpondek I f

4,89

55.

Oliwia Frąckowiak I c

4,88

56.

Emilia Florczyk I b

4,88

57.

Patrycja Gil I b

4,88

58.

Katarzyna  Isajewa I d

4,88

59.

Kinga  Kawecka I d

4,88

60.

Dominika Siudak I b

4,83

61.

Agata Wozderewicz I e

4,83

62.

Agata Żyła I b

4,83

63.

Weronika  Garbaciak I d

4,82

64.

Kamil Książek I a

4,82

65.

Michalina Zagórowicz I f

4,82 

66.

Ewa Dekiela I f

4,78 

67.

Paulina Hendzlik I e

4,78

68.

Patrycja Klekot I f

4,78 

69.

Dagmara Wyrwał I e

4,78

70.

Maciej Ćwikła I c

4,76

71.

Julia Gazda I a

4,76

72.

Bartosz Kanclerz I e

4,76

73.

Daria Kuźba I b

4,76

74.

Kinga  Olszówka I d

4,76

75.

Justyna Polak I f

4,76 


Uczniowie klas II, którzy uzyskali promocję z wyróżnieniem:

Lp.

Imię i nazwisko

Średnia

Klasa

1.

Patrycja Kulak

5,60

II a

2.

Kamil Parkitnz

5,60

II e

3.

Jakub Kmieć

5,50

II a

4.

Małgorzata Mróz

5,50

II a

5.

Dominik Puchała

5,50

II a

6.

Bartosz Paczyński

5,40

II a

7.

Aleksandra Żurek

5,40

II a

8.

Patrycja Simkiewicz

5,38

II c

9.

Klaudia Stanirowska

5,30

II a

10.

Weronika Stawska

5,30

II e

11.

Paula Jędrzejczyk

5,27

II d

12.

Karolina Maniewska

5,20

II e

13.

Karolina Borowicz

5,18

II d

14.

Paulina Wąsek

5,13

II c

15.

Aleksandra Cierniak

5,11

II a

16.

Paulina Misiewicz

5,11

II e

17.

Natalia Cierpiał

5,10

II a

18.

Julia Mazurek

5,10

II a

19.

Wiktor Motłoch

5,10

II a

20.

Wiktor Pohorecki

5,10

II a

21.

Karolina Słomian

5,10

II b

22.

Julia Badura

5,10

II e

23.

Sandra Dobrakowska

5,10

II e

24.

Daria Wąs

5,09

II d

25.

Bartłomiej Grotecki

5,09

II f

26.

Magdalena Jantos

5,09

II f

27.

Adrianna Małek

5,00

II a

28.

Małgorzata Miszczak

5,00

II a

29.

Oskar Wypchło

5,00

II a

30.

Joanna Mielczarek

5,00

II b

31.

Kinga Stolczyk

5,00

II c

32.

Magdalena Zjawiona

5,00

II c

33.

Adrianna Knop

5,00

II d

34.

Małgorzata Bartelak

5,00

II e

35.

Karol Iwańczak

4,91

II d

36.

Wojciech Glenc

4,90

II b

37.

Aleksandra Mysłek

4,90

II b

38.

Kinga Palacz

4,90

II b

39.

Agata Pisarska

4,90

II b

40.

Krzysztof Dryjka

4,90

II e

41.

Angelika Kamińska

4,90

II e

42.

Dorota Kowalska

4,90

II e

43.

Patrycja Nowak

4,90

II e

44.

Julia Ratka

4,90

II e

45.

Gustaw Bartnik

4,89

II a

46.

Mateusz Garncarz

4,89

II a

47.

Martyna Madej

4,89

II a

48.

Szymon Wrzesiński

4,89

II a

49.

Martyna Motyl

4,89

II b

50.

Marta Wrona

4,89

II b

51.

Katarzyna Szczygłowska

4,88

II c

52.

Marlena Piątek

4,80

II a

53.

Agata Rakosza

4,80

II a

54.

Mateusz Rygał

4,80

II a

55.

Przemysław Zachariasz

4,80

II a

56.

Nadia Kaśkosz

4,80

II b

57.

Anna Kulej

4,80

II b

58.

Karolina Pietrasik

4,80

II b

59.

Wiktoria Kulej

4,80

II e

60.

Anna Panas

4,80

II e

61.

Katarzyna Piekielska

4,80

II e

62.

Wiktoria Mrowiec

4,78

II a

63.

Katarzyna Szusterowska

4,78

II c

64.

Michał Jaksender

4,75

II c

 

UCZNIOWIE, KTÓRZY UKOŃCZYLI SZKOŁĘ Z WYRÓŻNIENIEM

Lp.

Uczeń

Średnia

Klasa

1.

Kamila Walkowicz

5,33

III a

2.

Agata Tomzik

5,28

III a

3.

Święciak Kinga

5,26

III d

4.

Klaudia Miszczyk

5,22

III a

5.

Lena Mirowska

5,17

III a

6.

Katarzyna Wilk

5,17

III a

7.

Jakub Łagiewka

5,16

III f

8.

Grzegorz Grabowski

5,11

III a

9.

Zorika Kołodziejczyk

5,11

III b

10.

Ewa Małyska

5,06

III a

11.

Dominikowska Marlena

5,05

III d

12.

Agnieszka Hejman

5,05

III c

13.

Katarzyna Gaj

5

III a

14.

Martyna Kajdzik

5

III e

15.

Milena Majdzik

5

III f

16.

Katarzyna Mizgalska

4,95

III b

17.

Aleksandra Figzał

4,95

III f

18.

Klaudia Jaros

4,95

III f

19.

Marta Karczewska

4,95

III f

20.

 Sandra Grabowska

4,95

III c

21.

Paulina Grzyb

4,94

III a

22.

Marlena Wypych

4,94

III a

23.

Klaudia Strugacz

4,89

III a

24.

Wojciech Cierpiał

4,89

III e

25.

Klaudia Konfederak

4,89

III e

26.

Karolina Cicha

4,89

III f

27.

Klaudia Kocela

4,89

III f

28.

Kamila Kozioł

4,89

III f

29.

Patrycja Mizgała

4,89

III f

30.

Iga Foryś

4,89

III c

31.

Klaudia Kukuła

4,89

III c

32.

Żaneta Soboniak

4,89

III c

33.

Natalia Pałyga

4,84

III b

34.

Ignacy Jan Nowicki

4,84

III b

35.

Dominika Szymczyk

4,84

III b

36.

Nowakowska Karolina  

4,84

III d

37.

Tukaj Karolina

4,84

III d

38.

Pawełoszek Klaudia    

4,84

III d

39.

Klaudia Kabała

4,84

III e

40.

Klementyna Bednarczyk

4,84

III f

41.

Izabela Kopyt

4,84

III f

42.

Karolina Frukacz

4,84

III c

43.

Oliwia Łuszczyńska

4,84

III c

44.

Oliwia Rybiałek

4,84

III c

45.

Jagoda Kowalczyk

4,83

III a

46.

Michał Pogorzelski

4,83

III a

47.

Kinga Raźniak

4,83

III a

48.

Karina Badura

4,79

III b

49.

Klaudia Nabiałkowska

4,79

III b

50.

Kinga Rubik

4,79

III b

51.

Julia Stelmach

4,79

III b

52.

Anna Bogus

4,79

III b

53.

Nicpoń Angelika

4,79

III d

54.

Martyna Lelonkiewicz

4,79

III e

55.

Paulina Szklarzyk

4,79

III e

56.

Kamila Jędrzejczak

4,79

III f

57.

Dominika Zając

4,79

III f

58.

Kamila Borecka

4,78

III a

59.

Dorota Ciepał

4,78

III a

60.

Karol Cierpiał

4,78

III a

61.

Paulina Bednarek

4,78

III b

62.

Oliwia Olczyk

4,78

III c

63.

Kinga Ślęzak

4,78

III c

64.

Natalia Liszczyk

4,76

III a

SEMESTR I

UCZNIOWIE Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ

W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

L.p.

Uczeń

Średnia

Klasa

1.

Patrycja Kulak

5,33

II a

2.

Dominik Puchała

5,33

II a

3.

Aleksandra Żurek

5,33

II a

4.

Bartosz Paczyński

5,22

II a

5.

Patrycja Simkiewicz

5,13

II c

6.

Wiktor Pohorecki

5,11

II a

7.

 Tomasz Rojszczyk

5,11

I a

8.

Kamil Parkitny

5,1

II e

9.

Kamila Walkowicz

5,1

III a

10.

Magdalena Jantos

5,09

II f

11.

Agnieszka Adamik

5,05

I a

12.

Jakub Kmieć

5

II a

13.

Zorika Kołodziejczyk

5

III b

14.

Małgorzata Mróz

5

II a

15.

Piotr Orłowski

5

I a

16.

Maria Wielgat

5

I b

17.

Katarzyna Wilk

5

III a

18.

Szymon Wrzesiński

5

II a

19.

Kinga Święciak

5

III d

20.

Paulina Błaszczyk

4,94

I a

21.

Kamila Kamińska

4,94

I e

22.

Agata Łęgowik

4,94

I d

23.

Patrycja Machnik

4,94

I a

24.

Paula Jędrzejczyk

4,91

II d

25.

Julia Badura

4,9

II e

26.

Weronika Stawska

4,9

II e

27.

Aleksandra Cierniak

4,89

II a

28.

Marlena Dominikowska

4,89

III d

29.

Mateusz Garncarz

4,89

II a

30.

Grzegorz Grabowski

4,88

II a

31.

Lena Mirowska

4,88

III a

32.

Weronika Piskoń

4,88

I e

33.

Katarzyna Urbańska

4,88

I e

34.

 Błażej Cierpiał

4,82

I a

35.

 Paulina Krawczyk

4,82

I a

36.

 Julia Kuraś

4,82

I a

37.

Jakub  Piech

4,82

I d

38.

Wiktoria  Zawadzka

4,82

I d

39.

Małgorzata Bartelak

4,8

II e

40.

Sandra Dobrakowska

4,8

II e

41.

Krzysztof Dryjka

4,8

II e

42.

Adrianna Knop

4,8

II d

43.

Karolina Maniewska

4,8

II e

44.

Martyna Madej

4,78

II a

45.

Joanna Mielczarek

4,78

II b

46.

Małgorzata Miszczak

4,78

II a

47.

Klaudia Stanirowska

4,78

II a

48.

Marta Wrona

4,78

II b

49.

Julia Bilnik

4,77

III a

50.

Katarzyna Gaj

4,77

III a

51.

Ewa Małyska

4,77

III a

52.

Marlena Wypych

4,77

III a

53.

 Katarzyna Bukała

4,76

I a

54.

 Adam Orzechowski

4,76

I a

55.

Patrycja  Plewińska

4,76

I d

56.

Kamila Jędrzejczak

4,75

III f

57.

Klaudia Konfederak

4,75

III e

 

Uczniowie ze 100% frekwencją

1.

Adamik Agnieszka

 I a

2.

Caban Julia

II c

3.

Czechowicz Julia

I c

4.

Kiedrzynek Klaudia

III c

5.

Krysik Kinga

II c

6.

Łęgowik Agata

I d

7.

Nawrot Jakub

I c

8.

Piekielska Katarzyna

II e

9.

Pohorecki Wiktor

II a

10.

Sosnecka Sandra

I c

11.

Strugacz Klaudia

III a

12.

Suliga Mikołaj

I c

13.

Szczygłowska Katarzyna

II c

14.

Szecówka Karolina

 I a

15.

Żyła Agata

I b


 

ROK SZKOLNY 2014/2015

Najlepsi Absolwenci, którzy z wyróżnieniem ukończyli szkołę w roku 2014/2015

1.        Alicja Grudzińska    III a    5,37       
2.        Zuzanna Lipartowska    III a    5,26       
3.        Emilia Pawłowska    III e    5,22       
4.        Jakub Kulasiewicz    III d    5,21       
5.        Mateusz Deska    III a    5,17       
6.        Aneta Adamus    III b    5,15       
7.        Wiktoria Krzak    III a    5,11       
8.        Sylwia Kubat    III e    5,11       
9.        Anna Nowakowska    III b    5,10       
10.        Agata Piątek    III c    5,05       
11.        Julia Combik    III a    5,0       
12.        Katarzyna Gorzelak    III d    5,0       
13.        Wiktoria Krzywoń    III e    5,0       
14.        Agnieszka Raczyńska    III e    5,0       
15.        Magdalena Radecka    III b    5,0       
16.        Magdalena Basiak    III a    4,95       
17.        Wioletta Kuklewska    III a    4,95       
18.        Anna Auguścik    III f    4,94       
19.        Izabela Zyzik    III a    4,89       
20.        Klaudia Michalak    III b    4,88       
21.        Martyna Dziagacz    III e    4,84       
22.        Marlena Miarka    III b    4,84       
23.        Magdalena Sikorska    III a    4,84       
24.        Anna Siwczyńska    III c    4,84       
25.        Marta Walaszczyk    III e    4,84       
26.        Anna Wróblewska    III e    4,84       
27.        Amanda Giska    III f    4,83       
28.        Angelika Gmyrek    III c    4,79       
29.        Joanna Kozłowska    III e    4,79       
30.        Viktoria Paś    III c    4,79       
31.        Marta Przytulska    III a    4,79       
32.        Monika Banaśkiewicz    III f    4,78       
33.        Adrianna Minkina    III e    4,78       
34.        Paulina Muchla    III b    4,78       
35.        Karolina Nierobiś    III f    4,78       
36.        Patrycja Piotrowska    III f    4,78       
37.        Natalia Tajchman    III f    4,78       
38.        Paulina Soboniak    III b    4,77


SEMESTR I

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

ŚREDNIA OCEN

Alicja Grudzińska

III a

5,2

Mateusz Deska

III a

5,0

Patrycja Kulak

I a

5,0

Jakub Kulasiewicz

III d

5,0

Dominik Puchała

I a

5,0

Kamil Parkitny

I e

4,94

Patrycja Simkiewicz

I c

4,94

Aleksandra Żurek

I a

4,94

Zorika Kołodziejczyk

II b

4,9

Wiktoria Krzak

III a

4,9

Zuzanna Lipartowska

III a

4,9

Kamila Walkowicz

II a

4,9

Katarzyna Wilk

II a

4,9

Sylwia Kubat

III e

4,89

Agata Piątek

III c

4,89

Agata Tomzik

II a

4,89

Karolina Maniewska I e 4,89

Magdalena Jantos

I f

4,88

Bartosz Paczyński

I a

4,88

Weronika Stawska

I e

4,88

Karolina Słomian

I b

4,83

 

Sandra Dobrakowska

I e 4,83

Bartłomiej Grotecki

I f

4,82

Jakub Kmieć

I a

4,82

Aneta Adamus

III b

4,8

Ewa Małyska

II a

4,8

Lena Mirowska

II a

4,8

Kinga Święciak

II d

4,8

Angelika Gmyrek

III c

4,78

Joanna Mielczarek

I b

4,78

Anna Nowakowska

III b

4,77

Małgorzata Bartelak

I e

4,76

Julia Ratka

I e

4,76

Aleksandra Spyra

I f

4,76

Wojciech Glenc

I c

4,75


 

NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2013/2014 – I KLASY

1.        Agata Tomzik    Ia    5,25       
2.        Lena Mirowska    Ia    5,18       
3.        Kamila Walkowicz    Ia    5,12       
4.        Ewa Małyska    Ia    5,06       
5.        Klaudia Jaros    If    5       
6.        Klaudia Kukuła    Ic    5       
7.        Klaudia Miszczyk    Ia    5       
8.        Kinga Święciak    Id    5       
9.        Klaudia Strugacz    Ia    4,98       
10.        Katarzyna Wilk    Ia    4,98       
11.        Jakub Łagiewka    If    4,94       
12.        Milena Majdzik    If    4,94       
13.        Żaneta Soboniak    Ic    4,94       
14.        Paulina Bednarek    Ib    4,89       
15.        Klaudia Kocela    If    4,89       
16.        Zorika Kołodziejczyk    Ib    4,89       
17.        Ignacy Jan Nowicki    Ib    4,89       
18.        Marlena Dominikowska    Id    4,88       
19.        Sandra Grabowska    Ic    4,88       
20.        Oliwia Łuszczyńska    Ic    4,88       
21.        Angelika Nicpoń    Id    4,88       
22.        Martyna Lelonkiewicz    Ie    4,83       
23.        Patrycja Mizgała     If    4,83       
24.        Iga Foryś    Ic    4,82       
25.        Agnieszka Hejman    Ic    4,82       
26.        Jagoda Kowalczyk    Ia    4,82       
27.        Oliwia Rybiałek    Ic    4,82       
28.        Marlena Wypych    Ia    4,82       
29.        Wojciech Cierpiał    Ie    4,78       
30.        Kamila Jędrzejczak    If    4,78       
31.        Klaudia Kabała    Ie    4,78       
32.        Milena Kajdzik    Ie    4,78       
33.        Marta Karczewska    If    4,78       
34.        Klaudia Konfederak    Ie    4,78       
35.        Izabela Kopyt    If    4,78       
36.        Klaudia Kozioł    If    4,78       
37.        Paulina Szklarzyk    Ie    4,78       
38.        Dominika Zając    If    4,78       
39.        Katarzyna Gaj    Ia    4,76       
40.        Grzegorz Grabowski    Ia    4,76       
41.        Karolina Frukacz    Ic    4,76       
42.        Kamila Kaczmarek    Ic    4,76       
43.        Karolina Nowakowska    Id    4,76       
44.        Klaudia Pawełoszek    Id    4,76    

NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2013/2014 – II KLASY
 
  
1.        Alicja Grudzińska    IIa    5,45       
2.        Agata Piątek    IIc    5,2       
3.        Jakub Kulasiewicz    IId    5,1       
4.        Sylwia Kubat    IIe    5,09       
5.        Zuzanna Lipartowska    IIa    5,09       
6.        Aneta Adamus    IIb    5       
7.        Mateusz Deska    IIa    5       
8.        Wioletta Kuklewska    IIa    5       
9.        Emilia Pawłowska    IIe    5       
10.        Anna Siwczyńska    IIc    5       
11.        Anna Wróblewska    IIe    5       
12.        Joanna Kozłowska    IIe    4,91       
13.        Wiktoria Krzak    IIa    4,91       
14.        Marlena Miarka    IIb    4,91       
15.        Anna Nowakowska    IIb    4,91       
16.        Agnieszka Raczyńska    IIe    4,91       
17.        Amanda Giska    IIf    4,9       
18.        Julia Combik    IIa    4,82       
19.        Katarzyna Hendzlik    IIe    4,82       
20.        Paulina Muchla    IIb    4,82       
21.        Marta Walaszczyk    IIe    4,82       
22.        Izabela Zyzik    IIa    4,82       
23.        Klaudia Michalak    IIb    4,81       
24.        Magdalena Basiak    IIa    4,8       
25.        Katarzyna Gorzelak    IId    4,8    

Najlepsi Absolwenci, którzy z wyróżnieniem ukończyli szkołę w roku 2013/2014

Lp.

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

ŚREDNIA OCEN

  1.  

Marzena Mzyk

III h

5,44

  1.  

Marta Piątek

III d

5,40

  1.  

Marcelina Izydorczyk

III a

5,38

  1.  

Magdalena Biegus

III h

5,25

  1.  

Kinga Suchańska

III a

5,25

  1.  

Sebastian Drąg

III a

5,20

  1.  

Magdalena Czapla

III b

5,12

  1.  

Ewa Dryjka

III a

5,06

  1.  

Katarzyna Kawecka

III h

5,06

  1.  

Marta Kąsiel

III a

5,06

  1.  

Karolina Nitkowska

III h

5,06

  1.  

Oliwia Perlińska

III g

5,06

  1.  

Karina Radek

III a

5,06

  1.  

Martyna Rak

III b

5,06

  1.  

Patrycja Zaskórska

III f

5,06

  1.  

Kamila Kielar

III b

5,0

  1.  

Marcin Kosętka

III h

5,0

  1.  

Karolina Urbańska

III c

5,0

  1.  

Klaudia Szczepańska

III f

5,0

  1.  

Anna Chęcińska

III f

4,94

  1.  

Natalia Imiołczyk

III a

4,94

  1.  

Olga Klimas

III h

4,94

  1.  

Karolina Krawczyk

III a

4,94

  1.  

Ewelina Mielczarek

III h

4,94

  1.  

Marta Mizgalska

III h

4,94

  1.  

Aleksandra Rabenda

III b

4,94

  1.  

Bartosz Kaniowski

III f

4,88

  1.  

Adam Krzyżowski

III a

4,88

  1.  

Dominika Ludwik

III e

4,88

  1.  

Ewelina Milka

III b

4,88

  1.  

Daniela Torończak

III c

4,88

  1.  

Marika Zaborska

III f

4,88

  1.  

Małgorzata Łapeta

III h

4,87

  1.  

Weronika Łazarz

III h

4,87

  1.  

Karolina Wronkowska

III g

4,87

  1.  

Magdalena Łakoma

III a

4,82

  1.  

Natalia Glińska

III c

4,81

  1.  

Patrycja Juszczyk

III c

4,81

  1.  

Karolina Neuberg

III a

4,81

  1.  

Paulina Urbańczyk

III a

4,81

  1.  

Agnieszka Grochola

III b

4,76

  1.  

Kinga Tyjas

III e

4,76

  1.  

Jędrzej Bielawski

III h

4,75

  1.  

Łukasz Borgulat

III e

4,75

  1.  

Jakub Dawid

III a

4,75

  1.  

Martyna Di Giusto

III c

4,75

  1.  

Natalia Klimczyk

III h

4,75

  1.  

Klaudia Kobyłkiewicz

III g

4,75

  1.  

Edyta Kokot

III h

4,75

  1.  

Sylwia Mielczarek

III b

4,75

  1.  

Sergiusz Mizera

III h

4,75

  1.  

Karolina Pierzgała

III e

4,75

  1.  

Karolina Rećko

III g

4,75

  1.  

Marta Stala

III d

4,75

  1.  

Jessika Trojak

III c

4,75

  1.  

Bartosz Wawrowski

III d

4,75

  1.  

Justyna Więcławik

III e

4,75

  1.  

Kamila Wróbel

III c

4,75

Ranking olimpijski COPTIOSH

Reforma edukacji

Tutoring - nowa filozofia kształcenia

Słowacki OFF