Przejdź do głównej treści

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Oficjalna strona I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

UWAGA ZMIANA!!!

Drodzy Uczniowie,

uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

odbędzie się 1 września 2014 r. w następujących godzinach:

* klasy I - godz. 9.00 (sala gimnastyczna),

* klasy II i III - godz. 10.00 (sala gimnastyczna).

Obowiązuje strój galowy.

Do zobaczenia!

Absolwenci 1912-2009

Czcionka:

Zamieszczone poniżej listy absolwentów w znacznej części sporządzone zostały na podstawie odręcznych spisów, dlatego z góry przepraszamy za wszelkie nieścisłości w pisowni nazwisk.

 

ROK SZKOLNY 1912/1913

 

Banaś Bronisława, Domaszewska Zofia, Garbińska Rozalia, Golczewska Zofia, Ferencowicz Irena, Hampel Balbina, Kozłowska Janina, Kurpińska Maria, Łypp Wanda, Nowicka Stefania, Sikorska Alicja, Skalimierska Janina, Skotnicka Felicja, Stasiewicz Janina, Szatrowska Stanisława, Szwede Maria, Wkroczy Maria, Zelwer Helena.

 

 

ROK SZKOLNY 1913/1914

 

Blumenfrucht Bronisława, Eliasz Maria,Kosiarska Halina, Powiadowska Władysława, Sikorska Halina, Szczepańska Kamila, Wilkowska Zofia, Wróblewska Zofia, Zdzienicka Zofia.

 

 

ROK SZKOLNY 1915/1916

 

Choromańska Irena, Chmurska Wanda, Grabińska Maria, Fulmanówna Eugienia, Janicka Zofia, Malińska Stanisława, Naziębło Janina, Rydzewska Maria, Rozenberg Janina, Szonborn Łucja, Skalmierska Maria, Weintraubówna Emilia, Wilkońska Zofia.

 

 

ROK SZKOLNY 1916/1917

 

Alterówna Anna, Barańska Irena, Bauman Bronisława, Bielecka Zofia, Berlinerblan Helena, Brumówna Salomea, Doraczyńska Eugenia, Gajowniczek Leokadia, Haftke Frimetta, Jastrzębska Irena, Kohnówna Janina, Kuczyńska Julitta, Landsberg Halina, Męcinówna Henryka, Michalska Franciszka, Miszczak Władysława, Najmanówna Leonia, Rembowska Jadwiga, Rozeneweig Ewa, Szajnówna Eugenia, Szydłowska Wanda, Węsławska Anna, Wiznerówna Kazimiera, Zanberg Regina.

 

 

ROK SZKOLNY 1917/1918

 

Ajzykiewiczówna Salomea, Bargiełówna Aniela, Berżanka Leokadia, Broniatowska Eugenia, Brumówna Sara, Falkowska Halina, Gittlerówna Jadwiga, Gopczykówna Stanisława, Kaufmanówna Leontyna, Sarnówna Halina, Sokołowska Maria, Wisławska Stanisława, Zorska Marta, Zysserówna Maria.

 

 

ROK SZKOLNY 1918/1919

 

Andersenówna Erna, Andersenówna Salomea, Aszówna Felicja, Grawerówna Maria, Kajzerówna Jadwiga, Kempnerówna Róża, Kubicka Maria, Lorje Paulina, Lewinsonówna Roma, Morżanka Stefania, Rozencwajżanka Sara, Sajkówna Lucyna, Stahlówna Felicja, Świderska Henryka, Wekselmanówna Teofila, Weinberżanka Aurelia, Węsławska Stanisława, Zandówna Florentyna, Zalcmanówna Bronisława, Zysserówna Regina, Zylbersztajnówna Felicja.

 

 

ROK SZKOLNY 1919/1920

 

Bergman Balbina, Bergmanówna Marta, Bobińska Stanisława, Chochołówna Zofia, Dryjska Aurelia, Epsztajnówna Estera, Fajnerówna Teresa, Frydmanówna Fanny, Glikmanówna Gustawa, Mitzówna Teofila, Moszkowska Irena, Słomkówna Janina, Starkówna Leontyna, Szarfówna Celina, Włodarska Stefania, Wojakówna Maria, Wrzoskówna Hanna, Zysserówna Jadwiga.

 

 

ROK SZKOLNY 1920/1921

 

Broniatowska MariannaChrzanowska Róża, Fogelbaumówna Ewelina, Glatterówna Leonia, Herszlikowiczówna Elstera, Konówna Lena, Konówna Maria, Kulczykowska Antonina, Łęska Zofia, Najmanówna Felicja, Nowakówna Anna, Pawelska Pelagia, Proskurowska Glika, Stobiecka Marianna, Szarfówna Czsława, Wiernikówna Maria, Winiewiczówna Julia, Zylberówna Maryla, Zysmanówna Zofia, Zysserówna Marja.

 

 

ROK SZKOLNY 1921/1922

 

Broniatowska Rozalia, Broniatowska Marieta, Broniatowska Józefa, Epsztajn Rywka, Gelbard Alina, Ginter Natalia, Głazk Maria, Galczewska Ewelina, Hafk Chana, Jarocińska Teresa, Kartuz Baila, Kasyn Basza, Klawe Wanda, Kon Lena, Kon Iska, Lejzerowicz Szewa, Lipszyc Łaja, Mendelson Gustawa, Rodał Natka, Rutkowska Maria, Sajk Kreindela, Somaszewska Henryka, Szumacher Roma, Teleman Estera, Weinsztok Małka.

 

 

ROK SZKOLNY 1922/1923

 

Brojda Karolina, Broniatowska Helena, Chlewińska Helena, Cianciara Janina, Dobrowolska Zofia, Fiukolsztajn Romana, Grabiner Regina, Hamburger Anna, Herc Anna, Kajzer Rywka, Kijak Maria, Kapińska Dorota, Landoh Chana, Michniewska Helena, Starzyńska Janina, Sztrab Zofia, Szybowiska Irena, Trawińska Honorata, Wesołowska Zofia, Woźniak Jadwiga, Wróblewska Helena, Zaleman Estera, Zubik Eugenia.

 

 

ROK SZKOLNY 1923/1924

 

Batawia Regina, Bellon Stanisława, Bem Mirla, Brzozowska Maria, Ciechanowiecka Kajla, Domańska Jadwiga, Gelbard Aniela, Golczewska Hanna, Glocksin Elza, Grabiner Regina, Grudzińska Jadwiga, Klawa Janina, Krzan-Chrzanowska Jadwiga, Laurman Jadwiga, Markowicz Tradla, Mendelson Marylla, Oderfeld Irena, Piątek Weronika, Piechowska Maria, Rajcher Karolina, Różycka Jadwiga, Surowiecka Bogumiła, Sudnik Stanisława, Wolbierz Aniela, Zawadzka Janina, Zyner Teofila.

 

 

ROK SZKOLNY 1924/1925

 

Bielecka Alina, Brojd Paulina, Dawidowicz Rajzla, Gryza Józefa, Hertz Gabriela, Kon Wanda, Kulińska Łucja, Laurman Teodozja, Malinowska Modesta, Morawska Ludmiła, Nehring Janina, Oderfeld Melania, Pawlak Anna, Picz Maria, Pieńkowska Maria, Probierz Zofia, Świderska Janina, Szajn Halina, Żelazowska Barbara.

 

 

ROK SZKOLNY 1926/1927

 

Akerman Hinda, Bem Estera, Grejniec Zofia, Jasieńska Zofia, Kałużna Eugenia, Kędzierska Maria, Laskowska Halina, Małasiewicz Kazimiera, Mianowska Barbara, Mic Perla, Mist Józefa, Namys Helena, Plebanek Maria, Redlich Henryka, Rutkowska Zofia, Rzgowska Cecylia, Słonimska Anna, Szymańska Irena, Weinberz Maryla, Wiązańcówna Regina, Wolffeldt Małgorzata, Zajdlem Anna, Zuchowska Elżbieta.

 

 

ROK SZKOLNY 1927/1928

 

Chorzelska Jadwiga, Czarnecka Józefa, Fijałkowska Wanda, Hajewska Zofia, Hajman Karola, Hajman Leonia, Janecka Zofia, Kędzierska Maria, Kowalska Irena, Mic Cerla, Muskał Helena, Patorska Maria, Proskurowska Edzia, Redlich Henryka, Rożyńska Maria, Senior Stefania,Staśkiewicz Janina, Zajdlem Anna, Zysman Felicja.

 

 

ROK SZKOLNY 1928/1929

 

Chachulska Alicja, Czerwińska Janina, Fijałkowska Wanda, Hajewska Zofia, Hajman Emilia, Klawe Maria, Kwaśniak Janina, Monikowska Ewa, Nadrowska Maria, Najman Czesława, Pieńkowska Bogna, Plucik Helena, Sikorska Eugenia, Stasiak Janina, Staśkiewicz Janina, Zielińska Irena, Zysser Chana, Żelazowska Janina, Żor Zofia.

 

 

ROK SZKOLNY 1929/1930

 

Bartyzel Helena, Bartyzel Janina, Borkiewicz Otylia, Ciepielowska Maria, Ciepielowska Władysława, Dawielowicz Rozalia, Frączk Józefa, Gałązk Janina, Germak Irena, Glotz Eugenia, Klawe Lidia, Krawczyk Janina, Lanżanka Teresa, Madejska Janina, Maltz Jadwiga, Markowska Wanda, Mianowska Hanna, Miłkowska Helena, Montażanka Jadwiga, Moszyńska Jadwiga, Okusz Grażyna, Osóbka Regina, Piątkowska Zofia, Pliss Helena, Szafrańska Zofia, Tyszecka Zofia, Wróbel Jolanta.

 

 

ROK SZKOLNY 1930/1931

 

Adamus Janina, Bartoszewska Zofia, Bejm Frania, Bolk Leokadia, Ciesiołkiewicz Gabriela, Figlalewicz Jadwiga, Filipowicz Stefania, Gibas Genowefa, Górska Janina, Kahl Wiesława, Klimczak Marianna, Kuźnicka Anna, Niewęgłowska Halina, Olesińska Janina, Pertkiewicz Alina, Puławska Maria, Rec Maria, Redlich Ryszarda, Sojecka Maria, Stankiewicz Lidia, Sztabińska Alicja, Tomczyńska Jadwiga, Zakrzewska Maria.

 

 

ROK SZKOLNY 1931/1932

 

Bednarek Irena, Binert Maria, Blachowska Natalia, Borkowska Irena, Borysk Zofia, Certowicz Stefania, Ciesielska Zofia, Czarnek Janina, Dankowicz Halina, Dobiecka Regina, Golstein Anna, Górska Janina, Grabałowska Izabela, Herman Teresa, Jaszczak Janina, Jurkowska Felicja, Kossk Wanda, Milkowska Joanna, Mogił Natalia, Morawiak Zofia, Pieńkowska Zofia, Pierocka Aleksandra, Porembińska Natalia, Stafin Ewa, Wilczyńska Stefania, Zając Barbara.

 

 

ROK SZKOLNY 1932/1933

 

Badora Stefania, Borowiecka Maria, Broniakowska Bronisława, Broniatowska Irena, Ejtminowicz Franciszka, Ginsberg Halina, Herman Sabina, Jaśkiewicz Maria, Mikłajczyk Jadwiga, Nierubliszewska Irena, Nowakowska Janina, Oderfeld Halina, Plebanek Halina, Rał Zofia, Rojewska Wanda, Rousseau Wanda, Sielicka Janina, Tymińska Wanda, Więckowska Krystyna, Wiktorek Stanisława, Wręk Aleksandra, Zawadzka Krystyna.

 

 

ROK SZKOLNY 1933/1934

 

Bolkowska Stefania, Dobiecka Anna, Godowska Irena, Kossek Maria, Leszczyńska Maria, Michalik Barbara, Michalska Maria, Nurczyńska Anna, Palczewska Halina, Retorska Jadwiga, Robakiewicz Maria, Siewczyńska Barbara, Sojecka Zofia, Szczekacz Tauba, Szecówka Janina, Terlecka Antonina, Turnia Janina, Winiarska Maria.

 

 

ROK SZKOLNY 1934/1935

 

Bohn Jadwiga, Bilska Maria, Brendzel Alicja, Broszkiewicz Halina, Fajge Tanka, Głuska Izabela, Godowska Irena, Grabiner Alicja, Gryca Irena, Grzędzińska Waleria, Karolczyk Irena, Krygier Eugenia, Lipska Stefania, Michnowska Anna, Miecznik Krystyna, Nanys Jadwiga, Pieńkowska Halina, Pogorzelska Zofia, Polaczek Lucyna, Puławska Irena, Smarzyńska Wanda, Strzelecka Jadwiga, Wójcik Helena.

 

 

ROK SZKOLNY 1935/1936

 

Balzam Gucia, Bielecka Lidia, Burchard Alicja, Dzieniakowska Halina, Fejgin Lili, Gawrońska Irena, Gogut Halina, Hartwik Helena, Ingber Lucyna, Klawe Łucja, Krzemińska Halina, Krzyża Helena, Majchrzak Zofia, Minor Jadwiga, Mirman Wiera, Poroś Marianna, Probierz Wiesława, Rozmanit Helena, Roussen Janina, Rychter Jadwiga, Samigórska Alicja, Sielcer Zofia, Skrzynecka Jadwiga, Szrajber Józefa, Szumerowska Halina, Tempel Nelly, Torbeczko Irena, Wojciechowska Janina, Żarnecka Zofia.

 

 

ROK SZKOLNY 1936/1937

 

Białkowska Krystyna, Bronowska Irena, Franke Helena, Frączek Janina, Gerichter Anna, Germak Lidia, Kabus Katarzyna, Kamińska Maria, Kapuścińska Irena, Keller Maria, Kowalik Emilia, Kozerska Zofia, Merta Janina, Mrówka Zofia, Ogar Wacława, Organa Stanisława, Pęczniewska Janina, Popadyniec Stefania, Sabok Jadwiga, Skrzynecka Maria, Szczęsna Jadwiga, Ślęzak Marianna, Śliwowska Natalia, Waszkiewicz Jadwiga, Weinbaum Ruta, Widera Halina, Wien Anna.

 

 

ROK SZKOLNY 1937/1938

 

Bem Anna, Berdysz Teresa, Bujakowska Anna, Chachulska Barbara, Czaporowska Janina, Dejówna Donata, Dużyńska Irena, Frąckiewicz Helena, Gutbier Janina, Hasfeld Anna, Klepacka Krystyna, Krzemińska Irena, Kucytowska Marianna, Kurzelewska Irena, Milczarek Marianna, Mikołajczyk Krystyna, Morgalla Maria, Najman Felicja, Niedźwiedź Barbara, Peryga Janina, Pobore Kamila, Przedrzymirska Małgorzata, Przysuskier Irena, Riedel Elza, Słomińska Krystyna, Strzelecka Helena, Świder Danuta, Warzecha Zofia, Widera Maria, Wrzalik Walentyna, Zandsztejn Rachela.

 

 

ROK SZKOLNY 1938/1939

 

Białobrzeska Zofia, Burcharel Helena, Cichoń Wanda, Garus Alfreda, Grałek Irena, Guellard Zofia, Gąsionowicz Rujsa, Grzesik Celina, Hiprzer Chana, Jędrzejewska Krystyna, Kaczyńska Maria, Kubik Gabriela, Kucytowska Ludmiła, Keller Anna, Kwaśniewska Krystyna, Lesiak Alicja, Łukaszewicz Stefania, Markowska Krystyna, Matuszewicz Halina, Migalska Irena, Natkańska Emilia, Nofer Zofia, Nawrocka Maria, Olczyk Kazimiera, Pawlik Alicja, Piotrowska Zofia, Pogorzelska Wanda, Prażmowska Halina, Prządka Lidia, Pudło Jadwiga, Sekuła Halina, Smoczarska Hanna, Sobal Cecylia, Szajnowicz Wanda, Szmeja Urszula,Wolniak Danuta, Zajder Alicja.

 

 

LATA 1939/1945 (lista niepełna)

 

Adasiewicz Jan, Bajer Henryka, Barnat Halina, Baran Jan Mieczysław, Baran Halina, Bartelek Zofia, Barylska Danuta, Bereziński Zenon, Beza Józef, Białkowska Anna, Białkowska Danuta, Białobrzeska Maria, Bigosińska Zofia, Binert Lidia Halina, Bławacki Andrzej Michał, Bocheńska Czesława, Bogusławska Bogna, Bogusławski Zbigniew, Borowik Tadeusz, Borsuk Walenty, Bromek-Rodowicz Irena, Browicz Kazimierz Józef, Browiczówna Jadwiga, Brzozowski Zbigniew, Buczkowska Krystyna, Bugała Władysław, Bulska Irena, Bulski Józef, Burkiewicz Zenona, Cabała Irena, Cekus Maria, Chmura Jerzy, Chrząstek Ireneusz, Chwastowska Krystyna, Cisłowska Elżbieta, Czajkowska Irena, Czarnik Renata,Czerwińska Elżbieta, Czubak Krystyna, Czupryna Stanisław, Darnikiewicz Aniela, Dąbrowska Wanda, Deplewski Adam, Dębicka Irena, Domeracka Zygfryda, Drogosz Krystyna, Drygas Czesław, Dużyńska Sabina, Dylewski Wiktor, Dyner Krustyna, Dzieniakowska Magdalena Wiesława, Dziuk Zbigniew, Franke Irena,Frąckiewicz Zygmunt, Garztecka Barbara, Garztecka Marta, Gawlik Stefania, Gawrońska Maria, Gawrońska Zofia, Gąsiorowska Danuta, Gąsiorowska Wanda, Gerc Alina, Gierzyńska-Tomza Janina, Gliniewicz Henryka, Golnik Wiesława, Gomolicki Adam, Gosiek Jerzy, Hankiewicz Alicja, Hoffmann Bogusław, Hoffmann Bożena, Hoffmann Przemysław, Hoffmann Maria, Hubicka Kazimiera, Hubicka Krystyna, Idzikowska Krystyna, Irzykowska Barbara, Irzykowska Janina, Jackowska Krystyna, Jackowska Janina, Jełowiecki Wacław, Jastrzębski Bogdan, Jędrusik Zofia, Jędruszek Władysława, Kaźmierczak Krystyna, Kiepura Ludwik, Kierat Józef, Klajn Anna, Klawe Halina, Klimas Maria, Kmiecikiewicz Józef, Kobylińska Danuta, Kochel Wiesława, Kokot Danuta, Kołacz Barbara, Kołodziejczyk Danuta, Konarska Barbara, Konarska Rozana, Koral Wiesława, Kostecki Benedykt, Koterba Jan, Kozak Honorata, Koziarska Rozalia, Krawczyk Zenon, Krawczyński Zbigniew, Krzyżanowska Krystyna, Kubicka Krystyna, Kubisztal Irena, Kujawska Zofia, Kurpiom Gabriela, Kuszel Jadwiga, Kwiatkowska Zofia, Lelito Jan, Lembke Maria, Janczyńska Alina, Lesiak Jan, Lewaszkiewicz Biruta, Lewczyńska Halina, Lis Zofia, Lubowiecka Danuta, Lubowiecki Janusz, Łabo Adam, Machuderska Zofia, Maciałowicz Tadeusz, Maciaszczyk Helena, Mackiewicz Barbara, Majcher Janina, Majewska Irena, Majewski Zbigniew, Małecka Julita, Mastalerz Janina, Mąkosza Barbara, Mężnicka Ludmiła, Miller Irena, Miłkowska Irena, Nabiałczyk Henryka, Nanys Krystyna, Nawara Eulalia, Nitecki Franciszek, Nocoń Aurelia, Nocoń Jan, Nocoń Władysław, Nowak Danuta, Nowak Wacława, Nowak Zdzisław, Ogiński Franciszek, Olszewska Wanda, Omańska Zofia, Orliński Antoni, Orłowski Ryszard, Orman Jerzy, Parczyńska Hanna, Pasternak Aleksandra, Pęczek Zofia, Pfranger Zofia, Piątek Helena, Pielka Wiesława, Pierzchalska-Żesławska Janina, Pietralik Henryk, Plobańczyk Lidia, Pogorzelski Jan, Pogorzelska Teresa, Pol Bożena, Polaczek Jerzy, Przybył Łucja, Przygoda Aleksandra, Radłowska Maria, Rażnowska Irena, Respondek Maria, Rogowska Jadwiga, Rożnowska Irena, Rubisz Antoni, Rubisz Józefa, Rudlicka Danuta, Rumianek Krystyna, Rutkowska Cecylia, Rylska Irena, Rzepko Czesław, Rzepko Jadwiga, Seifrid Janina, Sicińska Anna, Skibińska Anna, Skrzypczyk Maria, Smoleńska Bogumiła, Sobieraj Halina, Stankiewicz Anna, Stasiak Edwarda, Stawczyk Bogusław, Stecz Marianna, Stępień Halina, Stępień Józef, Stypułkowski Bogdan, Suskiewicz Marianna, Sypuła Daniela, Szaflik Stanisław, Szafrańska Jadwiga, Szaniawska Barbara, Szaniawski Andrzej, Szczawiński Jerzy, Szczepańska Lidia, Szprynger Izabella, Szprynger Jan, Sztajnert Alodia, Śliwowska Wanda, Trąbczyński Wacław, Wąsowski Ludwik, Wierzbicki Tadeusz, Wiślicka Izabella, Wiślicki Tadeusz, Woźniczko Roman, Wójcicki Tadeusz, Wójcik Eugenia, Wójcik Marianna, Wójcik Zofia, Wróbel Lesław, Wyciślik Roman, Wyglądacz Lucjan, Wysocka Irena, Zając Henryk, Zasada Janina, Zawadzka Irena, Żach Tadeusz, Żywiałowska Maria.

 

ROK SZKOLNY 1946/1947

 

KLASA IV PRZYSPIESZONA

Bednarek Janetta, Gottwald Irena, Grześkiewicz Izabela, Jakóbczyk Maria, Kapkowska Maria, Klabisz Wacława, Kramowska Sybilla, Kudła Barbara, Kukulska Maria, Małek Krystyna, Makówka Felicja, Morąg Danuta, Mielczarek Odetka, Nowakowska Marianna, Niezgoda Danuta, Napieraj Gabriela, Plichta Danuta, Remiszewska Wanda, Radziwołek Helena, Szewczyk Amelia, Synowiec Maria, Słoma Edwarda, Skibińska Wanda, Tasarz Kazimiera, Turska Krystyna, Wójcik Aniela, Żelewska Krystyna. p;

 

KLASA IV PRZYSPIESZONA

 

Badora Irena, Bajdor Czesława, Bąk Natalia, Białek Maria, Borówka Amelia, Bryła Cecylia, Dudek Henryka, Górska Wieńczysława, Janeca Krystyna, Karczewska Henryka, Klimas Barbara, Korago Łucja, Kuczyńska Lidia, Kulesza Halina, Kutrzyk Elżbieta, Lassota Ludwika, Mikke Zofia, Ostrowicz Teresa, Piekacz Natalia, Rygalska Bożenna, Sekuła Teresa, Sierakowska Krystyna, Stankowska Zdzisława, Tarkowska Danuta, Trynda Genowefa, Urban Emilia, Wódkiewicz Halina, Zalewska Sabina, Zdunek Zofia.

 

ROK SZKOLNY 1947 /1948

 

KLASA HUMANISTYCZNA

 

Banaś Alina, Bebel Lidia, Bugała Teresa, Głowniak Wanda, Grabowska Alina, Grad Halina, Jelonek Danuta, Kapkowska Helena, Kępińska Maria, Kloczkowska Ezechiela, Koj Alicja, Król Irena, Kołodziej Zofia, Krzechka Janina, Kwapisz Zenobia, Maciałowicz Barbara, Marek Elwira, Matloch Janina, Mikke Wiesława, Morgulec Maria, Mucha Halina, Neufeld Alicja, Nowosielska Zofia, Pierzchalska Barbara, Siciarz Krystyna, Szmidla Alicja, Szmidt Anna, Szwejda Alicja, Wolf Krystyna, Lewandowska Jadwiga.

 

KLASA PRZYRODNICZA

 

Broncel Janina, Buczyńska Helena, Dąbrowska Genowefa, Dąbrowska Krystyna, Helman Alicja, Ignasiak Leokadia, Janikowska Halina, Kindler Irena, Kuranda Helena, Kuszewska Joanna, Łucka Halina, Orman Maria, Penconek Janina, Pytlewska Wiesława, Soborak Leokadia.

 

ROK SZKOLNY 1948 / 1949

 

KLASA IV a

 

Andre Eleonora, Auguściak Irena, Augustyńska Lidia, Baranowska Mirosława, Bączyńska Janina, Betnarska Barbara, Bierawska Krystyna, Bocianowska Józefa, Bocianowska Wacława, Chodak Maria, Czarnecka Alicja, Czarnecka Janina, Czubała Barbara, Dzienniak Aleksandra, Galewicz Halina, Jędrusik Kalina, Jadowska Anna, Janikowska Lidia, Kierat Halina, Krachulec Irena, Leszczyńska Wanda, Liwoch Alicja, Łaguzińska Wiesława, Madalińska Jadwiga, Marek Elwira, Mikke Danuta, Mike Kazimiera, Mroziak Danuta, Najman Wanda, Orłowska Aleksandra, Pindera Janina, Płaczek Stanisława, Poroś Halina, Radzicka Urszula, Słomska Bogusława, Skrzypczyk Halina, Stępniak Jadwiga, Stryjewska Halina, Sura Janina, Sura Stanisława, Szyc Wiesława, Szymaczek Lucyna Świerczyńska Lidia, Świętochowska Alicja, , Woźniak Wiesława, Zembik Zdzisława.

 

KLASA IV b

 

Banaś Alicja, Banaś Bożena, Balsamka Edwarda, Benke Anna, Bugała Stefania, Chłapowska Maria, Czaja Maria, Dąbkowska Elżbieta, Fazan Mirosława, Federak Zofia, Garus, Grabowska Krystyna, Iwańczak Wacława, Janik Stefania, Jura Zofia, Kamala Wanda, Karśnicka Maria, Klimek Teresa, Konieczko Danuta, Kutaga Danuta, Leszczyńska Barbara, Łazowska Janina, Mazanek Emilia, Oszczygieł Krystyna, Pakuła Aleksandra, Pełka Mirosława, Pfranger Krystyna, Pielka Jadwiga, Piskorek Janina, Piątkiewicz Teresa, Piątkiewiczówna Zenona, Plichta Teresa, Ruszel Maria, Sabat Krystyna, Schabowska Jadwiga, Skrzypczak Eufemia, Słocińska Romualda, Sowińska Bożena, Sowińska Krystyna, Szwarlik Halina, Szymańska Irena, Ściebóra Maria, Śpiewak Ludwika, Tumiłowicz Barbara, Tymoczko Bogusława, Wasiak Janina, Wieczorek Józefa, Wołek Wanda, Wysokińska Halina, Zembrzuska Zofia, Zasada Wiesława.

 

 

ROK SZKOLNY 1949 / 1950

 

KLASA XI PRZYRODNICZA

 

Cudak Zenona, Detko Honorata, Fajer Zdzisława, Ferlińska Halina, Halbtuch Elżbieta, Hyla Barbara, Jarmołowicz Irena, Jędrzejkiewicz Teresa, Kulesza Halina, Kulesza Jadwiga, Leszczyńska Maria, Massalska Maria, Nowakowska Helena, Nowicka Henryka, Olszówka Bożena, Ordon Maria, Pydzyńska Anna, Seget Elżbieta, Słomka Barbara, Sojecka Maria, Stanik Stanisława, Szczygieł Wanda, Szlachcia Longina, Umińska Stefania, Uram Emilia, Widurska Halina, Wróbel Krystyna, Zimnoch Zofia.

 

KLASA XI ANGIELSKA

 

Bajdecka Cecylia, Bayrlem Hanna, Bańkowska Lina, Baranik Wanda, Boguska Janina, Cyprys Zofia, Czubała Barbara, Dostal Emilia, Filipecka Maria, Gajecka Barbara, Grudzień Kazimiera, Gwoździk Helena, Ihnałowicz Krystyna, Iwańczak Wacława, Karczmarzyk Jadwiga, Krasoń Barbara, Kwaśniewska Anna, Kulczycka Alina, Kułaga Danuta, Lipowicz Marianna, Łapuchowska Natalia, Michalska Krystyna, Mysłek Halina, Pasternak Barbara, Płaczek Stanisława, Potępska Alicja, Samkowska Juliana, Suguda Teresa, Trzepizur Teresa, Trzeszkowska Anna, Wojtasik Elżbieta, Związek Helena, Ziółkowska Alicja.

 

KLASA XI FRANCUSKA

 

Bajor Daniela, Czerwińska Daniela, Derewolniuk Jadwiga, Drożdż Janina, Eugielking Zdzisława, Florczyk Serafina, Kosik Zofia, Muszyńska Zofia, Nowak Janina, Nowakowska Barbara, Ogonek Halina, Piwowarczyk Janina, Podsiadło Marianna, Pułkownik Iwona, Radłowska Danuta, Rusek Elżbieta, Sawicka Barbara, Sitek Danuta, Szymczyk Urszula, Ślusarek Irmina, Tyras Alina, Wolnicka Wiesława.

 

ROK SZKOLNY 1950 /1951

 

KLASA XI 1

 

Bączek Daniela, Bednarkiewicz Krystyna, Błaszczyk Romualda, Budzowska Barbara, Cichoń Barbara, Chrapońska Julianna, Dyl Teresa, Debudaj Daniela, Dołowacka Henryka, Dziegciarz Regina, Florczyk Zofia, Gajewska Danuta, Garbarz Aurelia, Gęsiarz Danuta, Gładysz Anna, Godala Maria, Jakieła Danuta, Jaszczuk Agnieszka, Jung Paulina, Kluczna Alfreda, Kociszewska Bernadeta, Kołodziej Alicja, Krych Danuta, Kubis Alina, Kucharzewska Anna, Kujawska Halina, Kwiczała Teresa, Kwiatkowska Barbara, Lacka Anna, Laugner Elżbieta, Lech Krystyna, Lech Lidia, Leszczynska Zdzisława, Malicher Jadwiga, Maszewska Barbara, Migalska Maria, Miśkiewicz Władysława, Noga Maria, Nowakowska Jadwiga, Olejniczak Lidia, Pacuk Jadwiga,Piątkowska Anna, Pieńkowska Danuta, Pietrzak Olcha, Pleskaczyńska Barbara, Prysak Aleksandra, Różycka Teresa, Siekaj Hanna, Siejka Irena, Sikora Romana, Sitarska Zofia, Starczewska Zdzisława, Szutkowska Krystyna, Szmaczek Elżbieta, Szymala Maria, Terlicka Helena, Tyrasińska Marta, Tyszko Barbara, Uchrońska Cecylia, Ujma Helena, Wiśniewska Jadwiga, Zacka Anna, Załoga Antonina, Zielińska Ryszarda.

 

 

 

KLASA XI 2

 

Badyńska Elżbieta, Bartecka Krystyna, Bebłot Barbara, Bernacińska Liliana, Błędowska Barbara, Chłąd Maria, Dłubak Janina, Doudela Maria, Golnik Krystyna, Golnik Maria, Goźniak Alina, Hałubek Zofia, Jarca Bogusława, Kania Halina, Klich Wiesława, Kościelska Bożena, Kowalska Krystyna, Koza Stanisława, Krygier Elżbieta, Kubicka Jadwiga, Kukuła Romana, Labocha Maria, Laudecka Elzbieta, Litowczuk Anna, Lubaszewska Alicja, Łapeta Maria, Łegosz Janina, Matek Ryszarda, Mazik Mirosława, Melkus Danuta, Mikke Krystyna, Moroz Maria, Nuzek Irena, Ociepa Barbara, Pałuszka Janina, Paruzel Anna, Pełka Alicja, Piaskowska Maria, Rogowicz Irena, Ropak Halina, Skalik Barbara, Sobonia Marianna, Stanisz Krystyna, Staszewska Aurelia, Szyma Zofia, Szymańska Barbara, Śmiecikowska Aleksandra, Wojtczak Maria, Zerbst Halina, Ziętal Marianna, Żykwińska Barbara, Żyłowska Danuta.

 

KLASA XI a

 

Anzorge Daniela, Bednarek Daniela, Chrostowska Krystyna, Górecka Maria, Hadler Irena, Kłosowicz Barbara, Konieczna Janina, Klich Wiesława, Kumelowska Anna, Kramer Anna, Lipińska Barbara, Łapeta Maria, Małek Ryszarda, Mierzwa Grażyna, Mikulska Teresa, Moszalska Wiesława, Opałko Krystyna, Pierzyńska Teresa, Plebanek Irena, Pliss Danuta, Płaczek Teresa, Przywara Maria, Skalik Barbara, Stodółkiewicz Elżbieta, Stypułkowska Hanna, Ściepura Daniela, Świtkiewicz Barbara, Tomalska Irena, Trejta Jadwiga, Witkiewicz Barbara, Wróblewska Maria, Wodzyńska Helena, Węgrzyn Janina, Walasik Stanisława, Zajdel Magdalena, Zawada Henryka, Zielińska Anna, Zykwińska Barbara.

 

KLASA XI a2

 

Banaszkiewicz Maria, Buszowska Alicja, Chmielewska Marianna, Chrzanowska Krystyna, Deska Lidia, Dziedzicka Jadwiga, Dobrzańska Irena, Dzieniarz Zofia, Gollenhoffer Anna, Golnik Alina, Izdebska Danuta, Jasińska Elwira, Jebkowska Lidia, Kaniewska Teresa, Kijas Danuta, Korn Kazimiera, Król Halina, Kurpios Maria, Łypaczewska Wacława, Machowska Alicja, Majewska Henryka, Masłowska Anna, Motłoch Mirosława, Mszyca Barbara, Nowacka Teresa, Obutelewicz Maria, Ogórkiewicz Maria, Pluzkota Kazimiera, Pudziadło Jadwiga, Purak Mieczysława, Połacik Halina, Pytel Barbara, Rolska Halina, Rudzka Krystyna, Siwek Alicja, Skrzyńska Anastazja, Służałek Teresa, Smalińska Janina, Smolarczyk Teresa, Sobieraj Barbara, Spodenkiewicz Barbara, Stala Irmina, Starczewska Zofia, Stępień Irena, Szydłowska Maria, Tomaszewska Wanda, Turkowska Teresa, Ucieklak Wacława, Więcek Anna, Wilczyńska Ewa, Wolbiś Alicja, Zając Wiesława, Załuska Krystyna, Ząbkowska Krystyna, Żurawińska Zofia.

 

KLASA XI PEDAGOGICZNA

 

Bąk Stanisława, Błaszczyk Romualda, Dąbrowska Regina, Dziegciarz Regina, Felkowska Mirosława, Gęsiarz Danuta, Godala Maria, Goliszek Zofia, Grzybowska Stanisława, Hałubek Zofia, Kaniewska Teresa, Kempa Elżbieta, Kościów Zofia, Kołodziejska Izabela,Koza Stanisława, Krajewska Wiesława, Krawczyk Krystyna, Kwaczała Teresa, Kozłowska Stanisława, Legutko Janina, Lesiecka Alicja, Łykus Eugenia, Marzec Teresa, Maszewska Barbara, Niwińska Alicja, Oberska Daniela, Pacud Jadwiga, Pałuszka Janina, Piaskowska Maria, Popiel Alicja, Sadowska Janina, Siejka Irena, Sobonia Maria, Stalińska Teresa, Staszewska Aurelia, Synowiec Danuta, Szlama Stanisława, Szwedzik Teresa, Szymanek Wiesława, Tyrasińska Marta, Woźniak Krystyna, Wiśniewska Janina, Zawada Henryka, Ziętal Marianna.

 

ROK SZKOLNY 1951 /1952

 

KLASA XI 1

 

Aksamit Alina, Borowska Daniela, Budek Teresa, Brzeska Krystyna, Felisiak Bożena, Golik Danuta, Janikowska Maria, Kabała Maria, Kokular Krystyna, Kowalska Barbara, Król Bronisława, Kucharzewska Teresa, Kubała Maria, Lesiecka Romualda, Litewczuk Elżbieta, Miller Danuta, Motylska Ewa, Nagiel Barbara, Orzechowska Krystyna, Parkitna Jadwiga, Pasek Wiesława, Pieńkowska Izabela, Plucik Halina, Popiołek Zofia, Prokop Alicja, Robak Lidia, Rygalska Ewa, Smażyńska Teresa, Strzelecka Krystyna, Szymczyk Zofia, Świątek Barbara, Tęsiorowska Barbara, Tomska Anna, Walaszczyk Marianna, Wilczyńska Elżbieta, Winogrodzka Alina, Zajączkowska Maria, Zborowska Eleonora, Zębik Wiesława, Żurawska Danuta.

 

 

KLASA XI 2

 

Ambroży Marianna, Bator Teresa, Ciepielewska Anna, Dąbkowska Anna, Deska Danuta, Dreksler Edyta, Gajdzińska Anna, Gajdzińska Jadwiga, Jaworska Teresa, Jung Danuta, Kaniewska, Teresa, Kępa Elżbieta, Kędzia Mirosława, Kołodziejska Izabela, Kozik Janina, Krygier Krystyna, Lacka Teresa, Mikulska Alicja, Mysłek Halina, Nędza Zuzanna, Pacud Jadwiga, Piskorska Mirosława, Popęda Elżbieta, Sendela Barbara, Serwiak Daniela, Sikora Marianna, Skrzyńska Anastazja, Sobczak Halina, Szajnermann Wanda, Świercz Krystyna, Wilk Halina.

 

KLASA XI 3

 

Badowska Zofia, Berdys Halina, Bielska Teresa, Cieślik Alojza, Górska Emila, Grzybowska Maria, Holeniewska Danuta, Jastrząb Ewa, Kapuścik Barbara, Kluza Zofia, Kołodziejczyk Danuta, Krysiak Aleksandra, Kuberska Alicja, Łukasik Maria, Maranda Barbara, Majeska Alicja, Moskalik Barbara, Naturalna Elżbieta, Nowicka Maria, Potazińska Irena, Polewska Alicja, Ratman Teresa, Rogowska Alina, Stawecka Krystyna, Stępień Elżbieta, Szakowska Barbara, Talko-Porzecka Julita, Trząska Barbara, Turkiewicz Romualda, Żak Maria.

 

ROK SZKOLNY 1952 /1953

 

KLASA XI a

 

Aftyka Maria, Bubel Alicja, Czarnecka Barbara, Figzał Ligia, Fiuto Barbara, Florczyk Alicja, Frankowska Jadwiga, Grzybowska Maria, Karczmarzyk Halina, Król Anna, Kurdys Mirosława, Malejew Julia, Mastależ Sabina, Michoń Władysława, Mucha Anna, Mysłek Halina, Nowakowska Zofia, Ociepka Halina, Safuta Irena, Sikora Wiesława, Staniewicz Anna, Steczkowska Hanna, Walasik Eugenia, Wyganowska Teresa, Wysucha Zofia, Zielonka Anna, Zięba Bogumiła, Zrostek Ewelina.

 

KLASA XI b

 

Bator Barbara, Brikenmajer Zofia, Cedler Teresa, Chłap Anna, Drużyłowska Weronika, Gudrian Jadwiga, Heimlich Barbara, Hartlińska Hanna, Juras Ewa, Jeske Lidia, Kazimierczak Bogusława, Kokot Maria, Kosakowska Zofia, Kościańska Irena, Kowalczyk Janina, Koźmińska Joanna, Krygier Janina, Kusmierek Danuta, Lewandowska Teresa, Mucha Leokadia, Leszczyńska Krystyna, Nagłowska Bożena, Nagłowska Halina, Nowak Aleksandra, Pacewicz Izabela, Poroś Elżbieta, Poroś Jadwiga, Puszczewicz Halina, Rybecka Teresa, Rychlewicz Władysława, Robak Zofia, Różańska Maria, Sokołowska Aleksandra, Sosnowska Lidia, Sutaszewicz Barbara, Szewczyk Krystyna, Szymonik Edyta, Terlecka Maria, Tołczyk Barbara, Wieczorek Lidia, Zięba Ewa, Żólkowska Krystyna

 

KLASA XI c

 

Bednarska Wanda, Bubel Genowefa, Chała Genowefa, Cieślik Elżbieta, Długosz Halina, Drobniak Maria, Fieenes Barbara, Gęsiarz Stanisława, Głoskowska Zofia, Gorzelak Janina, Jagoda Teresa, Janas Wiesława, Jastrząb Ewa, Jastrząb Stefania, Kaczmarska Danuta, Kmila Krystyna, Korzekwa Maria, Kołodziejczyk Teresa, Kozłowska Zofia, Krakowian Elżbieta, Kutej Eugenia, Kurpios Róża, Łukasik Maria, Niezgoda Janina, Nowakowska Urszula, Pałka Joanna, Płeczek Hanna, Siwek Elżbieta, Słomczyńska Barbara, Sosińska Irena, Suliga Romualda, Szwejkowska Maria, Ściebura Irena, Wochura Barbara, Wochura Zofia, Wolniczek Kazimiera, Zaręba Romana,.

 

KLASA XI d

 

Anioł Czesława, Banaszkiewicz Barbara, Boborowska Alicja, Boral Stanisława, Dąbrowska Krystyna, Górniak Jarosława, Grocka Barbara, Janik Henryka, Jupa Anna, Kamala Danuta, Kasprzak Wanda, Klajman Barbara,Kłoda Alicja, Knapik Lidia, Kowalczyk Władysława, Krupa Barbara, Kulik Helena, Langier Barbara, Lęska Barbara, Mańka Czesława, Nielidow Irena, Nowak Wanda, Piekielska Irena, Popiołek Zofia, Raczyńska Wiesława, Seget Maria, Seliga Bogusława, Synowiec Alicja, Świątek Barbara, Talma Ewa, Tokarzewska Zofia, Wagner Irena, Wilczyńska Elżbieta, Winogrodzka Alina, Wróbel Ingeborga, Wydrych Barbara.

 

 

 

ROK SZKOLNY 1953 /1954

 

KLASA XI a

 

Bruszewska Hanna, Bruszewska Janina, Gorzelak Elżbieta, Górniak Jadwiga, Grabara Mirosława, Hojnacka Zofia, Janas Aniela, Jaworska Zofia, Kabała Danuta, Kowacka Daniela, Kraszewska Hanna, Matyja Elżbieta, Mielczarek Maria, Nawrot Irena, Orlikowska Lidia, Orłowska Alicja, Prószyńska Daniela, Raszka Irena, Rorat Krystyna, Satory Wiesława, Smałucka Maria, Steczkowska Jadwiga, Żanusiak Rita, Żakowicz Lidia.

 

KLASA XI b

 

Bączyńska Anna, Bednarkiewicz Stanisława, Białkowska Iwona, Borasiewicz Halina, Chmaruk Irena, Donten Barbara, Dudzińska Aniceta, Gajos Bożena, Glińska Janina, Głoskowska Jadwiga, Gonera Lucyla, Jabłońska Romualda, Jasińska Teresa, Kaczmarczyk Krystyna, Kmita Krystyna, Konopka Ewa, Korzekwa Maria, Lisowska Elżbieta, Łyko Krystyna, Majzner Irmina, Miller Zofia, Palczewska Anna, Pęka Barbara, Pfraunger Romualda, Stawicka Bogumiła, Urbańczyk Wanda, Zielecka Maria.

 

KLASA XI c

 

Aryko Irena, Bednarska Krystyna, Chorzepa Krystyna, Głuchowska Halina, Górniak Jarosława, Grajcar Zofia, Jakieła Elżbieta, Jeske Eulalia, Krawczyk Irena, Król Amelia, Małolepsza Lucyna, Mańka Józefa, Mielczarek Anna, Nędza Zofia, Nowak Wanda, Starostka Krystyna, Starostka Wiesława, Stępowska Hanna, Stępowska Sławomira, Suchańska Antonina, Synowiec Marianna, Szewczyk Aniceta, Więcek Urszula, Żelazna Barbara.

 

KLASA XI d

 

Bauer Anna, Dolińska Anna, Górniak Krystyna, Heimlich Barbara, Jaromirska Teresa, Kazimierczak Bogusława, Krakowian Elżbieta, Kurek Barbara, Łuczak Danuta, Łupinowicz Janina, Malinowska Anna, Machura Mirosława, Madejska Halina, Mercik Jadwiga, Musiał Bogumiła, Natarow Ludmiła, Niezgoda Janina, Orowicz Wanda, Ostrowska Krystyna, Peroń Magdalena, Sokolnicka Anna, Sosnowska Lidia, Ślusarek Krystyna, Utracka Maria, Wardęga Irena, Wieczorek Ligia, Zaremba Barbara, Zych Lucyna, Żak Jadwiga,

 

ROK SZKOLNY 1954 /1955

 

KLASA XI a

 

Błaszczyk Wanda, Borkowska Barbara, Bresler Irena, Cieśla Krystyna, Gielnik Elżbieta, Grabowska Bożena, Jahimowicz Maja, Jackowska Anna, Jeske Eulalia, Kotlińska Krystyna, Kozłowska Anna, Kozłowska Elżbieta, Majewska Jadwiga, Małsowska Zofia, Matuszewska Irena, Mazik Bogda, Muskalska Maria, Olbert Halina, Pabjasz Zofia, Policińska Zofia, Rogowska Elżbieta, Rongiers Jolanrta, Rosochacka Bożena, Rzecka Ludmiła, Sadowska Krystyna, Strzelec Urszula, Szmigla Anna, Szewczyk Aniceta, Świerczyńska Barbara, Tempel Grażyna, Tomczyk Bożena, Wielecka Maria, Witkowska Maria, Wyporska Maria, Zyzik Stefania.

 

KLASA XI b

 

Bachmann Beata, Bechcicka Zyta, Fuks Krystyna, Garncarz Janina, Gawrońska Elżbieta, Herman Ewa, Janik Janina, Jończyk Barbara, Karwan Anna, Kasprzycka Teresa, Kowalska Ewa, Kubicka Teresa, Łopuszyńska Maria, Majzner Halina, Majzner Irmina, Masłoń Helena, Młynarczyk Jadwiga, Mrowiec Marianna, Nabiałek Teresa, Orlikowska Lygia, Piekarczyk Katarzyna, Pierzgalska Mariola, Pisula Halina, Schabowska Halina, Sikora Krystyna, Sołonyszyn Maria, Sroka Joanna, Szwedowska Grażyna, Sypuła Anna, Załuska Elżbieta.

 

KLASA XI c

 

Bieniasz Barbara, Chwalba Teodozja, Dobosz Anna, Dudzińska Aniceta, Fuks Anna, Gonera Zuzanna, Krzychylkiewicz Anna, Krawczyk Alicja, Mieszczakowska Joanna, Mańka Józefa, Osowska Ewa, Pietrukiewicz Jadwiga, Prostak Alina, Stachurska Jadwiga, Sosińska Barbara, Salecka Elżbieta, Szewczyk Ewa, Wieczorek Janina, Wosik Krystyna, Wosik Alicja, Ziajska Maria, Żegadło Tolimira.

 

 

 

ROK SZKOLNY 1955 /1956

 

KLASA XI a

 

Barańska Danuta, Cedler Elżbieta, Chrapka Cecylia, Ciosek Barbara, Dobosz Anna, Gluzińska Teofila, Gonera Elżbieta, Henel Elżbieta, Januszewska Elżbieta, Jaśkiewicz Anna, Jurek Krystyna, Kępa Joanna, Kiedrzynek Halina, Kiełtucka Jadwiga, Kosowicz Anna, Kowalska Maria, Kozłowska Ewa, Krzypkowska Grażyna, Kulesza Janina, Lompe Barbara, Majewska Elżbieta, Marszałek Zofia, Miler Barbara, Mroczek Anna, Obniska Jadwiga, Ogłaza Elżbieta, Reterska Maria, Skrzydeł Elżbieta, Stopka Barbara, Szyma Elżbieta, Szymczyk Elżbieta, Ślawska Halina, Świderska Bożena, Święcicka Zdzisława, Treutler Anna, Węgrzyn Zofia, Wojciechowska Jolanta, Zajder Barbara.

 

KLASA XI b

 

Arwas Eleonora, Bajer Elżbieta, Bańcerek Halina, Berdys Lucyna, Będkowska Maria, Bissinger Bożena, Bugara Maria, Bukalska Lidia, Dobrzyńśka MAria, Górska Teresa, Hajewska Ewa, Hutna Zofia, Izdebska Lidia, Janas Elżbieta, Kaczorowska Halina, Kępa Władysława, Kobyłkiewicz Alicja, Kowalska Izabela, Kononowicz Awieta, Lizurej Zofia, Łach Maria, Łukasik Irena, Miśta Alicja, Pachalczuk Irena, Płaczek Krystyna, Ścibirowska Emilia, Starczewska Krystyna, Waczyńska Maria, Wilk Teresa, Żak Irena.

 

KLASA XI c

 

Banasiak Anna, Celt Krystyna, Dopińska Elżbieta, Grabowska Danuta, Haberko Zofia, Harenza Eleonora, Iwanicka Krystyna, Iwanicka Teresa, Janczykowska Ewa, Kołodziejczyk Alicja, Kosmala Zofia, Kotlińśka Elżbieta, Leszczyńska Aleksandra, Mysłek Teresa, Nocuń Maria, Opiela Halina, Pielka Elżbieta, Płomińska Małgorzata, Przybynowska Barbara, Sitarz Ewa, Ślusarska Eliza, Starczewska Elżbieta, Szkop Jadwiga, Tomza Barbara, Tomżyńśka Lidia, Wasiniewska Romana, Wierzgacz Maria, Wojan Ewa, Żuk Grażyna, Żurawska Helena, Żochowska Eugenia.

 

ROK SZKOLNY 1956 /1957

 

KLASA XI a

 

Antosik Elżbieta, Bialik Anna, Dyl Barbara, Gabryel Wanda, Grabara Krystyna, Grzesiak Hanna, Huras Barbara, Kozłowska Danuta, Knapik Barbara, Król Jadwiga, Kowalińska Halina, Mela Teresa, Ordan Lidia, Potorska Elżbieta, Patrzyk Anna, Przerada Hanna, Rak Bożena, Rosłan Krystyna, Samson Teresa, Selera Grażyna, Smoczarska Krystyna, Smolong Grażyna, Stysińska Barbara, Szprych Lucyna, Szymonik Barbara, Środa Elżbieta, Tasarz Lidia, Tomaszewicz Halina, Wyporska Elżbieta, Wójcicka Elżbieta.

 

KLASA XI b

 

Brzozowska Leokadia, Derda Zdzisława, Erdman Elżbieta, Gad Halina, Gubała Zofia, Jagusiak Joanna, Jaworska Teresa, Janas Krystyna, Kimla Zofia, Knapińska Marta, Kopyciak Bożena, Kopydłowska Krystyna, Leszczyńska Ewa, Lipińska Sylwia, Mania Wacława, Nowakowska Krystyna, Nagaj Teresa, Prentka Alicja, Radecka Elżbieta, Rej Halina, Skibińska Bogumiła, Staszak Elżbieta, Wojciechowska Maria, Wójcik Maria, Zawilska Maria, Zbaraszewska Ewa.

 

KLASA XI c

 

Banaś Ludmiła, Bąbska Leszka, Bulska Elżbieta, Czoków Alicja, Drożdż Wiesława, Gnaudiger Anna, Gorzelak Zofia, Grochowiak Grażyna, Janik Edwarda, Kłeczek Aurelia, Krygier Barbara, Kot Anna, Kwaśnicka Urszula, Napora Kamila, Przybylik Hanna, Przybysz Lidia, Skoczek Ewa, Szczuka Teresa, Szewczyk Maria, Sztompka Anna, Szyszka Teresa, Świątek Maria, Wesołowska Teresa, Wierusińska Stanisława, Więcek Urszula, Włodarczyk Zofia, Włodarska Aleksandra, Włoszczyna Anna, Woszczyna Elżbieta, Zjawiona Krzysztofa.

 

KLASA XI d

 

Adamkiewicz Janina, Bączyńska Irmina, Ciesielska Zofia, Chrzanowska Ewa, Czajkowska Teresa, Janiczek Helena, Koch Magdalena, Krawczyk Barbara, Ludwikowska Zofia, Ludwikowska Alicja, Raczyńska Anna, Rybkowska Barbara, Tarnowska Margerita, Wesołowska Maria, Wisińska Barbara, Woch Eulalia, Wysocka Bożena, Zamiara Beata, Ziemba Barbara.

 

ROK SZKOLNY 1957 / 1958

 

KLASA XI a

 

 

Atłasik Bernadeta, Barer Jolanta, Chaber Lidia, Chlewińska Zofia, Gajos Wiktoria, Haik Edwarda, Haniszewska Anna,Heininger Alina, Kowalska Jadwiga, Koźan Halina, Ludwis Jolanta, Maranda Maria, Marszałek Elżbieta, Nowicka Maria, Pietras Krystyna, Pilawka Grażyna, Pup Regina, Retorska Barbara, Sumera Elżbieta, Schmidt Benigna, Szwedzińska Elżbieta.

 

KLASA XI b ;

 

Alama Ewa, Bączyk Krystyna, Broniszewska Wiesława, Czuchraj Eulalia, Deska Maria, Dudek Barbara, Gidziela Maria, Grabna Zenona, Grzechnik Hanna, Kopczyńska Zenona, Koss Jadwiga, Kowalczyk Janina, Wierusz –Kowalska Longina, Lewandowska Barbara, Malerz Ewa, Molik Maria, Otola Halina, Pacjasz Justyna, Pęczek Bogumiła, Sitek Maria, Smolec Elżbieta, Stokowska Anna, Wójcikiewicz Jolanta. >

KLASA XI c

 

Białasiek Anna, Celińska Krystyna, Deska Zofia, Glazer Teresa, Glińska Barbara, Hoff Alicja, Jaśko Urszula, Kabzińska Ewa, Kasprzycka Irena, Kępińska Elżbieta, Kociszewska Anna, Krok Barbara, Kuśmierek Karolina, Niemczyk Elżbieta, Orgielewska Mirosława, Pabjasz Teresa, Piwowarczyk Maria, Polaczek Maria, Prosikoń Ewa, Sobieraj Maria, Suleja Halina, Szczepanowicz Danuta, Szmaragowska Maria, Szdłowska Elżbieta, Ścibich Krystyna, Środa Izabella, Zawierucha Maria, Żelazna Barbara.

 

 

ROK SZKOLNY 1958 /1959

 

KLASA XI a

 

Bancerek Krystyna, Barańska Elżbieta, Cieślak Zdzisława, Dzięciołowska Anna, Kamińska Anna, Kożuch Elżbieta, Majewska Maria, Malewska Elżbieta, Małczyńska Elżbieta, Mołdawska Kamila, Ociepa Bogumiła, Ociepa Zofia, Parnowska Elżbieta, Plucik Bożena, Polak Barbara, Prasoł Barbara, Psonka Józefa, Pup Helena, Skłodowska Kamila, Schabowicz Krystyna, Stępień Maria, Turska Anna, Waliszewska Anna, Woźniak Maria, Zamiechowska Marta, Zagoźdźon Barbara.

 

KLASA XI b

 

Biedroń Bogumiła, Błaszczyk Mirosława, Ciupińska Janina, Fukacz Jadwiga, Grzeszczak Mieczysława, Henschke Elżbieta, Kosińska Anna, Lesiuk Barbara, Lisowska Wanda, Macoch Barbara, Nengo Teresa, Olasińska Joanna, Patrzyk Alicja, Piekarczyk Jolanta, Tomankiewicz Anna, Uznańska Krystyna, Wajda Maria, Wilusz Elżbieta, Zborowska Jolanta, Zielonka Irena.

 

KLASA XI c

 

Dyderska Krystyna, Gałwa Maria, Grafińska Jadwiga, Gomułka Maria, Jagielska Jadwiga, Jastrzębska Lidia, Jędrzejewska Jadwiga, Laskowska Maria, Lechowska Krystyna, Mastalerz Halina, Matusiak Zofia, Olczyk Halina, Perkowska Zofia, Piotrowska Małgorzata, Radzika Jolanta, Sikora Helena, Swójnóg Kamila, Szafiejew Elżbieta, Szczopdrowska Barbara, Talma Barbara, Ulewicz Jolanta, Walkowska Aleksandra, Walczykowska Barbara, Włóka Anna, Wojciechowska Elżbieta, Zebert Krystyna, Zyguła Anna.

 

ROK SZKOLNY 1959 /1960

 

KLASA XI a

 

Adamczyk Zofia, Bielska Zofia, Deska Maria, Drożyńska Kamila, Gil Krystyna, Gonera Elżbieta, Izdebska Zofia, Jamrozik Marianna, Kaczmarzyk Ewa, Koszela Zofia, Kudła Anna, Leciak Zdzisława, Matuszczak Wanda, Mączka Władysława, Mieszczankowska Ewa, Pacierpnik Jadwiga, Piątkowska Maria, Piotrowska Halina, Podlewska Anna, Piekarska Maria, Pyda Zofia, Seifried Lidia, Szczerkowska Ewa, Walo Felicja, Wawrzycka Danuta, Wilk Zofia, Zukowska Krystyna.

 

KLASA XI b

 

Borowiec Maria, Caban Halina, Całus Czesława, Dratwa Anna, Florczyk Halina, Gil Janina, Gładysz Krystyna, Górniak Lucyna, Grabowska Eugenia, Graj Zofia, Kondys Halina, Koniecka Krystyna, Krzysztofik Grażyna, Maciejewska Krystyna, Majewska Elżbieta, Małek Dorota, Mierowska Barbara, Pieńkowska Ewa, Pietras Anna, Piszczek Krystyna, Podlejska Halina, Rybińska Małgorzata, Skonecka Monika, Stronk Rozalia, Strużewska Wanda, Walczak Zofia, Zembik Anna, Zelechowska Lidia.

 

KLASA XI c

 

Bajor Sabina, Barańska Jolanta, Barylska Iwona, Całusińska Maria, Chwilczyńska Bogumiła, Dąbrowicka Anna, Frąckiewicz Alicja, Furmańczyk Ewa, Jelonek Barbara, Karłowska Lidia, Kołakowska Danuta, Kosta Barbara, Kowalczyk Elżbieta, Majewska Mirosława, Monikowska Małgorzata, Musialik Bożena, Nir Julita, Ogrodniczek Barbara, Pasierbowicz Irena, Potorska Lidia, Patyk Teresa, Romańska Elżbieta, Rybacka Adela, Smolińska Zofia, Ujma Henryka, Urbanek Barbara, Wieczorek Bożena, Wnuk Izabela.

 

ROK SZKOLNY 1960 / 1961

 

KLASA XI a

 

Balcerek Teodozja, Borowiec Krystyna, Brzezińska Jolanta, Celińska Ewa, Ciężkowska Helena, Drabczyk Aleksandra, Filipecka Ewa, Głowacka Urszula, Grzyb Elżbieta, Jałowiec Hanna, Klekot Liliana, Kosta Maria, Krajewska Sabina, Lewandowska Teresa, Łaz Izabela, Łotocka Maria, Mirska Elżbieta, Nowacka Elżbieta, Nowakowska Anna, Ostrowska Grażyna, Popiołek Barbara, Rozpondek Maria, Szmidt Elwira, Szpruch Henryka, Tazbir Anna, Wilczyńska Krystyna, Woszczyna Lidia, Zydorowicz Krystyna.

 

KLASA XI b

 

Bujasz Elżbieta, Dąbrowska Ewa, Drynda Daniela, Dudek Elżbieta, Dybalska Anna, Grabowska Krystyna, Jarząbek Janina, Kawecka Elżbieta, Krauze Anna, Krajczyk Maria, Kruk Halina, Kucharska Zofia, Łukawska Halina, Miszczak Jadwiga, Ociepa Krystyna, Piernikarska Maria, Pijanka Maria, Sadowy Jadwiga, Sikora Maria, Szeląg Maria, Szulc Barbara, Turkowska Grażyna, Żelechowska Anna.

 

KLASA XI c

 

Borkowska Grażyna, Bryda Krystyna, Cierzyńska Elżbieta, Cisoń Elżbieta, Chudyszewicz Ewa, Czaja Janina, Dębska Olga, Frej Krystyna, Jabłonka Liliana, Klama Janina, Koścień Urszula, Kowalska Eleonora, Kozielska Anna, Macoch Teresa, Mika Elżbieta, Miśkiewicz Danuta, Popończyk Zofia, Radecka Ewa, Szołtys Maria, Toborek Iwona, Wójcicka Barbara.

 

KLASA XI d

 

Beym Elzbieta, Cyk Krystyna, Dąbrowska Krystyna, Derejczyk Janina, Domańska Lucyna, Filus Zofia, Gawrońska Zdzisława, Jankowska Wiesława, Kurasińska Anna, Majewska Irena, Mielczarek Elżbieta, Podwysocka Jadwiga, Raczko Halina, Rousseau Elzbieta, Szczerba Marianna, Zawierucha Elżbieta, Zawiślak Leonia, Zebrok Jolanta.

 

 

ROK SZKOLNY 1961 / 1962

 

KLASA XI a

 

Baranowicz Ewa, Bartz Janina, Bawor Alicja, Bednarek Joanna, Caban Elżbieta, Cierpiał Urszula, Głowacka Elżbieta, Jakubiak Maria, Jędrusik Małgorzata, Kasprzyk Edyta, Kisztelińska Maria, Kochel Kazimiera, Kowacka Mieczysława, Kowalska Jadwiga, Kowalska Mirosława, Łempicka Anna, Madejska Maria, Mońka Maria, Okwiet Małgorzata, Olszewska Barbara, Ostrowska Marta, Pisarska Zdzisława, Pic Maria, Rutkowska Anna, Rybińska Barbara, Smykała Helena, Struniak Joanna, Szymczyk Barbara, Szymczyk Małgorzata, Świątek Mirosława, Tobolewska Małgorzata, Uszko Janina, Wleklińska Monika, Wojtasińska Halina, Wojtyra Dorota, Wolniak Lidia, Wyszkowska Krystyna, Zdunkiewicz Grażyna.

 

KLASA XI b

 

Barczyk Bogumiła, Bieniasz Ewa, Drogosz Barbara, Dziedzic Marta, Dziekan Krystyna, Dziubek Beata, Gawlikowska Ewa, Głąb Anna, Górniak Bozena, Grabowska Elżbieta, Iwanicka Barbara, Jałowiec Barbara, Janda Elżbieta, Janik Anita, Janusiewicz Teresa, Kolman Elżbieta, Korn Aleksandra, Krzeszowska Barbara, Kubat Elzbieta, Kurasińska Irena, Kuzaj Henryka, Łukaszewska Urszula, Małyska Barbara, Migoń Joanna, Polewska Ewa, Pajączek Anna, Raszewska Anita, Seifried Helena, Sojda Krystyna, Sosnowska Maria, Sośniak Grażyna, Stala Teresa, Walenta Halibna,Werhun Elżbieta ,Wilk Zofia, Zakrzewska Jolanta, Zaremba Krystyna, Znamierowska Monika.

 

KLASA XI c

 

Borkowska Elżbieta, Ciosek Krystyna, Cukiernik Janina, Dębska Krzysztofa, Dziuk Małgorzata, Jeziorowska Ewa, Jędrzejewska Radzisława, Kołodziejska Elżbieta, Korn Alicja, Kwaśniewska Zofia, Lipecka Jadwiga, Łebek Janina, Łyko Anna, Marzecka Elżbieta, Mazur Urszula, Najdzik Anna, Opala Anna, Owczarek Lidia, Pilniewicz Barbara, Ptak Elżbieta, Rajczyk Zdzisława, Rysińska Stanisława, Stępień Jadwiga, Strojna Maria, Suliga Grażyna, Szczepańska Elzbieta, Szymczak Teresa, Wieczorek Elżbieta, Wilk Jadwiga, Wolańska Elżbieta, Wójcik Maria, Zielińska Hanna, Żmuda Janina.

 

 

 ROK SZKOLNY 1962 / 1963

 

KLASA XI a

 

Bartecka Maria, Bielecka Daniela, Bigajczyk Maria, Błoniarz Maria, Dąbrowska Jolanta, Dobrowolska Alicja, Domagała Julia, Barasińska Zenona, Dzidowska Ewa, Florczyk Maria, Gładysz Ewa, Gębus Zofia, Karpowicz Maria, Kotlińska Hanna, Kowalczyk Zdzisława, Lubieniecka Anna, Łukasik Krystyna, Malczewska Aniceta, Marchewka Elzbieta, Morawiak Halina, Nurowska Elżbieta, Orłowska Anna, Pach Anastazja, Pawlik Halina, Piechurska Halina, Pierzchała Jolanta, Pierzchała Maria,Piestrzyńska Stefania, Romanowska Alicja, Serwiak Halina, Sikora Jolanta, Sikorska Ewa, Skoczek Zofia, Stokowska Maria, Sowa Zofia, Szwedzińska Zofia, Woźniak Barbara, Znamierowska Elżbieta.

 

KLASA XI b

 

Perlińska Ewa, Bera Irena, Chyla Magdalena, Dudek Zofia, Prymus Stefania, Garus Magdalena, Gidziela Krystyna, Gładysz Barbara, Jachura Elwira, Kempa Helena, Klotzer Barbara, Godziemba-Kobylecka Maria, Małyska Danuta, Mielczarek Henryka, Kucharska Anna, Matyja Lidia, Maszczyńska Izabela, Nagietka Jadwiga,Płazak Ewa, Pareer Krystyna, Ostrowska Grażyna, Rutkowska Elżbieta, Rychter Anna, Sikorska Zofia, Socha Jolanta, Staniowska Alicja,Tagowska Anna, Wrzaszczyk Jadwiga, Zalas Halina.

 

KLASA XI c

 

Drożdż Ewa, Ellert Joanna, Gieroń Alina, Gołaszewska Jolanta, Grabowska Barbara, Gryglewska Anna, Gul Teodozja, Jałowy Helena, Jędrecka Kazimiera, Jezierska Janina, Jurdzińska Ewa, Kaczorowska Teresa, Kurpiom Ewa, Lisowska Barbara, Lisowska Róża, Lechowska Barbara, Lupa Halina, Mirzyńska Elżbieta, Monikowska Celina, Olasińska Anna, Popalska Alicja, Piekarczyk Bożena, Rudolf Alicja, Sobocka Jolanta, Tomaszewska Maria, Zielińska Lidia ,Zając Zenona, Ziental Maria, Zych Iwona.

 

ROK SZKOLNY 1963 / 1964

 

KLASA XI a

 

Baran Danuta, Bednarek Jolanta, Bednarska Grażyna, Bieżanowska Maria, Budziku Irena, Cichoń Elzbieta, Chwist Wiktoria, Fimowicz Alicja, Garncarek Elżbieta, Grudniewska Danuta, Grzywa Anna, Jakubowska Halina, Knapik Aleksandra, Kocik Anna, Kosierb Irena, Kurzyńska Barbara, Leszczyniak Anna, Lipińska Ewa, Łukasik Ewa, Majewska Bożena, Marszałek Maria, Mońka Zofia, Noga Krystyna, Noszczyk Anna, Nowak Maria, Ostrowska Anna, Podolak Grażyna, Pyrkosz Halina, Szprych Maria, Sztajner Halina, Tomaszewska Barbara, Wójcik Janina, Wójcikowska Danuta, Woźnicka Jolanta, Zyskowska Zofia.

 

KLASA XI b

 

Bilas Krystyna, Bis Wanda, Brdąkała Krystyna, Bujalska Barbara, Celińska Elżbieta, Cholewińska Grazyna, Gałkowska Alicja, Jabłonka Zofia, Jędrzejczak Maria, Korbela Jadwiga, Krygier Krystyna, Kurek Irena, Kuzior Iwona, Lisiakiewicz Maria, Łochowicz Anna, Łukasik Zofia, Majewska Bożena, Martynowicz Zofia, Michalkiewicz Anna, Miller Danuta, Morawska Teresa, Mroczek Grażyna, Sikorska Halina, Skowron Teresa, Skrzypczyk Maria, Stanek Elwira, Trzmiel Anna, Ujma Barbara, Wach Anna, Wiącek Maria, Włosińska Elzbieta, Wspaniała Iwona, Zabłocka Maria, Zwolska Wiesława.

 

KLASA XI c

 

Błaszczyk Maria, Bobowska Regina. Burkiewicz Elżbieta, Głębocka Alicja, Jabłońska Elżbieta, Janda Danuta, Janicka Barbara, Jasińska Maria, Jeziorska Zenona, Kochelska Bożena, Karłowska Elżbieta, Kik Barbara, Kraczyna Olimpia, Krawczyk Jadwiga, Lipowicz Bozena, Marcinkowska Marianna, Patrzyk Anna, Pitraniec Danuta, Smakowska Anna, Smoleńska Janina, Sojda Anna, Strzelczyk Barbara, Sygnet Marianna, Szczepańska Barbara, Walczak Jolanta, Walaszczyk Barbara, Wierzchowska Krystyna, Wolna Jadwiga, Woźniak Wiesława, Wroniecka Ewa, Zięba Janina.

 

KLASA XI d

 

Bruch Małgorzata, Bujasz Krystyna, Cierpiałowska Ewa, Debudaj Elzbieta, Gadzinowska Ewa, Holegreber Anna, Idczak Teresa, Kałuzińska Zofia, Kobyłkiewicz Grazyna, Konopka Grażyna, Kowalska Wanda, Krawczyk Anna, Kujawska Barbara, Lipartowska Daniela, Malko Wanda, Mańka Teresa, Morawska Elzbieta, Mostowska Barbara, Myga Teresa, Otrębska Urszula, Paszta Anna, Pisula Barbara, Płomińska Jolanta, Pyzalska Elzbieta, Rychlewicz Aleksandra, Sawicka Izabela, Sączek Magdalena, Siejka Anna, Sochacka Michalina, Starczewska Elżbieta, Toborek Mirosława, Zachariasz Barbara, Wagner Elżbieta.`

 

ROK SZKOLNY 1964 / 1965

 

KLASA XI a

 

Balcerowiak Bożena, Bonarska Zofia, Borowiecka Zofia, Drobniak Maria, Dudek Krystyna, Dymska Krystyna, Grabaj Bożena, Jendrasiak Irena, Kalita Irena, Kmieć Halina, Kołodziej Krystyna, Kotarska Barbara, Łukasik Lidia, Majewska Maria, Mazanek Teresa, Marek Maria, Modlińska Mirosława, Pluta Joanna, Radłowska Małgorzata, Smoleń Maria, Stala Lidia, Stella Beata, Suchecka Zofia, Szyran Zofia, Tajchman Maria, Toll Teresa, Wilczyńska Ewa, Wilk Maria, Wojtasińska Maria, Woszczyna Zofia.

 

KLASA XI b

 

Aszentrab Regina, Biskupska Elżbieta, Borowiec Lucyna, Całusińska Dominika, Ciupa Jadwiga, Dąbrowska Halina, Dziembowska Barbara, Głogowska Elżbieta, Głowacka Wiesława, Grzyb Elżbieta, Jagielska Anna, Jarząbek Danuta, Klekot Henryka, Kmita Barbara, Konopka Anna, Ksiądzyk Krystyna, Latosi Elzbieta, Olczyk Wiesława, Organa Aleksandra, Pawłowska Zofia, Peryga Zofia, Porochnicka Maria, Ruchniewska Bożena, Spodenkiewicz Krystyna, Stanisławska Wanda, Szymańska Alicja, Wilczyńska Barbara, Wleklińska Wiktoria, Wysocka Teresa.

 

KLASA XI c

 

Baranowska Maria, Bobrowska Ewa, Chałdyk Krystyna, Chrząstek Grażyna, Dąbrowska Krystyna, Deja Ewa, Faracik Anna, Gawlikowska Krystyna, Jakubiak Barbara, Jałowiec Maria, Kęsik Aleksandra, Kamieniec Zofia, Koprowska Anna, Kulej Bożena, Kubisa Dorota, Lembke Krystyna, Łytkowska Maria, Makowiejczuk Teresa, Mikaś Janina, Metowska Alfreda, Niewiarowska Anna, Nowakowska Małgorzata, Orzechowska Małgorzata, Pisarek Krystyna, Pisula Anna, Prudlak Teresa, Rolska Marta, Rudecka Jadwiga, Sawosta Alfreda, Skalik Teresa, Skrońska Janina, Smolińska Elżbieta, Strzelczyk Elżbieta, Sumińska Barbara, Szyma Anna, Tomczyk Elżbieta.Walczak Anna, Wierus Urszula, Wiklińska Elżbieta, Winogrodzka Hanna, Wiśniewska Krystyna, Zasępa Maria, Ziemnicka Małgorzata.

 

 

 

ROK SZKOLNY 1965 / 1966

 

KLASA XI a

 

Biel Ewa, Błaszczyk Barbara, Bojarska Elzbieta, Bugała Danuta, Całus Danuta, Całusińska Magdalena, Ciesielska Urszula, Deska Cecylia, Dominiak Krystyna, Gajos Ewa, Głąb Anna, Gorzelak Grażyna, Grabara Alina, Janus Elżbieta, Kolewińska Elżbieta, Krajewska Teresa, Lubieniecka Małgorzata, Łękarska Elżbieta, Midera Anna, Michalczyk Irena, Michoń Jadwiga, Michoń Teresa, Mizerska Barbara, Motyl Teresa, Paczyńska Lidia, Pikorska Anna, Połcik Bożena, Przeździecka Anna, Pydzińska Stefania, Skrzypczyk Grażyna, Skrzypczyk Urszula, Sowa Anna, Stefanek Zofia, Szczepańska Zdzisława.

 

KLASA XI b

 

Balcerek Barbara, Bednarska Teresa, Bielas Tatiana, Chwała Wanda, Głąb Elzbieta, Głowa Barbara, Goliniewska Alicja, Gonera Barbara, Gromadzka Krystyna, Hajndrych Jadwiga, Klotzer Urszula, Kopera Jadwiga, Kowalczyk Anna, Kozłowska Krystyna, Kuroń Ewa, Kwapisz Maria, Lipiec Barbara, Majchrzak Beata, Mikiewicz Ewa, Morawiec Aleksandra, Niska Anna, Noszczyńska Grażyna, Nowak Maria, Pasikowska Elżbieta, Prusinowska Wanda, Redlich Urszula, Rumińska Joanna, Skrzypczak Teresa, Stanior Alicja, Sypek Czesława, Szafiejew Anna, Tałaj Anna, Walenta Anna, Wałazińska Janina, Wcisło Urszula, Wiewióra Urszula, Wójcik Elżbieta, Wojnowska Elżbieta, Wrona Jadwiga.

 

KLASA XI c

 

Baumert Czesława, Bednarek Bogdana, Bednarska Alicja, Bednarska Ewa, Betnarska Barbara, Bieżanowska Elżbieta, Bobowska Teresa, Budkowska Urszula, Chłond Mirosława, Chmielarz Elżbieta, Durlik Elżbieta, Frądczak Jadwiga, Furmańska Anna, Głogowska Lucyna, Gromek Maria, Groszownik wanda, Haraś Halina, Izdebska Bożena, Jakubowska Ewa, Kadela Ewa, Kawka Krystyna, Kokoszczyk Stanisława, Kopeć Elżbieta, Kutrzyk Bożena, Mania Urszula, Najdzik Zofia, Niemczyk Barbara, Olejniczak Elżbieta, Oparowska Wanda, Pszczółkowska Halina, Rosikoń Irena, Sawosta Elżbieta, Soczyńska Joanna, Stępień Alicja, Strzelczak Ewa, Uziębło Elżbieta, Wińczo Teresa, Wójcik Maria, Wrona Hanna, Zejler Krystyna.

 

ROK SZKOLNY 1966 / 1967

 

KLASA XI a

 

Blada Wacława, Ciura Jadwiga, Czyżewicka Jolanta, Francka Izabela, Hazler Lidia, Irzykowska Janina, Jabłońska Janina, Jambr Barbara, Jędrysiak Danuta, Jędrysik Maria, Juda Barbara, Jura Teresa, Kaczmarek Małgorzata, Karkos Elżbieta, Kowal Maria, Krysiak Anna, Morel Elżbieta, Mrozicka Anna, Olczyk Jadwiga, Olszowa Urszula, Operacz Wanda, Paszkowska Jadwiga, Pfanger Małgorzata, Piaszczyk Maria, Piekarczyk Zofia, Pierścionek Krystyna, Pietrasik Mieczysława, Pilicka Teresa, Pytel Krystyna, Rozenberg Zofia, Rudowska Jadwiga, Sarniak Anna, Siwek Alina, Śliwiak Regina, Wałdowska Józefa, Wilk Antonina, Wolska Halina, Woźniakowska Teresa, Wygaś Barbara, Zielecka Ewa, Ziętal Anna.

 

KLASA XI b

 

Banasiak Jadwiga, Bielas Jadwiga, Bodzińska Jadwiga, Borowiecka Danuta, Całus Bronisława, Dałek Ewa, Dyga Barbara, Erdman Łucja, Gadzinowska Maria, Głębocka Helena, Górecka Grażyna, Hałaszczyk Ewa, Hłąd Elżbieta, Jezierska Halina, Kacperak Elżbieta, Kidawa Jadwiga, Kieracińska Janina, Kizińska Maria, Kołtońska Maria, Kopcik Halina, Kowalska Anna, Kurek Maria, Malczewska Wacława, Noszczyńska Renata, Orzechowska Marta, Rainiak Zofia, Rozpondek Małgorzata, Sielicka Danuta, Stąporek Anna, Stepaniuk Barbara, Stępniak Bożena, Szyszka Barbara, Trejtowicz Urszula, Trzmiel Maria, Walczak Jadwiga, Wosik Barbara, Witkowska Stanisława, Zakrzewska Danuta, Zatwornicka Barbara, Zawisza Feliksa.

 

KLASA XI c

 

Bazela Wanda, Blachnicka Jolanta, Brewczyńska Lidia, Całusińska Ewa, Ciesielska Maria, Figzał Barbara, Fontańska Barbara, Gajecka Barbara, Górnik Aleksandra, Hoffman Anna, Karolczyk Maria, Kierach Urszula, Kokot Bożena, Konieczna Elżbieta, Kowalik Zofia, Łapeta Barbara, Majchrowska Ewa, Miszczak Małgorzata, Mizgalska Urszula, Nogiel Anna, Osadnik Jadwiga, Pęcherczyk Anna, Plebanek Maria, Podolak Halina, Politańska Gabriela, Porębińska Elżbieta, Sikorska Grażyna, Skrzypczyk Grażyna, Suchecka Halina, Ścibirowska Ewa, Tkaczyńska Anna, Tkaczyńska Małgorzata, Wiekiera Grażyna, Wielecka Barbara, Zjawińska Halina.

 

 ROK SZKOLNY 1967 / 1968

 

KLASA XI a

 

Bednarek Anna, Bolkowska Marianna, Filipkiewicz Jadwiga, Helińska Jadwiga, Janocka Barbara, Kotlewska Anna, Kowalska Irena, Krawczyk Daniela, Kubica Elżbieta, Lamek Maria, Lenczewska Elżbieta, Łaczmańska Marianna, Marchewka Aleksandra, Mazur Jadwiga, Mazurkiewicz Antonina, Mrozicka Joanna, Piszczek Eleonora, Piwowarczyk Elżbieta, Polak Aleksandra, Pyda Jadwiga, Reterska Joanna, Rus Maria, Sikorska Grażyna, Sowińska Wanda, Stawiarska Maria, Świtakowska Maria, Świżowicz Helena, Tomza Anna, Turek Teresa, Wawszczak Barbara, Wójcik Grażyna, Wójcikiewicz Maria, Ząbkowska Maria, Żuraslew Irena.

 

KLASA XI b

 

Adamiec Grażyna, Anczyk Jolanta, Borek Krystyna, Ciurzyńska Małgorzata, Dębska Elżbieta, Głąb Zofia, Gzyra Ewa, Jaros Ewa, Jarmińska Elżbieta, Jędrysiak Elżbieta, Jędrzczak Grażyna, Kortas Teresa, Królicka Elżbieta, Kwiatkowska Irena, Lang Grażyna, Latkowska Maria, Liberda Zofia, Maniowska Elżbieta, Migalska Danuta, Nabiałek Elżbieta, Nowak Irena, Olszewska Marianna, Ormańczyk Barbara, Piekarska Iwona, Polis Maria, Pydzińska Teresa, Rorat Teresa, Rybak Grażyna, Sarniak Ewa, Słania Grażyna, Sokola Alina, Turska Barbara, Wojtasik Anna, Wójcikowska Anna, Ziętal Zuzanna.

 

KLASA XI c

 

Araszkiewicz Anna, Całus Zofia, Ciaszkiewicz Ewa, Dorobisz Halina, Druć Teresa, Gołębiowska Anna, Gutman Lucyna, Grodzka Izabela, Jagodzińska Katarzyna, Jastrząb Danuta, Kluczna Ewa, Koryń Lubomira, Kowalik Dorota, Krępa Aleksandra, Matlingiewicz Anna, Mączka Anna, Milka Ewa, Miller Krystyna, Mrozińska Zdzisława, Najman Elżbieta, Ociepa Bożena, Patyk Halina, Rosa Elżbieta, Różalska Ewa, Sękiewicz Jolanta, Strojecka Ewa, Szymańska Małgorzata, Tomiczak Zofia, Wilczyńska Anna, Wysocka Halina.

 

KLASA XI d

 

Bednarska Anna, Czarnota Anna, Czernicka Barbara, Dyła Barbara, Grabowska Ewa, Gruszczyńska Joanna, Górska Elżbieta, Jarosz Emilia, Jędrecka Maria, Kalińska Anna, Kałwińska Elżbieta, Kobyłkiewicz Barbara, Langier Joanna, Maladyn Lidia, Małolepsza Marianna, Matracka Alicja, Niemczyk Grażyna, Operacz Anna, Pluta Danuta, Pydzik Anna, Raszewska Maria, Rospędek Grażyna, Rybak Irena, Stawczyk Ewa, Stawińska Bożena, Stępień Ewa, Syguła Krystyna, Szymanek Halina, Tomza Maria, Turek Wiesława, Wilczyńska Wiesława, Wojnowska Teresa, Wojtasik Bożena, Zajda Jadwiga, Zakrzewska Blandyna.

 

ROK SZKOLNY 1968 / 1969

 

KLASA XI a

 

Adamczyk Hanna, Balsam Elżbieta, Caban Irena, Filus Ewa, Frydel Halina, Gajda Janina, Gruca Danuta, Izaek Małgorzata, Knysak Barbara, Kowalska Ewa, Kuczera Maria, Lizurej Elżbieta, Majewska Magdalena, Miarka Zofia, Michalska Alina, Mijalska Jolanta, Opiela Alicja, Pawlik Ewa, Pągowska Zofia, Pindych Irena, Polis Anna, Puławik Anna, Rakowska Irena, Różycka Mirosława, Sikorska Anna, Spannbauer Magdalena, Stanisz Jolanta, Stawiarska Anna, Stępień Henryka, Ślęzak Halina, Switaj Danuta, Szablińska Maria, Wałazińska Krystyna, Witkowska Maria, Wojtera Ewa, Zakrzewska Barbara, Zarzycka Grażyna, Żurawlew Irena.

 

KLASA XI b

 

Ciaszkiewicz Małgorzata, Dąbrowska Henryka, Dyga Małgorzata, Fiałkowska Beata, Gajewska Krystyna, Gross Romana, Grzyb Anna, Grzywińska Anna, Komosa Barbara, Karusiewicz Elżbieta, Kostrzewa Ewa, Kowacka Urszula, Kowal Grażyna, Koza Petronela, Kwaśnniewska Małgorzata, Leszczyna Elżbieta, Łukawska Jadwiga, Małolepsza Teresa, Mizerska Janina, Orzechowska Anna, Pawłowska Halina, Rychlewska Danuta, Sikorska Anna, Saboniak Maria, Sotkiewicz Elżbieta, Synoradzka Elżbieta, Szyszka Halina, Tomzińska Alina, Wiśniewska Elżbieta, Wojtyra Bożena, Wróbel Grażyna, Zalasińska Ewa, Żak Jolanta.

 

KLASA XI c

 

Banasiak Grażyna, Bajczuk Anna, Boral Grażyna, Budrewicz Barbara, Dawid Halina, Haraś Krystyna, Harciarek Halina, Janas Krystyna, Janik Anna, Jędrzejewska Grażyna, Kieczmerska Alina, Kowalska Maria, Kubicka Anna, Kurek Danuta, Katynia Halina, Lesiak Danuta, Matusik Anna, Organ Małgorzata, Pędrasik Krystyna, Padlewska Jolanta, Puchalska Elżbieta, Pyda Izabela, Rudnicka Grażyna, Rybakiewicz Barbara, Sikora Zofia, Stępień Maria, Szczepocka Halina, Szymańska Małgorzata, Szymusińska Teresa, Wachsman Anna, Wesołowska Gertruda, Wiek Barbara.

 

KLASA XI d

 

Badora Anna, Banaszkiewicz Urszula, Borek Krystyna, Brol Grażyna, Chmielewska Ewa, Dawid Dorota, Faracik Izabela, Hamela Halina, Jędryka Maria, Junkwisz Jadwiga, Kamińska Halina, Kowasz Jolanta, Krawczyk Anna, Kutkowska Wanda, Kwaczyńska Regina, Machura Barbara, Miedzińska Grażyna, Modlińska Jolanta, Nagrodzka Anna, Nowak Anna, Pietraś Irena, Rymaszewska Irena, Strzała Krystyna, Szulc Bożena, Szyda Małgorzata, Śledź Maria, Trojanowska Barbara, Wąsek Elżbieta, Wysocka Elżbieta, Zaleska Elżbieta, Zambrzycka Krystyna.

 

 

ROK SZKOLNY 1969 / 1970 – brak listy

 

 

ROK SZKOLNY 1970 / 1971

 

KLASA IV

 

Bryda Joanna, Chwastowska Jolanta, Cierpiał Jacenty, Drogosz Marek, Fatyga Jacek, Gliński Lech, Gruszczyński Jacek, Grzegorczyk Jacek, Jędrecki Marek, Jędrzczak Marek, Kaniowska Małgorzata, Karczewski Jan, Kasprzycka Elżbieta, Kawecki Marek, Krysiak Elżbieta, Lach Barbara, Lech Adam, Lewczyńska Alicja, Mrozicki Sławomir, Mrowiec Maria, Osuch Anna, Paprocka Małgorzata, Pękala Maria, Piotrkowska Jadwiga, Prażmowska Irena, Rolof Andrzej, Ryl Cezary, Sawicka Irena, Suchocka Anna, Stępniak Włodzimierz, Szałowski Rafał, Szlęzak Maria, Ślęzak Tomasz, Trzciński Marek, Urbański Tomasz, Wieczorek Krystyna, Wiśniewski Stefan, Zaczkowski Andrzej, Zalejska Małgorzata, Zieliński Krzysztof.

 

ROK SZKOLNY 1971 / 1972

 

KLASA IV a

 

Bednarska Mariola, Borowik Alicja, Całus Marian, Gruszczyńska Elżbieta, Karczewski-Górski Jan, Kidawa Ewa, Koścień Małgorzata, Kowalska Maria, Krawczyk Jolanta, Kula Teresa, Langier Elżbieta, Lewandowska Maria, Lisiakiewicz Tadeusz, Majchrzak Henryk, Mrozicki Tadeusz, Mussur Mirosław, Nagrodzka Krystyna, Nowakowski Jerzy, Pawlak Marek, Pluta Alicja, Raczyńska Zofia, Roguska Irena, Słotwiński Marek, Sroka Ewa, Stacherczak Grzegorz, Starczewska Maria, Swadowski Jacek, Targońska Elżbieta, Tomasik Maria, Wiszniewski Wojciech, Włodarczyk Zdzisław, Związek Janusz, Żołyniak Michał.

 

KLASA IV b

 

Benke Grzegorz, Całusiński Maciej, Frank Helena, Kasprzak Edward, Kmieć Waldemar, Kostecki Zbigniew, Lebelt Wojciech, Libuda Andrzej, Łazarewicz Tomasz, Minkina Irena, Mrozicka Anna, Niksa Edward, Ogłoza Andrzej, Pałęga Bożena, Rolof Jacek, Ryl Beata, Stanisz Ewa, Stobiecka Małgorzata, Szcześniak Małgorzata, Szydłowska Anna, Ślęzak Teresa, Winczo Ryszard, Wojtyszek Anna, Zawistowska Hanna, Żak Zdzisław.

 

KLASA IV c

 

Bastek Lidia, Bijata Stanisław, Całus Ewa, Dubarska Zofia, Dutkiewicz Stanisław, Frukacz Zbigniew, Głąb Henryk, Górecki Krzysztof, Imbir Zbigniew, Jaros Ewa, Juszczyk Halina, Kaczmarek Ewa, Kałuża Anna, Kasztelan Barbara, Lemański Marek, Leśniak Teresa, Marynowski Wojciech, Morel Ewa, Mucha Janusz,

Nagiel Helena, Parszuto Małgorzata, Płatkowska Maria, Pydzińska Elżbieta, Saleta Andrzej, Sikorski Janusz, Syguda Elżbieta, Wilk Tomasz.

 

 

KLASA IV d

 

Barankiewicz Mirosława, Błaszczak Teresa, Ciągło Barbara, Eljasz Ewa, Fijałkowska Alicja, Figura Krystyna, Fuławka Anna, Grabowska Jadwiga, Jaros Halina, Jarząbek Zdzisława, Kałuża Teresa, Kosowska Urszula, Kot Elżbieta, Kubat Daniela, Kupczyk Dagmara, Leśniewska Grażyna, Lis Magdalena, Masztalerz Elżbieta, Mika Anna, Nurek Barbara, Olewińska Elżbieta, Pala Irena, Pałasz Małgorzata, Sowa Irena, Świątek Bożena, Szlęzak Katarzyna, Wilczewska Halina, Wilk Jadwiga.

 

 

ROK SZKOLNY 1972 / 1973

 

 KLASA IV a

 

Adamus Zuzanna, Bera Grażyna, Bożek Wiesława, Chajder Jolanta, Dałek Florian, Gliński Włodzimierz, Gibka Anna, Golis Krzysztof, Hajdas Marzenna, Kała Jacek, Karczewska Małgorzata, Kawka Janusz, Kolewińska Grażyna, Kwapisiewicz Jarosław, Marszał Barbara, Mielczarek Roman, Minkina Krystyna, Nowak Magdalena, Piątkowska Anna, Stępień Maria, Suski Marian, Tomasik Teresa, Tucz Małgorzata, Włodarczyk Ewa, Winiarek Irena, Zaskórska Danuta, Ziętal Izabela.

 

KLASA IV b

 

Banasiak Krystyna, Bednarek Dorota, Biedroń Teresa, Dąbski Oskar, Garncarz Małgorzata, Gołaszewska Jolanta, Idczak Włodzimierz, Karczmarek Jadwiga, Kawczyński Jerzy, Knapik Piotr, Krawczyk Ewa, Krzemiński Tomasz, Krzyżkowska Renata, Lewandowski Jan, Łapeta Elżbieta, Mordarska Maria, Mrozicki Zbigniew, Nizioł Anna, Nowotko Krzysztof, Operacz Bożena, Pacuda Paweł, Pałęga Teresa, Pierwocha Wanda, Podlewska Magdalena, Pyrkosz Paweł, Rogozińska Ewa, Serafin Arkadiusz, Sieradzki Adam, Smoląg Maria, Sonczek Ryszarda, Szydłowska Elżbieta, Szymanek Tadeusz, Walczak Wiesława, Wolski Zdzisław, Zasępa Elżbieta, Żesławska Zofia, Żurawiecki Szymon.

 

KLASA IV c

 

Bednarska Teresa, Bejm Bożena, Bolingier Urszula, Dawczyk Krystyna, Głąb Wojciech, Górak Jacek, Grabara Krzysztof, Guzikowska Joanna, Hak Bożena, Hantz Zdzisław, Kamiński Andrzej, Kokot Elżbieta, Kopka Czesław, Kowalik Krzysztof, Krysian Tadeusz, Kuzior Tadeusz, Kweczke Wiesława, Madler Andrzej, Michalczyk Artur, Mrowiec Irena, Piaszczyk Teresa, Pitas Anna, Prukacz Anna, Przybylski Janusz, Rybak Marek, Sowińska Alicja, Szmigiel Barbara, Szydziak Wacława, Śledziński Piotr, Telęga Teresa, Wiewiórowski Michał, Wolfowicz Halina, Zając Jolanta.

 

KLASA IV d

 

Babiarz Barbara, Banaszek Urszula, Bączyńska Maria, Ciągło Halina, Derda Krystyna, Duch Ewa, Faracik Krystyna, Goliniewska Ewa, Gorgoń Anna, Gruszecka Anna, Gwiaździńska Anna, Kaczmarek Urszula, Klajna Barbara, Kocot Maria, Konatowska Alina, Korusiewicz Małgorzata, Kowalska Maria, Kwiram Krzysztofa, Kucharska Małgorzata, Łukasik Barbara, Mastalska Anna, Morawiec Anna, Myśliwiec Elżbieta, Nurek Romualda, Pol Małgorzata, Puchalska Grażyna, Rachwał Elżbieta, Ruszkowska Dorota, Siedlak Maria, Sielicka Grażyna, Sieradzka Barbara, Strukiel Janina, Sypniewska Anna, Szałowska Zofia, Szymańska Urszula, Zamiar Barbara.

 

ROK SZKOLNY 1973 / 1974

 

 KLASA IV a

 

Bednarska Wanda, Brewczyński Grzegorz, Całusińska Jolanta, Cuprych Dorota, Domański Tomasz, Jakubczak Jerzy, Jędraszkiweicz Mirosław, Kiersnowska Aleksandra, Komosa Zbigniew, Mucha Halina, Mrozicka Irena, Pękala Józef, Pydziński Andrzej, Rotaub Ryszard, Rosikoń Aniceta, Sawicki Andrzej, Siwek Ryszard, Sochacki Mirosław, Stawczyk Anna, Szeląg Grażyna, Szopa Małgorzata, Szymczyk Andrzej, Tomecka Janina, Wasiak Ewa, Wiewiórowska Alfreda, Włodarski Andrzej, Włodzimierz Zygmunt, Zawadzka Irena, Zajic Witold, Zasępa Paweł.

 

 

KLASA IV b

 

Burda Mirosław, Cidas Sławomir, Denderski Roman, Gawrońska Barbara, Golis Zbigniew, Goleniowska Maria, Górnicz Elżbieta, Grochowska Ewa, Hadryś Barbara, Jakubczyk Zofia, Kajzer Jan, Kloczkowska Małgorzata, Kofel Romuald, Król Jan, Matyjaszczyk Dorota, Nosol Dariusz, Otrębska Alicja, Owczarek Adam, Pabis Wojciech, Pasieka Anna, Pydziński Leszek, Rozenberg Maria, Rybakiewicz Stanisław, Sikorski Krzysztof, Sowiński Janusz, Sypek Marek, Szkop Andrzej, Ślęzak Dorota, Tomalska Grażyna, Wolski Zdzisław, Wysocka Anna, Żmuda Dorota.

 

KLASA IV c

 

Bańcerek Anna, Ceglarek Bożena, Chwastowska Maria, Gonera Zofia, Grajcar Jolanta, Jańczyk Konrad, Jurecki Grzegorz, Kapuściak Wojciech, Klekowski Zbigniew, Kowalska Irena, Kupisiewicz Maria, Leśniak Zenon, Madyś Edward, Maszczyk Małgorzata, Motłoch Lidia, Muszyńska Anna, Nejman Dorota, Passak Janusz, Pichit Jolanta, Pietrzyk Henryk, Rudziński Maciej, Samek Bogusława, Siemaszkiewicz Jacek, Sitarz Izabella, Sitarz Włodzimierz, Stępień Barbara, Stępień Marian, Szczepanik Paweł, Szopa Maria, Wesoła Anna, Wojtasińska Bożena, Wójcik Zofia, Zebisz Wojciech.

 

KLASA IV d

 

Badora Zdzisława, Cieślik Elżbieta, Dąbrowska Jadwiga, Dylewska Magdalena, Fedkiw Irena, Grubiańska Ewa, Jarosz Elżbieta, Jaśkiewicz Ewa, Jodłowska Dorota, Kacela Marzanna, Kamińska Zdzisława, Kokot Marzenna, Krupińska Zofia, Kulej Krystyna, Lisowska Urszula, Łęgowik Barbara, Maciągowska Maria, Marchewka Grażyna, Matla Anna, Papuszka Marta, Patyk Elżbieta, Pełka Teresa, Pietrasik Danuta, Sowa Małgorzata, Sośniak Maria, Szczepańska Małgorzata, Tomczyk Teresa, Turek Irena, Wilczyńska Beata, Wylot Anna, Żebrowska Romana.

 

KLASA IV e

 

Adamus Elżbieta, Bigosińska Ewa, Caban Jolanta, Ciurzyńska Magdalena, Cekiera Beata, Dziublak Krystyna, Fronczyk Małgorzata, Herues Danuta, Jasińska Zofia, Kania Mirosława, Kolman Ewa, Korczyńska Małgorzata, Kostrzewa Mariola, Krawczyk Iwona, Kwiecień Jolanta, Malik Anna, Mohuczy Kamila, Mizgała Maria, Nowak Leonarda, Nurek Aleksandra, Stochel Bożena, Strzelczyk Katarzyna, Szyda Halina, Wąsińska Barbara, Zagórska Anna, Zych Maria, Żelezińska Ewa, Żółcińska Ewa.

 

ROK SZKOLNY 1974 / 1975

 

KLASA IV a

 

Adamowicz Irena, Bednarska Romana, Biełuńska Małgorzata, Bogusławska Małgorzata, Danek Zbigniew, Fenig Ewa, Głowińska Lidia, Jamrozik Agnieszka, Jokiel Anna, Kamiński Zbigniew, Kempa Maria, Klimas Mariola, Kowalska Ewa, Lewandowska Maria, Maciejewski Krzysztof, Nowakowska Dorota, Otola Grażyna, Pakuła Urszula, Piotrowska Joanna, Sitak Bogdan, Sokołowska Halina, Stachurska Danuta, Strączyńska Teresa, Szkop Halina, Wiekiera Ewa, Wojciechowski Jerzy, Żyzny Jolanta.

 

KLASA IV b

 

Biały Krzysztof, Błaszczyk Katarzyna, Bocian Elżbieta, Bociąga Małgorzata, Braksator Jolanta, Ciniewski Sławomir, Duda-Dziewierz Ewa, Gidziela Jadwiga, Gruszczyński Andrzej, Jaśkiewicz Maciej, Kasprzycki Wojciech, Klajn Paweł, Kowalska Stanisława, Krysiak Iwona, Mucha Zbiegniew, Myśliwiec Jarosław, Paprocki Waldemar, Piekarczyk Krystyna, Placek Urszula, Puchała Jarosław, Siemaszkiewicz Beata, Soja Mirosław, Strzelczyk Lucyna, Szmigiel Jolanta, Szymańska Barbara, Śledziński Tomasz, Ujma Anna, Wachowicz Tomasz, Włodarczyk Tomasz, Zawadzki Krzysztof.

 

KLASA IV c

 

Albrycht Janusz, Budrewicz Grzegorz, Feliks Marzanna, Filipowski Wojciech, Glinka Wiesław, Głąb Jan, Głowacka Ewa, Grajcar Zdzisława, Jagodziński Jerzy, Jędrysiak Jolanta, Juchnik Tomasz, Kasprowska Urszula, Kleszczewski Wiesław, Koścjańska Ewa, Kowalik Beata, Kowalik Marek, Krygier Małgorzata, Kuliński Jan, Lipka Jadwiga, Łozińska Anna, Matla Grzegorz, Mofina Urszula, Morel Andrzej, Mrozicki Janusz, Pakulski Janusz, Paruzel Alicja, Pierzgalska Maria, Sobota Stanisław, Szewczuk Ewa.

 

KLASA IV d

 

Błoch Jolanta, Chęcińska Maria, Duch Romualda, Hadaś Maria, Jakubiak Jadwiga, Jędrusik Ewa, Jong Ewa, Kabzińska Teresa, Kałwińska Anna, Knysak Jadwiga, Kołacz Krystyna, Kołek Elżbieta, Kotarska Bożena, Kwaśniewska Inga, Lubańska Danuta, Majchrzak Jadwiga, Majkowska Violetta, Marchewka Ewa, Modlińska Aleksandra, Pacha Elżbieta, Pietrakowska Anna, Pyka Anna, Sikora Aleksandra, Starczewska Anna, Straś Ewa, Suleja Elżbieta, Ściebura Krystyna, Zasuń Ewa.

 

KLASA IV e

 

Bajor Zofia, Baran Zbigniew, Baryła Andrzej, Budzynowski Wojciech, Caban Mirosław, Gonera Marian, Grześkiewicz Barbara, Hamela Marek, Kaźmierczak Janusz, Kozłowski Zdzisław, Kubik Ewa, Kucia Zygmunt, Kuśmierska Danuta, Małkowiak Maciej, Matysek Elżbieta, Michalski Jacek, Milicz Adam, Mucha Alina, Nowicki Stanisław, Pędziwiatr Tadeusz, Sendra Marek, Siwek Andrzej, Sybis, Anna, Szczepaniak Jolanta, Szołtysik Jadwiga, Szymczyk Grażyna, Tomczyk Aleksandra, Wiesiołek Wojciech, Wiewiórka Leszek, Zebisz Wiesław, Ziębacz Zdzisław.

 

ROK SZKOLNY 1975 / 1976

 

KLASA IV a

 

Chrzanowska Lidia, Cierniak Małgorzata, Drewniana Aleksandra, Gajowczyk Barbara, Gąsior Dorota, Golus Jolanta, Gosek Anna, Kiełczykowska Grażyna, Knapik Danuta, Konieczna Elżbieta, Kościańska Małgorzata, Kozera Jolanta, Kulisiewicz Eugeniusz, Markowska Małgorzata, Miedziński Andrzej, Najuch Anna, Napierała Aleksandra, Papież Halina, Sekuła Maria, Skorek Lidia, Skulimowska Elżbieta, Sławińska Katarzyna, Stephan Barbara, Stodółka Grażyna, Surlej Jolanta, Ślęzak Krystyna, Tubilewicz Jolanta, Turska Elżbieta, Wilczyńska Joanna, Zborowska Ewa, Zug Małgorzata.

 

KLASA IV b

 

Bednarska Stefania, Błaszczyk Anna, Cofur Bożena, Drabek Zbigniew, Głębocka Anna, Grabiec Beata, Grochulska Marta, Jastrzębska Beata, Jędraszkiewicz Wojciech, Kędzierski Zbigniew, Kiedos Elżbieta, Kolanko Władysław, Korczyńska Iwona, Kwiatkowski Stanisław, Michalski Tadeusz, Najgebauer Paweł, Nowak Anna, Pacuda Maciej, Pajkiert Jolanta, Sikora Jerzy, Skowronek Andrzej, Sobala Anna, Sztajner Włodzimierz, Tarnowska Helena, Tomala Danuta, Wacek Lidia, Wierzbowski Adam, Wolniaczyk Lidia, Wtorek Magdalena, Zaczkowski Krzysztof, Zajic Ryszard, Zalejska Ewa, Zawadowicz Andrzej.

 

KLASA IV c

 

Caban Iwona, Ciesielski Wojciech, Czaja Marta, Gabriel Andrzej, Gabryelski Andrzej, Gorzałka Andrzej, Hupa Małgorzata, Jarzębska Małgorzata, Jasiński Roman, Kaczmarczyk Stefan, Kawecki Jan, Kępiński Włodzimierz, Klajn Stanisław, Kluska Krzysztof, Koniniec Małgorzata, Kosińska Bogusława, Kulińska Aleksandra, Lewandowski Ksawery, Łęgowik Krzysztof, Majecka Małgorzta, Mędlewicz Małgorzta, Olszewski Jacenty, Ostrowicz Grażyna, Pierzgalska Jolanta, Słabosz Andrzej, Sołtysik Wojciech, Sowiński Wiesław, Sucharzewska Krystyna, Suchecki Tadeusz, Sypek Wanda, Szwedzińska Bożena, Śledziński Janusz, Woroniecka Izabella.

 

KLASA IV d

 

Bogus Grażyna, Caban Bożena, Chrapońska Ildona, Cudak Grażyna, Dudek Anna, Dziadosz Danuta, Gierzyńska Violetta, Golis Elżbieta, Jagielska Olga, Jegier Teresa, Jędras Małgorzata, Kocińska Sylwia, Kokot Jolanta, Kostrzewa Bożena, Kret Bogusława, Kucharska Mirosława, Kuter Anna, Kwiędacz Elżbieta, Lesińska Jolanta, Mendakiewicz Lidia, Nurek Anna, Olszewska Anna, Pałęga Maria, Pijet Barbara, Pitas Bogumiła, Roman Małgorzata, Tomzik Lidia, Tybel Longina, Wasiljew Irena, Zamiar Maria, Zezula Jadwiga, Ziemlicka Małgorzata.

 

KLASA IV e

 

Adamska Jolanta, Balcer Zofia, Bienias Ewa, Bucior Bernadeta, Dankowska Barbara, Gęsikowska Anna, Jarosz Joanna, Kaczmarzyk Wiesława, Kała Elżbieta, Kałka Grażyna, Kasprzyk Dorota, Kraszczyńska Grażyna, Kulej Elżbieta, Leszczyńska Marianna, Mikiewicz Beata, Milka Jadwiga, Morga Jadwiga, Nowak Anna, Owczarek Ewa, Politańska Palmira, Radecka Eleonora, Rykała Zofia, Sikorska Aleksandra, Skalik Elżbieta, Skrzypczyk Krystyna, Starczewska Joanna, Szczerba Wiesława, Świątek Elżbieta, Wichrowska Halina, Zioło Barbara, Zasada Małgorzata.

 

KLASA IV f

 

Auguściak Grażyna, Boral Krystyna, Czech Waldemar, Dudek Katarzyna, Florczyk Jarosław, Grochowski Romuald, Knop Bogdan, Kostowal Zbigniew, Kozioł Małgorzata, Kręciwilk Maria, Król Piotr, Królak Maria, Kweczke Stanisław, Łabuś Iwona, Makler Waldemar, Mizera Jerzy, Olewińska Dorota, Palka Jerzy, Pluta Zbigniew, Pluta Zenona, Prauza Marek, Sikora Anna, Sklarczyk Danuta, Słowik Romuald, Snopek Maria, Ściągała Ewa, Świerczewski Krzysztof, Walaszczyk Maria, Widera Izabela, Wroński Tomasz.

 

 

ROK SZKOLNY 1976 / 1977

 

KLASA IV a

 

Boryś Anna, Ciura Małgorzata, Dorobisz Ewa, Fiacek Iwona, Górniak Tadeusz, Grzesiak Teresa, Kowalczyk Małgorzata, Koćwin Jolanta, Kowalska Elżbieta, Kulejewska Bogumiła, Kocur Danuta, Kulak Dorota, Krauze Elżbieta, Konarska Halina, Krzemińska Małgorzata, Luft Małgorzata, Łuczak Urszula, Majchrowska Anna, Nalewajko Jolanta, Nowak Janusz, Majewski Roman, Michalska Anna, Ogłaza Wojciech, Opalska Ewa, Pasternak Magdalena, Puchała Barbara, Surga Iwona, Śliwińska Elżbieta, Wicher Gerard, Wojsznis Józef, Zajda Anna.

 

KLASA IV b

 

Bereziński Jarosław, Biełuńska Elżbieta, Chaszczyński Janusz, Dawczyk Danuta, Domalewski Piotr, Doryń Aleksandra, Dworak Emilia, Glinka Janusz, Gołdy Marzenna, Grzegorczyk Przemysław, Kania Ewa, Kędziora Tomasz, Klecha Barbara, Krzemińska Jadwiga, Konstanciak Marek, Minkina Elżbieta, Morawski Grzegorz, Muszyńska Barbara, Nowak Hanna, Olawiński Jerzy, Olczyk Henryk, Palka Zbigniew, Serednicki Jerzy, Sroka Małgorzata, Suchański Leszek, Sypek Nela, Szewczuk Włodzimierz, Szot Iwona, Urbańska Jolanta, Wieczorek Artur, Zając Barbara, Ziętal Anna, Żyła Mirosław.

 

KLASA IV c

 

Bączyńska Bożena, Dziuba Bożena, Górawski Zbigniew, Hajdas Anita, Hajduś Jerzy, Janeczek Elżbieta, Janik Bożena, Jodłowski Tomasz, Kaleta Aleksandra, Kędzia Marek, Kik Anna, Kostrzewa Janusz, Kramer Robert, Moskwa Ewa, Nawrot Elżbieta, Olejnik Aleksandra, Pilśniak Wanda, Placek Danuta, Pluta Jadwiga, Płatkowska Elżbieta, Pokorska Krystyna, Puczyńska Małgorzata, Rachwalik Jarosław, Rospondek Bogumiła,  Wolański Konrad, Wypych Jolanta, Zasuń Anna, Zdoński Mariusz, Zgrzebny Zdzisław.

 

KLASA IV d

 

Bania Olga, Borowiak Urszula, Brzezinka Maria, Bujacz Katarzyna, Chechelska Grażyna, Dąbrowska Jolanta, Giełzak Elżbieta, Góral Małgorzata, Knips Elżbieta, Koper Teresa, Korzeniewska Maria, Kozłowska Halina, Księżyk Teresa, Kulczyńska Ewa, Mackiewicz Izabella, Macherzyńska Krystyna, Mermer Iwona, Napierałą Izabela, Niedbał Jolanta, Nowicka Maria, Nurek Elżbieta, Pierzgalska Anna, Pieścik Ewa, Radecka Mirosława, Skomska Jolanta, Szafruga Urszula, Ślusarek Elżbieta, Świtka Izabela, Zamiar Teresa, Zięba Anna.

 

 

ROK SZKOLNY 1977 / 1978

 

KLASA IV a

 

Bereza Iwona, Brol Bożena, Cholewińska Janina, Chruścińska Małgorzata, Dłubak Ewa, Główczyńska Anna, Go Barbara, Ilcewicz Wiesława, Jaworska Małgorzata, Lejdura Bożena, Kocur Dorota, Korgól Maria, Królicka Anna, Kwiatkowska Lidia, Machera Jolanta, Nowak Jadwiga, Ochocka Elżbieta, Olszewska Justyna, Otręba Zofia, Rosan Mariola, Słowikowska Magdalena, Sławińska Małgorzata, Szymonik Anna, Tłustochowicz Elżbieta, Wiecheć Bożena, Włodarczyk Grażyna, Zyzik Ewa.

 

KLASA IV b

 

Dąbrot Zdzisława, Fedkiw Janina, Fudal Jolanta, Gajda Jadwiga, Garncarz Joanna, Głowacki Janusz, Krzywda Cezary, Łygaś Wojciech, Maźniak Leszek, Napieraj Iwona, Ordon Grażyna, Parlej Piotr, Pawłowska Irena, Ptaszek Bożena, Przeor Danuta, Rucińska Małgorzata, Stefanik Bożena, Stefanik Ewa, Stysińska Jolanta, Wicher Adam, Wicher Elwira, Wolnowski Tomasz, Wróbel Mirosław, Zielonka Aleksandra, Zych Daniel.

 

KLASA IV c

 

Barasiński Sławomir, Białas Mariusz, Bielczyński Mariusz, Błaszczyk Maciej, Bocheńska Elżbieta, Ciesielska Jolanta, Drab Anna, Gęsiarz Jacek, Jarecki Marek, Jończyk Jadwiga, Kamiński Stanisław, Kapuściak Hanna, Karczewska Elżbieta, Łazarewicz Katarzyna, Michnicka Dorota, Nabiałczyk Mariusz, Płowiec Maria, Rajczyk Urszula, Sikorski Janusz, Siwik Elżbieta, Skipińska Maria, Szymczyk Rafał, Śliwiński Zbigniew, Wacek Małgorzata, Węglewski Sławomir.

 

KLASA IV d

 

Błaszczyk Bożena, Bożek Miron, Cybulski Zbigniew, Furmański Janusz, Jasińska Grażyna, Kondys Urszula, Koniecki Wojciech, Kotas Małgorzata, Kostowal Teresa, Kowalska Kamila, Krysiak Anna, Kufel Radosław, Lewandowska Halina, Maciejewska Danuta, Marjańska Izabela, Mizera Edward, Pierzgalski Grzegorz, Rabęda Ewa, Rajek Grażyna, Roznowska Izabela, Sikora Grażyna, Stefanek Iwona, Stępień Ireneusz, Szczygieł Michał, Zieliński Grzegorz.

 

ROK SZKOLNY 1978 / 1979

 

KLASA IV a

 

Balicka Natalia, Bobrowska Joanna, Buchlińska Dorota, Dziengielewicz Urszula, Garska Jolanta, Gębuś Elżbieta, Gorzelańczyk Iwona, Grabna Danuta, Jucha Lidia, Kiedrzyn Anna, Kopeć Małgorzata, Krzysztofowicz Paweł, Kumor Irmina, Kusiak Anna, Majecka Ewa, Major Ewa, Orzeł Urszula, Perkosz Janina, Puchała Danuta, Ratoń Elżbieta, Stachura Ewa, Staniowska Anna, Strzembska Jolanta, Szkop Helena, Ściubilecka Małgorzata, Woźniak Anna, Wrona Dorota.

 

KLASA IV b

 

Balcerak Kalina, Berdys Halina, Brągoszewska Iwona, Cieślik Wiesława, Cwudzińska Małgorzata, Chuda Jadwiga, Desperak Elżbieta, Dobosik Ewa, Hamela Teresa, Janeczek Zbigniew, Karosas Krystyna, Krawczyk Magdalena, Królak Jacek, Pigoń Włodzimierz, Placzyńska Lidia, Płaczek Jerzy, Remisz Lena, Rogozińska Anna, Stępnik Sławomir, Stobiecki Marek, Urbańska Elżbieta, Waszkiewicz Barbara, Wojewoda Małgorzata, Wnuk Mariola, Zamorski Kazimierz, Znak Andrzej.

 

KLASA IV c

 

Barańska Małgorzata, Bąbka Andrzej, Bekus Ewa, Danielewski Zbigniew, Gielczy Małgorzata, Gieroń Grażyna, Gołąb Krzysztof, Hajdas Ewa, Janowski Krzysztof, Knips Krystyna, Komenderski Jacek, Lesiński Jarosław, Lizurej Katarzyna, Madaliński Janusz, Matla Maria, Matyja Paweł, Pajkiert Ryszard, Pierzgalski Dariusz, Pietrzykowska Małgorzata, Rogacz Iwona, Siwek Krzysztof, Strzelec Lidia, Sułek Maciej, Szczepanowski Andrzej, Wieczorek Danuta, Wysocki Wojciech, Zjawińska Joanna.

 

 

KLASA IV d

 

Bąk Anna, Ćwik Anna, Dobrakowska Małgorzata, Dziuba Anna, Gajdecka Joanna, Golus Anna, Głąb Aneta, Kałuża Halina, Kocot Iwona, Kulig Jolanta, Labocha Grażyna, Ordecka Małgorzata, Piecuch Mariola, Platynowicz Jolanta, Praska Elżbieta, Pyda Beata, Sawicka Małgorzata, Sikorska Adela, Stępień Aleksandra, Tuszewska Jolanta, Wojtyra Ewa, Wziętal Grażyna.

 

KLASA IV e

 

Bogucki Jan, Cieślik Leszek, Ciuraszkiewicz Mirosław, Daszkiewicz Elżbieta, Dudkiewicz Jacek, Gęsiarz Małgorzata, Gołda Halina, Kalota Ewa, Kapica Barbara, Kokoszka Wiesława, Kowalczyk Sława, Krzysińska Anna, Obalska Mariola, Ogrodnik Teresa, Patyk Joanna, Piwowarczyk Ryszard, Pukacz Jacek, Sojda Sławomir, Suska Bożena, Wróblewski Andrzej,  

 

ROK SZKOLNY 1979 / 1980

 

KLASA IV a

 

Andre Mariola, Budzik Beata, Ciesielska Lidia, Dudek Izabela, Dudzińska Marzena, Górniak Renata, Izmert Iwona, Jabłońska Iwona, Jarocka Iwona, Kamińska Ewa, Kącka Elżbieta, Kempa Anna, Klapińska Ewa, Kloczkowska Małgorzata, Knap Irena, Knap Mariola, Krawczyk Ewa, Krok Małgorzata, Kuśmierz Anna, Kuzior Anna, Markiewicz Barbara, Mośko Elżbieta, Namyślak Urszula, Operacz Beata, Pychyńska Małgorzata, Sondej Iwona, Śliwakowska Iwona, Wasilewska Bożena, Wierzba Elżbieta, Wińska Elżbieta, Wrońska Małgorzata, Zanter Ewa, Zontek Bożena.

 

KLASA IV b

 

Całus Justyna, Centkowski Stanisław, Czajkowski Marek, Gauda Jerzy, Jaśkiewicz Tomasz, Jędrzejczyk Mariusz, Kępa Zbigniew, Komorowska Mirosława, Kozakiewicz Bożena, Kuraś Jacek, Kuźnicka Ewa, Kwarciak Grzegorz, Maślanka Lidia, Młynarczyk Anna, Nowak Adam, Politańska Beata, Ronke Aleksandra, Rudolf Lidia, Sitak Ewa, Szczepańska Anna, Szyda Ewa, Świertok Krzysztof, Tomaś Barbara, Trąbska Grażyna, Zajączkowski Ryszard.

 

KLASA IV c

 

Bawołowska Beata, Bielak Katarzyna, Biskup Krzysztof, Grzesiak Maciej, Kamosińska Iwona, Jędras Maria, Kiedos Halina, Kosiec Bożena, Maszczyńska Beata, Miszczak Joanna, Musiał Iwona, Myślikowski Marek, Nowaczek Grażyna, Nowicki Witold, Pakuła Ewa, Piątek Mariola, Piekarska Małgorzata, Sieradzka Danuta, Sieradzka Ewa, Sikora Aneta, Skupień Jadwiga, Skwarczyńska Bożena, Stępień Grażyna, Stępień Grażyna, Stochel Danuta, Szuster Witold, Świąć Jadwiga, Świtała Małgorzata, Wieczorek Barbara, Zalejska Bożena, Zawadzka Alina.

 

KLASA IV d

 

Błaszczyk Elżbieta, Bystry Sławomir, Chełmicki Zygmunt, Goliniewska Marzena, Gołębiowski Stanisław, Jabłonka Beata, Jelonek Elżbieta, Karkowska Iwona, Kawińska Ewa, Kiedrzyń Krzysztof, Kluźniak Magdalena, Kaciszewska Bożena, Kononowicz Jacek, Kostrzewa Krzysztof, Kostrzewa Małgorzata, Kozioł Małgorzata, Łągiewka Urszula, Maciejewska Lidia, Mikoda Małgorzata, Motyl Izabela, Nowak Izabela, Owczarek Mariola, Paleczek Witold, Papoń Jolanta, Ratka Urszula, Romanowska Lucyna, Rutkowski Robert, Schabowicz Tomasz, Skrzypczyk Zbigniew, Ściegienka Grzegorz, Trzepizur Ewa.

 

KLASA IV e

 

Benduch Ewa, Cianciara Kazimierz, Chmielan Halina, Czuma Lidia, Gajek Ewa, Góra Barbara, Grabowska Irena, Grzybek Anna, Jankowska Beata, Kulczyńska Maria, Kwapisz Jolanta, Łyżwa Elżbieta, Magierska Urszula, Małolepsza Barbara, Mastalerz Sylwia, Nylniś Wioletta, Olesińska Alina, Ostrowska Ewa, Pakuła Magdalena, Palacz Elżbieta, Siadlak Janusz, Smykała Mariola, Urbaniec Barabara, Waryś Anna, Wojciechowski Ireneusz, Wychowaniec Anna.

 
ROK SZKOLNY 1980 / 1981

 

KLASA a

 

Bachura Iwona, Banaszek Bożena, Bąk Małgorzata, Bińczyk Dorota, Cesarz Małgorzata, Chmielewska Dorota, Dziuba Aneta, Dróżdż Małgorzata, Falkowska Aneta, Gołuchowska Elżbieta, Górniak Elżbieta, Lizoń Dorota, Lora Teresa, Lula Ilona, Maladyn Elżbieta, Marzec Iwona, Ogłaza Teresa, Pietras Renata, Pogłodzińska Iwona, Słaba Daniela, Stala Sławomira, Suliga Dorota, Witczyńska Anna, Woźniak Alicja, Wójcik Małgorzata.

 

KLASA b

 

Bilka Bożena, Dudek Grażyna, Ginter Jolanta, Gwóźdź Ewa, Karoń Małgorzata, Korzeniewska Janina, Kozak Olga, Kremblewska Urszula, Królicka Anna, Kukla Andrzej, Machuderska Małgorzata, Masłoń Zdzisław, Maślanka Anna, Mikoda Jolanta, Musiał Beata, Polaczkiewicz Marzena, Pruseak Wioletta, Pruszek Beata, Pszeniczka Renata, Rorat Krzysztof, Rydz Grzegorz, Sekret Bożena, Soduła Włodzimierz, Stawicka Lidia, Szostek Jolanta, Tomala Grażyna, Wita Iwona, Ziółkowska Ewa.

 

KLASA c

 

Bałazińska Beata, Barwaniec Iwona, Bekus Anna, Całusińska Regina, Czarnecka Jolanta, Ćwik Joanna, Dawid Jarosław, Dziadek Jacek, Garus Agata, Hibner Jolanta, Janik Iwona, Jastrzębska Katarzyna, Kołodziej Ewa, Koniewska Jolanta, Korbela Małgorzata, Lejdura Małgorzata, Mach Piotr, Małasiewicz Dorota, Marczyńska Barbara, Matusiak Piotr, Matwiejczyk Witold, Niemczyk Andrzej, Niwińska Katarzyna, Odyjas Dorota, Palicki Marceli, Skowera Bożena, Stawczyk Przemysław, Szczepocka Anna, Szymański Paweł, Szymański Piotr, Tumiłowicz Anna, Wojtal Anna.

 

KLASA d

 

Głąb Adam, Gołębiowska Aleksandra, Grabarczyk Anna, Ilcewicz Leszek, Jasińska Aneta, Kiedrzyn Małgorzata, Kołodziejczyk Mariola, Kobczyk Wioletta, Krawczyk Izabela, Krawczyk Robert, Kulesza Marek, Kurowska Jolanta, Kurzacz Andrzej, Lis Joanna, Łyko Maciej, Michoń Barbara, Ostrowska Dorota, Papaj Jarosław, Papalski Grzegorz, Pawlikowski Tomasz, Pietrzak Ewa, Pilawka Lidia, Poniewska Anna, Radecka Dorota, Resakowska Mirosława, Skupień Paweł, Sperczyńska Małgorzata, Stolarska Aneta, Szaliński Grzegorz, Warzecha Elżbieta, Wasiak Katarzyna, Wiśniewski Grzegorz, Wojtala Maria.

 

ROK SZKOLNY 1981 / 1982

 

KLASA a

 

Bereza Anna, Chełminiak Wiesław, Chuda Beata, Cierpiał Urszula, Drynda Joanna, Tonera Maria, Idziak Andrzej, Jarocki Piotr, Kołaczyk Renata, Kozera Beata, Krawczyk Beata, Lacka Małgorzata, Łapeta Małgorzata, Maciąg Małgorzata, Majewska Barbara, Mrowiec Ewa, Ogłaza Sławomir, Orszulak Bożena, Orszulak Liliana, Pieszczek Elżbieta, Ptak Iwona, Romańska Jolanta, Seider Marzena, Seta Mariola, Smyła Beata, Szafruga Dorota, Szatan Dorota, Tulińska Iwona, Wróbel Bożena, Wróblewska Mirosława.

 

KLASA b

 

Bender Inga, Całus Elżbieta, Czapnik Dorota, Eberhardt Elżbieta, Grajcar Zdzisława, Jagłuścik Jolanta, Kociszewska Agata, Kała Iwona, Kaczyńska Ewa, Konodyba Elżbieta, Kościelniak Mariola, Kurek Urszula, Kuternozińska Joanna, Kwak Monika, Labocka Grażyna, Majdzik Jolanta, Majer Maria, Makuch Eleonora, Morawiec Henryka, Menderak Iwona, Młynarczyk Marta, Nurek Marzena, Piotrowicz Dorota, Polak Aneta, Pyrkosz Mariola, Rutkowska Barbara, Serbiak Jadwiga, Sowa Małgorzata, Woźniakowska Grażyna, Zielińska Barbara.

 

KLASA c

 

Batorek Dorota, Błachowicz Barbara, Błaszczyk Marek, Bożek Anna, Butkowski Jacek, Cichoń Wojciech, Fonczyk Małgorzata, Fryc Mirosław, Grzyb Zbigniew, Jaremczuk Beata, Jarosz Radzisław, Kaleta Izabela, Kała Elżbieta, Kołodziejczyk Andrzej, Krawczyk Dorota, Krzyżak Jacek, Łabuś Joanna, Łasiewicz Małgorzata, Maciejowski Jerzy, Markowska Mariola, Nocuń Katarzyna, Pacud Magdalena, Paczyńska Liliana, Pakulski Zbigniew, Polaczkiewicz Dorota, Połacik Ewa, Radlińska Maria, Rajek Anna, Sankowski Tomasz, Steinhagen Dorota, Ściubilecka Grażyna, Zasada Tomasz, Zych Wojciech.

 

 

ROK SZKOLNY 1982 / 1983

 

 

KLASA a

 

Antonczak Elżbieta, Całus Iwona, Całusińska Agnieszka, Czerw Jolanta, Hupa Katarzyna, Jędrzejewska Maria, Jończyk Beata, Karczmarzyk Anna, Krysiak Gabriela, Kwiendacz Wioletta, Lasoń Ilona, Lipińksa Małgorzata, Majchrzak Beata, Murdza Anna, Myślin Katarzyna, Oleszkiewicz Krystyna, Serwiak Iwona, Siubdzia Beata, Szyszko Dorota, Trąbska Małgorzata, Włodarczyk Beata, Zientarskia Maria.

 

KLASA b

 

Biedroń Agnieszka, Brandt Ewa, Czaiński Jacek, Dolińska Mariola, Glińska Beata, Gworys Elżbieta, Hyra Liliana, Kocher Anita, Kocher Anna, Kondas Barbara, Korszyńska Katarzyna, Krawczyk Magdalena, Kremblewska Beata, Kubat Małgorzata, Mirek Katarzyna, Perczak Ewa, Pogoda Bożena, Potrzebowska Jolanta, Siudeja Mariola, Tatarowicz Małgorzata, Toczek Aldona, Tuliński Arkadiusz, Wierzba Joanna.

 

KLASA c

 

Baldowska Barbara, Bartelak Robert, Bulski Andrzej, Czarna Elżbieta, Goldsztajn Robert, Golis Robert, Gzieło Elżbieta, Jurczyk Sławomir, Klekowska Małgorzata, Kozielewski Jan, Lubasińska Ewa, Mazur Piotr, Panicz Ryszard, Pawłowski Robert, Prusak Dorota, Sędela Dorota, Strycharska Anna, Suliński Dariusz, Sciubielecka Joanna, Warońska Małgorzata, Wójcik Krzysztof, Zaczkowska Elżbieta, Ziółkowski Tomasz, Zygmunt Małgorzata.

 

KLASA d

 

Chobot Beata, Chrabańska Beata, Chwirot Marzena, Kaniowska Beata, Kurzelewska Barbara, Loch Lidia, Musialak Anna, Nawrot Anna, Nemś Beata, Pawlik Iwona, Piekarska Elżbieta, Proszowska Małgorzata, Rybiałek Alicja, Siwek Maria, Soboniak Halina, Szyda Ewa, Szymańska Beata, Urbańczyk Anna, Wrońska Małgorzata, Wójcik Beata, Zimecka Ewa.

 

KLASA e

 

Banasik Bożena, Bazan Barbara, Benduch Zdzisława, Foltyńska Irena, Jach Jolanta, Korbela Małgorzata, Kościelniak Beata, Kozak Małgorzata, Krucińska Wioletta, Krygier Joanna, Kubiak Ewa, Kwiatkowska Marzena, Madera Katarzyna, Margasińska Dorota, Osuchowska Donata, Polańska Ewa, Popiołek Małgorzata, Ptaszek Małgorzata, Stolarczyk Jolanta, Ślusarska Beata, Traczyk Ewelina, Wierzchowska Ewa, Wiśniewska Dorota, Wójcik Danuta.

 

ROK SZKOLNY 1983 / 1984

 

KLASA a

 

Baltaziuk Katarzyna, Bardek Joanna, Dąbek Agata, Domańska Beata, Dziuk Anna, Frydel Małgorzata,

Goleń Małgorzata, Gruszczyńska Grażyna, Haber Edyta, Kessel Jadwiga, Kosińska Ewa, Krasowska Małgorzata, Kurek Dorota, Namyślak Barbara, Ogrodnik Małgorzata, Pisarek Dorota, Ratoń Małgorzata, Rospondek Elżbieta, Siemientowska Urszula, Sirek Iwona, Skroban Blanka, Sochacka Dorota, Stępień Renata, Utrata Renata, Wołowczyk Beata, Wójcik Beata.

 

KLASA b

 

Baran Jolanta, Chadzińska Agnieszka, Chrzanowska Małgorzata, Dudek Adam, Hamela Jacek, Hołdakowska Bojana, Klonowiecka Ewa, Kmiecik Renata, Kopera Krzysztof, Kornafel Wioletta, Kotecki Aleksander, Kowalczyk Katarzyna, Kurek Katarzyna, Mierz Aneta, Myśliwiec Ewa, Nocuń Justyna, Rakowska Bożena, Romański Paweł, Ruszkowska Elżbieta, Skalik Robert, Sołtysiak Iwona, Stachura Katarzyna, Stochmal Renata, Szygalska Ewa, Szymczyk Agnieszka, Trzepizur Jolanta, Wiciński Radosław, Zolińska Barbara.

 

KLASA c

 

Bąk Dorota, Bereziński Andrzej, Bankiewicz Anna, Bobrowisk Mirosław, Celoch Ireneusz, Domagalski Jarosław, Dudek Marzanna, Dziembowski Paweł, Gieroń Beata, Głusza Żaneta, Heluszka Andrzej, Jegier Renata, Koścień Justyna, Kożuch Agata, Łyko Piotr, Marciniak Małgorzata, Muszyńska Dorota, Mizera Małgorzata, Mercik Jacek, Margasińska Beata, Majorczyk Tomasz, Magierska Bożena, Matyszczak Beata, Musiał Joanna, Paczyńska Mariola, Ratoń Joanna, Rorat Kamila, Szczygieł Katarzyna, Śliwakowski Jarosław, Winczo Krystyna, Winogrodzka Danuta, Wojciechowska Iwona, Zając Katarzyna, Zawadzka Anna, Żywiołem Beata.

 

KLASA d

 

Błaszczak Maryla, Chaładus Joanna, Chyc Ewa, Jachura Beata, Jarecka Agata, Kościołek Ilona, Krzywda Sławomir, Majchrzak Beata, Małyska Tomasz, Miłkowski Tomasz, Morawska Małgorzata, Morel Beata, Murdzek Marzena, Ociepa Teresa, Ogonek Izabela, Papalska Małgorzata, Pawlewicz Arkadiusz, Rudlicka Elżbieta, Staniowska Aleksandra, Stępień Grażyna, Suchańska Aneta, Trzepizur Elżbieta, Wójcik Renata, Zawadowicz Marcin, Ziębacz Sławomir.

 

ROK SZKOLNY 1984 / 1985

 

KLASA a

 

Dylińska Anna, Gaździcka Beata, Jarząbek Wioletta, Kaleta Aleksandra, Kasprowska Monika, Kłódka Marzanna, Kotas Katarzyna, Kozioł Beata, Król Jadwiga, Kudła Renata, Kulej Wiesława, Leszczyńska Elżbieta, Lewczyńska Beata, Olesińska Halina, Seider Renata, Sikora Alicja, Sobocińska Anna, Sura Katarzyna, Szczęsna Teresa, Świąć Aleksandra,Urbańska Bożena, Wisełka Ewa, Wójcik Beata, Załogowska Bożena.

 

KLASA b

 

Adrjańska Katarzyna, Bąk Marzena, Bińczyk Anna, Chaszczyńska Magdalena, Cyrulik Jolanta, Grzelińska Alicja, Gęsiarz Joanna, Gołęiowska Małgorzata, Gosławska Dorota, Juszczyk Joanna, Karczmarek Edyta, Korzeniewska Jadwiga, Kozak Beata, Kozak Małgorzata, Kubat Katarzyna, Lizoń Grażyna, Mielczanek Marzena, Moderska Magdalena, Noszczyk Jolanta, Popiel Izabela, Poroszewska Joanna, Szczytowska Jolanta, Wąsik Agnieszka, Wichlińska Dorota, Wieczorek Mariola, Żabińska Marzena.

 

KLASA c

 

Bajor Dorota, Bala Anna, Bednarczyk Wioletta, Bednarska Danuta, Bodziachowka Joanna, Brodowicz Beata, Dołowacki Tomasz, Dziadek Jarosław, Gołębiowska Maryla, Huczko Mieczysława, Jagodzińska Marta, Janik Agata, Janik Barbara, Janik Beata, Janik Małgorzata, Kocher Adam, Kordowska Marta, Kozik Jolanta, Kubacka Anna, Kuśnierski Andrzej, Materniak Mariusz, Młyńczyk Bożena, Morga Aleksandra, Nowak Teresa, Powroźniak Małgorzata, Remik Iwona, Stączek Paweł, Szydłowski Marcin.

 

KLASA d

 

Balas Anna, Chmielewska Agnieszka, Deka Małgorzata, Gworys Katarzyna, Habrowska Ewa, Hebdzyński Krzysztof, Hiller Katarzyna, Kędziora Bożena, Kochel Ewa, Koprowska Ewa, Kosiec Anna, Kosiec Małgorzata, Kulej Joanna, Majchrzak Beata, Małolepszy Robert, Musik Katarzyna, Pelikant Małgorzata, Pisiak Anna, Posmyk Sławomir, Sądecka Małgorzata, Starczewski Aleksander, Stolarczyk Ewa, Traczyńska Katarzyna, Wierciochowicz Beata.

 

KLASA e

 

Bankiewicz Paweł, Besińska Monika, Biedroń Urszula, Dudek Dorota, Grajcar Małgorzata, Gruca Iga, Imach Aleksandra, Jagusiak Paweł, Klepacz Aleksander, Kostrzewa Anna, Krawczyk Anna, Król Marta, Kuśmierek Lidia, Malinowski Marek, Olszewska Beata, Pacud Elżbieta, Peter Irena, Pietrzak Dorota, Piotrkowska Barbara, Podlejska Magdalena, Popielarz Jacek, Stefańczyk Barbara, Stiens Liliana, Suchańska Beata, Szumlas Wojciech, Tomzik Arkadiusz, Wawrzycka Elżbieta, Wierus Wojciech, Wiewióra Elżbieta.

 

ROK SZKOLNY 1985/ 1986

 

KLASA IV a

 

Bednarek Ewa, Brzęczek Agnieszka, Jurczyńska Edyta, Karoń Aneta, Kowalczyk Anna, Kędzierska Beata, Klepka Ewa, Krzyszczyk Marzena, Lamik Ewa, Leciak Beata, Lenartowicz Małgorzata, Mirowska Mariola, Musiał Ewa, Pluta Marta, Sośniak Anna, Staszczyk Beata, Symonajc Beata, Szota Agnieszka, Szymanek Aldona, Wawrzyniak Katarzyna, Wosik Mariola, Żyła Magdalena,

 

KLASA IV b

 

Biskup Dorota Katarzyna, Chełminiak Marzena, Churas Magdalena Maria, Drąg Jacek Grzegorz, Gawlik Krzysztof Andrzej, Grabara Izabela Ewa, Guła Renata Wanda, Hamela Beata Małgorzata, Jędryszczak Iwona, Kępa Andrzej Cezary, Miszczak Zbigniew Jacek, Mitek Krzysztof Stanisław, Nienartowicz Aleksandra Zofia, Nowak Alina Elżbieta, Olszewski Rafał Szymon, Pałuszka Dorota Anna, Parlej Dorota Beata, Rydz Anna Maria, Starewicz Anna Małgorzata, Stypułkowska Beata Katarzyna, Sztan Beata Ewa, Wojciechowska Agnieszka Zofia, Wrzalik Sławomir Zbigniew

 

KALSA IV c

 

Adamus Małgorzata Elżbieta, Barasińska Marlena Teresa, Gardoń Robert Bogdan, Hermer Paweł Adam, Kaleta Sławomir Edmund, Karpik Elżbieta, Karpik Ewa Jadwiga, Kołek Małgorzata Maria, Korzonek Elżbieta Joanna, Koza Renata Maria, Kukuła Barbara Ewa, Mucha Jolanta Małgorzata, Nowak Anita Janina, Owczarek Karina Kornelia, Pawlikowski Jacek Tadeusz, Przepiórkowska Urszula Ewa, Sobczak Dorota Anna, Spiechowicz Marzena Jolanta, Stochel Mariusz Rafał, Wilk Dorota Irena, Wolańska Magdalena Kamila, Woźnica Katarzyna Barbara, Ziółkowska Anna Ewa, Ziółkowski Tomasz Krzysztof, Zakrzewska Izabela Joanna

 

KLASA IV d

 

Bachura Beata, Caban Beata, Chyra Anna Długosiewicz Agnieszka, Duda Ewa, Drewnicka Joanna, Frenc Anna, Gaborska Beata, Gradzik Beata, Jagusiak Agata, Jeziorska Krystyna, Kaczyńska Izabela, Kawecka Katarzyna, Kosmulska Katarzyna, Kowal Danuta Kozłowska Edyta, Krzętowska Alina, Krzypkowska Jolanta, Kulesza Ewa, Kuźnicka Jolanta, Michno Jolanta, Orszulak Agata, Piechnik Katarzyna, Ryter Joanna, Słomian Katarzyna, Szczepko Katarzyna, Świtalska Ewa.

 

KLASA IV e

 

Andrychowska Agnieszka Magdalena, Bardziel Mirosława Anna, Biała Ilona Barbara, Berdys Barbara Maria, Bronikowski Artur Edward, Cieślewicz Adam Kazimierz, Gołąb Bożena Katarzyna, Grabińska Anna Halina, Hałaczkiewicz Anna Danuta, Jedrysiak Dorota Elżbieta, Koźlik Beata Katarzyna, Michalak Beata Bogumiła, Normant Aneta, Pęczkowska Katarzyna Małgorzata, Szafer Beata Elwira, Szymanowska Ewa Małgorzata, Świątek Agata Maria, Wójcik Tomasz Konstanty.

 

ROK SZKOLNY 1986 / 1987

 

KLASA IV a

 

Bawor Beata, Ciach Krzysztof, Desperak Joanna, Głowacka Katarzyna, Juszczyk Jacek, Kondak Joanna, Królikowska Adam, Krzempek Robert, Kupczak Aneta, Michalik Magdalena, Miękina Iwona, Misztal Ilona, Mucha Elżbieta, Nabiałek Dariusz, Noszczyk Jacek, Perkosz Mariola, Proszowska Agata, Sikora Jarosław, Skiba Joanna, Suliga Bożena, Tamborek Ewa, Walarowska Izabela, Witkowicz Przemysław, Witoszek Artur, Wróbel Elżbieta

 

KLASA IV b

 

Bartecka Ewa, Brzezowska Ilona, Cebula Kasjana, Dobosz Magdalena, Górnicz Renata, Krakowiak Katarzyna, Kubacka Aneta, Kuśmierek Renata, Macherzyńska Beata, Majewska Beata, Obrączka Elżbieta, Parkitna Ewa, Peryga Dorota, Prosowska Iga, Radłowska Joanna, Stefanowska Grażyna, Wąsala Anita, Wąsala Ewa, Wilfart Ewa, Włodarczyk Ewa, Zachariasz Dorota

 

KLASA IV c

 

Bazan Irena, Bednarek Beata, Belicka Alina, Biś Anna, Brzęczek Anna, Dobosz Wacława, Falińska Małgorzata, Garus Alicja, Gnatowska Barbara, Gomółka Ewa, Grzelczak Bożena,. Jakubiak Joanna, Janeczek Małgorzata, Klec Izabela, Krzypkowska Katarzyna, Mach Katarzyna, Marciniak Marzanna, Nowak Ewa, Orzeł Ewa, Rajczyk Katarzyna, Skóra Anna, Skórkowska Izabela, Szczechowska Małgorzata, Szczerbiak Beata, Sztandera Jolanta, Szostak Agata, Wypych Bożena, Zielińska Aleksandra

 

KLASA IV d

 

Achtelik Magdalena, Banasiak Ewa, Besiadecka Alina, Bogacz Dorota, Kamińska Małgorzata, Kołodziejczyk Magdalena, Kotas Elżbieta, Kulawczyk Radosław, Łuczyński Dariusz, Lojtek Elżbieta, Mękarska Edyta, Michalska Renata, Mielczarek Artur, Milewski Zbigniew, Podolska Beata, Polański Robert, Popielewska Dorota, Sączek Jacek, Sikorski Ireneusz, Szczupak Jolanta, Śmieszek Andrzej, Wachelka Renata, Włochowicz Ewa, Witczak Katarzyna, Wójcik Edyta, Ziębacz Tomasz.

 

ROK SZKOLNY 1987 / 1988

 

KLASA IV a

 

Biecek Łukasz, Błaszczyk Barbara, Bogatko Maria, Bruś Beata, Frączkiewicz Renata, Gęsiarz Katarzyna, Gondro Alicja, Gromadzki Roman, Jasnos Rita, Juraszek Anna, Klekot Paweł, Kondys Beata, Kutak Anna, Kwec Anna, Lewandowska Ewa, Martyka Agnieszka, Myśliwiec Longina, Nalewajka Barbara, Olbryś Sławomir, Równiak Małgorzata, Szewczyk Elżbieta, Tkacz Ewa, Tkacz Iwona, Wawrzak Beata, Zasępa Dorota, Ziółkowska Anna,

 

KLASA IV b

 

Bujak Beata, Cieślikiewicz Małgorzata, Domagalska Ewa, Grajoszek Wiesława, Jose Barbara, Kaleta Joanna, Kania Elżbieta, Kluska Bogumiła, Konstanciak Zofia, Kopek Edyta, Kowalczyk Małgorzata, Kowalska Anna, Kujawiak Katarzyna, Leśnikowska Beata, Menc Katarzyna, Michoń Barbara, Migalska Agnieszka, Mikołajczyk Edyta, Niedbałowicz Wiktoria, Nowak Barbara, Orman Małgorzata, Orszulak Ewa, Pawlak Radosław, Pniewska Agata, Potrzebowska Anna, Sobuś Ewa, Szczepaniak Agnieszka, Szczypiór Ewa, Witkowska Urszula, Włodarczyk Ewa, Wolska Ann, Woźnicka Anna.

 

KLASA IV c

 

Banasik Katarzyna, Blachnicka Anna, Borczuch Andrzej, Czajkowksa Joanna, Dziąbor Tomasz, Gajda Andrzej, Gawlik Jacek, Grabala Urszula, Grzybowski Piotr, Kołodziejczyk Ewa, Koperska Agnieszka, Kozłowski Maciej, Malkowska Małgorzata, Małczyńska Katarzyna, Matyja Anna, Noga Aleksandra, Pałeszniak Małgorzata, Parkitna Małgorzata, Piech Ewa, Pierzgalska Małgorzata, Rakowska Agnieszka, Sawiec Jarosław, Schabowicz Agnieszka, Skorek Małgorzata, Skuza Piotr, Strachowska Małgorzata, Zaleska Małgorzata.

 

KLASA IV d

 

Bociąga Ewa, Ciemcioch Ilona, Ciura Wioletta, Czerwik Małgorzata, Desperak Olga, Florczak Anna, Kocik Agnieszka, Kogut Barbara, Kowalik Elżbieta, Kowalska Regina, Magierska Jolanta, Olender Marzena, Organa Beata, Otręba Beata, Praska Anna, Rataj Iwona, Tekielak Renata, Ujma Wojciech, Włodarek Marzena, Woch Anna.

 

ROK SZKOLNY 1988 / 1989

 

KLASA IV a

 

Bajor Aneta, Boborowska Beata, Całus Edyta, Chęcińska Sylwia, Ciura Jolanta, Gabryelska Anna, Janerko Małgorzata, Kopera Jacek, Kowalska Ewa, Krysiak Dorota, Kulisiewicz Artur, Marszałek Urszula, Morawiec Katarzyna, Mruszczyk Marzena, Myślikowska Joanna, Niedziela Jan, Odrzywolska Anna, Orzińska Jolanta, Prokopiuk Monika, Radecki Arkadiusz, Rak Iwona, Sącińska Monika, Szymczyk Izabela, Tchórzewska Lucyna, Wazia Aleksandra, Woźniak Anna, Zasuń Tomasz.

 

KLASA IV b

 

Baran Grażyna, Biała Agata, Bernadzikowska Anna, Biernacka Aleksandra, Dziubała Agnieszka, Gągała Jadwiga, Gradzik Magdalena, Grzybowska Alija, Klajnowska Dorota, Klekowska Edyta, Kołodziejczyk Hanna, Kubiś Barbara, Kurek Małgorzata, Labocha Dorota, Leśnikowska Katarzyna, Łysakowska Anna, Pałuszka Edyta, Piasecka Mariola, Starańczak Renata, Wójcik Anita, Wrzaszczyk Marlena, Wypych Aneta

 

KLASA IV c

 

Borzuchowska Barbara, Dąbek Rafał, Kałuża Elżbieta, Kozak Renata, Kozakiewicz Edyta, Kozłowska Ewa, Łatacz Waldemar, Łuszczyńska Aneta, Matysiak Beata, Myrda Andrzej, Narolska Beata, Papoń Dorota, Patro Ewa, Polewski Sylwiusz, Pośpiech Sławomir, Rataj Ewa, Sendal Edyta, Stodółkiewicz Jolanta, Surówka Małgorzata, Szelecka Anna, Śliwiński Jarosław, Woszczyk Joanna, Wojciechowska Mariola.

 

KLASA IV d

 

Balas Katarzyna, Czerwonka Ewa, Głowacki Piotr, Idasiak Beata, Kałużyńska Maria, Kowalik Ewa, Krawczyk Ewa, Kucharska Katarzyna, Kukuła Artur, Lewandowska Katarzyna, Makles Renata, Michalski Jarosław, Nassalska Katarzyna, Nicia Grzegorz, Nowak Agnieszka, Okoniewski Marcin, Piliszko Ewa, Pijet Iwona, Puczka Iga, Radek Dorota, Rurarz Agata, Rurarz Jacek, Szyjka Andrzej, Warzyszyńska Joanna, Wieczorek Anna, Wieczorek Magdalena, Zych Beata

 

KLASA IV e

 

Chrzęstek Agata, Dankowska Aneta, Gizler Grzegorz, Jurczyk Katarzyna, Kik Ewa, Kochalska Katarzyna, Kowalska Barbara, Kosuń Małgorzata, Krysiak Iwona, Kuliński Leszek, Lonty Tomasz, Majorczyk Piotr, Marszał Artur, Mossakowska Anna, Pasternak Małgorzata, Popińska Monika, Przygoda Beata, Rubak Krzysztof, Rudzikiewicz Krzysztof, Rutkowska Agnieszka, Rydzek Edyta, Sułgut Sylwia, Struś Piotr, Szymczyk Beata, Zych Witold, Zajda Witold.

 

ROK SZKOLNY 1989 / 1990

 

KLASA IV a

 

Bajor Bożena, Bernat Artur, Biedroń Dorota, Bigda Agnieszka, Całus Marzena, Cherka Beata, Dubiak Marzena, Fiszer Beata, Gruca Mariusz, Jakubczyk Artur, Jańska Anna, Kępa Katarzyna, Krymołowska Iwona, Makowska Edyta, Misztela Olga, Morawiec Katarzyna, Nowakowski Dariusz, Ogłaza Joanna, Ogonowska Aneta, Odzimek Beata, Przygodzka Magdalena, Psiuk Iwona, Rakowska Ewelina, Skibińska Agnieszka, Tulejko Teresa, Warmus Monika, Wilk Agnieszka, Włodarczyk Dorota, Zasada Beata,

 

KLASA IV b

 

Buzdygan Iwona, Chochauz Marta, Dziwińska Mariola, Gorzeń Małgorzata, Gwiazda Agnieszka, Halbiniak Agnieszka, Kozieł Beata, Kozłowska Elżbieta, Krauze Wojciech, Krawczyk Edyta, Malczewska Małgorzata, Ojrzanowska Małgorzata, Osowski Tomasz, Ostaszewska Joanna, Pawelak Jolanta, Pawlikowska Iwona, Prusko Dorota, Sączek Edyta, Skorupski Mariusz, Skórkowski Grzegorz, Solecki Krzysztof, Ułamek Olga, Woźniak Ilona, Wójcik Paweł, Wójcik Renata, Zejler Ilona, Wysocka Monika.

 

KLASA IV c

 

Barański Jacek, Bazan Anna, Budzikur Izabela, Dyliński Piotr, Gajek Radosław, Gutbier Katarzyna, Jałowiecka Marzena, Kazik Dariusz, Kłos Anna, Kowalik Ilona, Kubik Renata, Kwaśnik Jolanta, Lisek Andrzej, Łebek Marzena, Makles Marek, Marzec Małgorzata, Mszyca Renata, Ornicz Jarosław, Pytlarz Edyta, Sondej Aneta, Starewicz Małgorzata, Strojczyk Krzysztof, Tomalska Jolanta, Tomasik Agata, Traczyńska Marta, Wrońska Agnieszka, Zając Arkadiusz.

 

KLASA IV d

 

Barańska Małgorzata, Długosz Małgorzata, Dobiech Małgorzata, Jabłońska Joanna, Dobosz Iwona, Dymek Ewa, Eljasz Mirosława, Figzał Urszula, Gardoń Elżbieta, Grabińska Aleksandra, Gruczka Aneta, Hauser Agnieszka, Holińska Maria, Jura Małgorzata, Kasprzyca Ewa, Kotas Anna, Mszyca Sylwia, Paluch Edyta, Płuska Dorota, Rospondek Beata, Stachura Beata, Strąk Elżbieta, Suchańska Małgorzata, Szwed Beata, Świst Agnieszka, Trzepizór Katarzyna, Włodarek Agnieszka, Wypych Mariola.

 

KLASA IV e

 

Frączyk Agnieszka, Gajda Agnieszka, Górnik Edyta, Jagusiak Ewa, Janas Dorota, Koćwin Dorota, Korczak Joanna, Kulesza Danuta, Kulij Agnieszka, Lewandowska Edyta, Mokras Ewa, Palacz Magdalena, Pasek Katarzyna, Płonka Joanna, Razik Gabriela, Rosa Beata, Stefańczyk Agnieszka, Stolarska Monika, Szadkowska Anna, Wiśniewska Anita, Żyła Ewa.

 

ROK SZKOLNY 1990 / 1991

 

KLASA IV a

 

Adamska Lidia, Brendzel Beata, Chabrowska Wioletta, Duś Rafał, Gelber Beata, Haremza Izabela, Kowalska Anna, Krajewska Katarzyna, Lewandowska Anna, Łata Dorota, Michalak Barabara, Migalska Sylwia, Musiał Beata, Opalska Marta, Pawlik Agnieszka, Piechowicz Ewa, Posmyk Renata, Rokicka Dorota, Rybak Mariusz, Serwacińska Agnieszka, Sikora Aneta, Skowronek Małgorzata, Słabik Joanna, Sowińska Anna, Szczęsna Barbara, Szymocha Ewa, Tyras Katarzyna, Żmudzka Małgorzata.

 

KLASA IV b

 

Bednarczyk Elżbieta, Bednarek Małgorzata, Bednarska Ewa, Czyż Radosław, Figzał Alina, Garbus Donata, Grajcar Karina, Janicka Edyta, Jarzębski Maciej, Kandora Barbara, Kowalczyk Marcin, Koziński Paweł, Kozłowska Renata, Królicka Anna, Kuraś Piotr, Nabiałek Lena, Olejnik Marcin, Piwowarczyk Joanna, Porada Małgorzata Pruciak Urszula, Rusiniak Agnieszka, Rychter Katarzyna, Skwara Robert, Słabosz Mirosław, Sobalska Dorota, Soja Wiesława, Szajt Krzysztof, Wawrzyniak Olga, Wolska Katarzyna.

 

KLASA IV c

 

Benduch Sławomir, Bodziachowska Anna, Dziwińska Katarzyna, Fajgielski Paweł, Gołębiowska Izabela, Gomółka Anna, Jończyk Marcin, Kierasiński Zbigniew, Kaczmarek Małgorzata, Krakowian Renata, Krawczyński Krzysztof, Makowska Ewa, Matuszewska Katarzyna, Mikuta Jacek, Nocoć Agnieszka, Nowak Małgorzata, Osyra Agnieszka, Podyma Beata, Pośpiech Małgorzata, Pryczyńska Beata, Raźniak Małgorzata, Sandak Zofia, Siemińska Renata, Sobańska Renata, Sojda Renata, Szymczyk Grzegorz, Tomaszewska Agnieszka, Ziarkowska Edyta, Związek Tomasz.

 

 

KLASA IV d

 

Choła Izabela, Dędek Iwona, Duda Ewa, Jaśkiewicz Edyta, Klecha Bożena, Koćwin Agata, Kubacka Ewa, Lewandowska Aneta, Łączkowska Wioletta, Łęgowik Iwona, Machuderska Agnieszka, Nowacka Małgorzata, Nowijasz Barbara, Obrączka Małgorzata, Oset Katarzyna, Pajkert Aleksandra, Pala Jolanta, Psykała Anita, Randak Anna, Rutkowska Anna, Smarzyńska Agnieszka, Rybińska Anna, Sobczyk Dorota, Szymczak Alicja, Wojtasik Agnieszka, Wolańska Anastazja, Wydmuch Renata

 

KLASA IV e

 

Banaszkiewicz Beata, Będkowska Katarzyna, Charaziak Iwona, Ciura Agnieszka, Czerwik Agnieszka, Derda Jolanta, Franc Iwona, Haber Agnieszka, Idzikowska Beata, Jegier Magdalena, Jureczko Beata, Kozińska Agnieszka, Lara Katarzyna, Leśniak Agata, Łysak Renata, Miara Ewa, Kulawiak Agnieszka, Morga Katarzyna, Ociepska Mariola, Peryga Katarzyna, Pluta Jolanta, Pszeniczka Danuta, Sobera Marzena, Stochel Agnieszka, Sułkowska Anna, Szafrańska Olga, Sztander Edyta, Szymonik Małgorzata, Tatrzyńska Aneta, Telęga Beata, Urban Małgorzata, Zjawiona Izabela, Zychowska Aleksandra.

 

 

ROK SZKOLNY 1991 / 1992

 

KLASA IV a

 

Chmielecka Monika, Dawid Monika, Dumański Jarosław, Gołębiewska Monika, Helm Agnieszka, Iżyński Paweł, Jarawka Jacek, Kasperkiewicz Adam, Klimas Karina, Kochel Iwona, Kołodziejczyk Tomasz, Ligudzińska Anna, Łyko Edyta, Łyszczarz Iwona, Małek Bartosz, Maroń Martyna, Mirek Agnieszka, Możyłowska Sylwia, Oszczepalińska Anna, Pluta Elżbieta, Przezdzing Renata, Pudło Agnieszka, Rogacz Piotr, Rokiety Agnieszka, Skowronek Grzegorz, Skrońska Bożena, Sowa Aneta, Szczepańczyk Danuta, Szymańska Anna, Szymczak Anna, Tyźlik Magdalena, Walachniewicz Kajetan, Włodarczyk Agnieszka, Wysmołek Robert, Zasępa Michał, Zych Tomasz

 

KLASA IV b

 

Bentkowska Aneta, Borkowska Agnieszka, Ciepielowska Angelika, Cybińska Beata, Froń Marcin, Ganczarek Dorota, Głębocka Katarzyna, Hutna Małgorzata, Jankowski Krzysztof, Knaś Aneta, Kośmider Radosław, Król Agata, Krzyżanowska Kinga, Makowska Agnieszka, Malczewska Klaudia, Motyl Aneta, Oczek Anna, Parzych Ewa, Pierzchała Małgorzata, Piotrowska Izabela, Psiuch Danuta, Ptak Urszula, Przygoda Robert, Sendal Anna, Stefanik Jacek, Suchecka Natasza, Syguła Marta, Szymonik Anna, Trąbka Katarzyna, Ujma Piotr, Związek Agnieszka, Żmuda Beata

 

KLASA IV c

 

Bąk Monika, Bugaj Magdalena, Biedroń Magdalena, Bereza Ewa, Dłubak Patrycjusz, Garbiec Aneta, Garbiec Ewa, Kaczmarek Rafał, Koperski Kajetan, Kozłowska Agnieszka, Kwasek Beata, Litwińczyk Sławomir, Mach Wojciech, Menc Barbara, Mika Beata, Nalewajka Grażyna, Nowicka Dorota, Orman Dorota, Siwek Paweł, Szlaga Małgorzata, Szyda Agnieszka, Szydłowska Agnieszka, Śliwa Edyta, Święcicka Agnieszka, Walaszczyk Agnieszka, Włodarczyk Marcin, Wolska Magdalena, Wrzalik Aneta, Zawadzki Rafael.

 

KLASA IV d

 

Adamus Beata, Badeński Krzysztof, Banaś Marcin, Bar Hubert, Benduch Jolanta, Bielawska Małgorzata, Buksińska Agnieszka, Cieśluk Marcin, Galas Agnieszka, Gawron Ilona, Góra Renata, Gradzik Agnieszka, Hutna Ewa, Kluźniak Benita, Knysak Edyta, Kopcińska Eliza, Krauze Ewa, Kulij Monika, Łyp Katarzyna, Nabiałczyk Urszula, Napart Agnieszka, Ociepa Anna, Perczak Aneta, Rutkowska Małgorzata, Sadowska Bernarda, Skóra Agnieszka, Sobótka Wioletta, Sygiet Arkadiusz, Szostek Edyta, Świderska Monika, Żyła Monika,

 

KLASA IV e

 

Bachowska Joanna, Bajor Agnieszka, Bauć Anna, Hajdas Agnieszka, Cierpiał Ewa, Drożdż Edyta, Golis Kamila, Grudniewska Agnieszka, Jabłońska Aneta, Jędrzejczyk Renata, Kałużyńska Sylwia, Kancerek Anna, Kokot Ilona, Kopera Iwona, Kurek Joanna, Lizurej Joanna, Łyczba Anna, Mordal Ewa, Mucha Marta, Nagiel Iwona, Nowak Agnieszka, Ogórek Magdalena, Pruciak Aneta, Puto Katarzyna, Romaniuk Agnieszka, Sajko Anna, Skorupa Renata, Warzecha Agnieszka, Wróblewska Agnieszka, Zwolińska Urszula,

 

ROK SZKOLNY 1992/93

 

KLASA IV a

 

Adamczyk Przemysław, Bogusz Izabela, Bronczek Ewelina, Kizińska Monika, Kłysińska Żaneta, Koćwin Katarzyna, Kowalczyk Łukasz, Książek Katarzyna, Leśniak Paweł, Niemirska Agnieszka, Ogonowska Marta, Paruzel Przemysław, Pawlak Edyta, Płatek Anita, Porada Beata, Psiuk Urszula, Rydz Olga, Snowarek Marzena, Sobiesińska Małgorzata, Sobota Sławomir, Szczypiorowska Joanna, Tomzik Sylwia, Ułamek Agnieszka, Wilk Aneta, Witkowska Margareta, Zymek Izabela

 

KLASA IV b

 

Blonkowska Katarzyna, Błaziński Jacek, Brodowicz Magdalena, Cieślar Katarzyna, Dąbrowska Marta, Dominiak Jacek, Górniak Karina, Herman Sylwia, Jałowiecka Eliza, Kidawa, Kocik Magdalena, Konwiak Agnieszka, Kowal Adam, Kryst Magdalena, Kucia Joanna, Kułak Małgorzata, Latocha Krystyna, Michalska Magdalena, Mielczare Aleksandra, Muc Marek, Nocuń Anna, Ociepa Irmina, Oczko Joanna, Pietrzak Ewa, Pluta Adam, Rybarczyk Renata, Sobieraj Aneta, Stefanowski Grzegorz, Śmierciak Jolanta, Walczyk Jolanta, Zasina Jolanta, Zatoń Małgorzata

 

KLASA IV c

 

Bąk Monika, Bolingier Beata, Borysewicz Izabella, Caban Jarosław, Cencel Agata, Chmielewska Joanna, Gruca Agnieszka, Kudowski Arkadiusz, Hercog Małgorzata, Imiołczyk Magdalena, Jasiński Rafał, Kopczyński Marcin, Kosmalska Monika, Kotnis Małgorzata, Kowalczyk Katarzyna, Kowalik Mirosław, Kowalska Aneta, Kozieł Magdalena, Krzywda Elżbieta, Michalski Paweł, Nawrot Monika, Niedźwiecka Monika, Remblewska Aleksandra, Sabat Aneta, Simińska Katarzyna, Simińska Monika, Siudak Magdalena, Stochel Adrian, Strugała Barbara, Szyda Marzena, Wojtal Katarzyna, Worwąg Małgorzata, Woźniak Katarzyna, Zasępa Iwona, Zych Maria

 

KLASA IV d

 

Baldowska Agnieszka, Bociąga Alicja, Cebula Monika, Dębogórska Barbara, Malborska Agnieszka, Fischer Katarzyna, Hladik Anna, Janeczek Agnieszka, Janeczek Norbert, Karkowski Krzysztof, Kocur Monika, Konieczny Robert, Konopa Izabela, Kulig Marcin, Kwaśnik Katarzyna, Lasek Izabela, Markowska Agnieszka, Matląg Aleksandra, Michałowska Agata, Moczulska Anita, Niklewicz Janina, Olszewska Arleta, Ojrzanowska Anna, Pacuk Ewa, Peryga Tomasz, Piwódzki Tomasz, Sowińska Agnieszka, Starczewska Olga, Synowiec Renata, Szczechla Aneta, Szuladziński Trojan, Ujma Izabela, Wójcik Grzegorz, Zasępa Edyta

 

KLASA IV e

 

Bialik Ewa, Bławat Agnieszka, Brodziak Ewa, Dębowska Agnieszka, Gorzelna Agata, Gorzelak Joanna, Hofman Katarzyna, Iwińska Agnieszka, Kośna Jolanta, Kuban Iwona, Kotarba Edyta, Lepiarz Aleksandra, Łuszczyńska Magdalena, Michalak Agata, Michalewska Ilona, Miękina Edyta, Misiewicz Iwona, Nochal Ilona, Mruszczyk Małgorzata, Nogaj Iwona, Norberczyk Ewa, Dolińska Beata, Pajkert Aneta, Pijet Aleksandra, Reglewska Elżbieta, Romianowska Agnieszka, Rumin Ilona, Rutkowska Iwona, Ryś Katarzyna, Skowronek Ewelina, Sobalska Edyta, Szrajber Sylwia, Wiewióra Katarzyna, Woldan Ewa, Wrzód Anna,

 

ROK SZKOLNY 1993 / 1994

 

KLASA IV a

 

Adamczyk Magdalena, Andzel Aneta, Balwierz Edyta, Bardziej Agnieszka, Bednarek Aneta, Blachnicki Barbara, Brymora Agnieszka, Ciura Ilona, Dominiak Agnieszka, Glądała Luiza, Grabka Sylwia, Karoń Monika, Kulińska Agnieszka, Małczak Ewelina, Mazur Małgorzata, Mener Iwona, Ociepa Agnieszka, Pachołka Monika, Praska Sonia, Prośniak Grażyna, Radziszewska Aleksandra, Sikora Anna, Troiński Michał, Zatoń Anna, Zawiła Marta

 

KLASA IV b

 

Bartnik Magdalena, Bieś Urszula, Bielewicz Bartłomiej, Chamala Aneta, Cichocka Agnieszka, Dahmen Artur, Dziewińska Anna, Gawinowska Beata, Grabowska Katarzyna, Grzesińska Joanna, Heininger Aleksandra, Kalek Aneta, Kocot Małgorzata, Korzec Przemysław, Kowalska Jolanta, Kozłowska Magdalena, Krawczyk Ewelina, Kuźnik Agnieszka, Kwiatkowska Katarzyna, Leśnikowska Edyta, Mieczkowska Marzena, Otrębska Iwona, Pacuda Magdalena, Rydzek Beata, Suchańska Olga, Szumlas Izabela, Szwajca Wioletta, Szyja Tatiana, Machecki Sławomir, Woźniak Anna, Zarębska Agata, Zawada Aleksandra, Zgrzebna Agnieszka

 

KLASA IV c

 

Adamczyk Izabela, Bińkowska Kamila, Bryła Marcin, Całus Justyna, Całus Michał, Dziubała Dorota, Gomółka Agnieszka, Górska Paulina, Śmiełowska Małgorzata, Kamińska Barbara, Kociołek Paweł, Kubacik Anna, Kulej Agata, Kuta Żaneta, Major Joanna, Majorczyk Anna, Michalak Anna, Michalak Maria, Michalik Wioletta, Miszczyk Katarzyna, Pala Małgorzata, Palutek Magdalena, Sikora Monika, Skibińska Ilona, Smoleńska Sandra, Strąk Anna, Trębicka Dorota, Ujma Wioletta, Wojczyk Maria, Wojtasińska Małgorzata, Zasada Łukasz, Zawadzka Marta

 

KLASA IV d

 

Banaszek Aleksandra, Cekus Edyta, Czyż Renata, Drynda Karolina, Dudek Joanna, Dudzińska Ewa, Grobelak Anita, Hutna Iwona, Irek Małgorzata, Jaśkiewicz Elżbieta, Jochymczak Agnieszka, Klejny Cezary, Kurzach Sylwia, Ładygin Maciej, Markiewicz Anna, Nieszporek Monika, Olczyk Sylwia, Pietrzykowska Monika, Prokop Joanna, Przerada Renata, Soluch Katarzyna, Ślemp Sebastian, Terlicka Beata, Zalas Adam, Zimak Marlena, Żyła Dominika

 

 

KLASA IV e

 

Bartnik Magdalena, Błachucka Anna, Ciesielska Agnieszka, Cieslak Izabela, Herczyńska Agnieszka, Jachnik Edyta, Kańska Renata, Kolmasiak Ilona, Koniecka Edyta, Magiera Monika, Marchewka Dorota, Marzec Agata, Michalak Ilona, Miśkiewicz Małgorzata, Nowak Dorota, Paruzel Małgorzata, Ptak Justyna, Puchalska Anna, Ryś Anna, Smolarska Agnieszka, Sobierajska Izabela, Strzelczyk Danuta, Szymczyk Marzena, Witkowska Agnieszka, Wołowiec Marzena, Wręczycka Agnieszka, Wróbel Magdalena

 

KLASA IV h

 

Bartosz Dorota, Gazela Karolina, Cecora Rafał, Gajda Renata, Gębka Beata, Gołda Małgorzata, Grabara Katarzyna, Kawecki Marek, Kozioł Anna, Kozysa Ewa, Kromołowska Magdalena, Kucharski Robert, Kwietniewski Marcin, Lubas Magdalena, Marchwic Katarzyna, Mermer Katarzyna, Mićka Agnieszka, Miętus Katarzyna, Modlińska Angelika, Morawiec Sylwia, Orzechowska Beata, Przybyła Magdalena, Rorat Katarzyna, Skóra Aneta, Szcześniewska Ilona, Syguda Daniel, Wesoły Kamila, Wojciechowski Tomasz

 

ROK SZKOLNY 1994 / 1995

 

KLASA IVa

 

Brącel Agnieszka, Bednarczyk Małgorzata, Dzióbak Inga, Fizgał Agnieszka, Grudniewski Jacek, Jagucka Magdalena, Kacprzyńska Barbara, Kaczmarek Elwira, Koniński Marek, Kołodziejczyk Ewelina, Kowalik Alina, Kościołek Kamila, Kubat Sławomir, Ludzińska Agnieszka, Małolepszy Monika, Marczak Agnieszka, Nogal Kordian, Orzechowski Marcin, Oziebała Grzegorz, Pabich Marek, Polaczkiewicz Katarzyna, Porawski Martin, Rak Beata, Romański Marek, Sekret Renata, Stefaniak Anna, Stępień Wioletta, Suliga Joanna, Świderska Ilona, Wawszczak Katarzyna, Wilk Marcin, Wróż Iwona, Zasada Izabela

 

KLASA IV b

 

Banaś Agnieszka, Bulica Adam, Bulski Mariusz, Chwastowski Piotr, Ciura Anna, Dydyńska Aleksandra, Fryst Katarzyna, Gawron Agnieszka, Gibas Matylda, Glińska Agnieszka, Jung Tomasz, Kamińska Monika, Kołodziej Jowita, Kowalczyk Anna, Koziński Tomasz, Krawczyk Łukasz, Makles Artur, Młynek Eliza, Moruś Aneta, Nowacki Marcin, Oczko Anita, Osyra Olga, Palacz Joanna, Pawlik Sylwia, Skibińska Edyta, Suleja Ewa, Strączyńska Agata, Szcześniewski Marcin, Wójcik Aneta, Wójcik Edyta, Zamorski Paweł

 

KLASA IV c

 

Bartnikowski Paweł, Bednarczyk Agnieszka, Botko Daria, Brodowicz Dorota, Dymek Edyta, Dziubek Klaudia, Grobelak Marta, Grzesik Monika, Janas Edyta, Jop Agnieszka, Kadłubicka Agnieszka, Karoń Izabela, Knysak Katarzyna, Kuroń Agnieszka, Lamch Adrianna, Małolepsza Magdalena, Małyszka Małgorzata, Mikiewicz Sylwia, Nietresta Maria, Nowak Katarzyna, Nowak Sylwia, Olszewska Anna, Organa Ilona, Parzoch Dorota, Podborączyńska Aneta, Rutkowska Joanna, Sączek Marcin, Skibiński Adam, Sokołowska Ewa, Sorgenlos Agnieszka, Sroka Andrzej, Strzelczyk Dorota, Wróbel Aneta, Zjawiona Justyna

 

KLASA IV d

 

Baldowska Monika, Bartnik Marzena, Cierpińska Aneta, Ciura Katarzyna, Ciura Marcin, Dzieło Robert, Dzionek Monika, Garbiec Paweł, Gawin Joanna, Glajzner Ewelina, Guza Anita, Jelonek Monika, Kartacz Artur, Klekowska Aneta, Koćwin Urszula, Korgól Aneta, Kosowska Monika, Modliński Andrzej, Musiałowski Tomasz, Nowakowska Ewelina, Ociepa Barbara, Olczak Katarzyna, Pipeta Wioletta, Rachwalik Edyta, Rachwalik Marlena, Rybak Aleksandra, Sołtysiak Patrycja, Stawiarska Marzena, Trąbska Anna, Wywiał Małgorzata, Zarzycka Monika, Zasępa Katarzyna

 

KLASA IV e

 

Antczak Wioletta, Bartecka Ewa, Botor Andrzelika, Cichopek Maciej, Dudek Dagmara, Dzidowska Barbara, Ferenc Joanna, Flis Magdalena, Hupa Natasza, Jelonek Ewa, Jędrychowska Izabela, Kościelniak Anna, Kowal Aneta, Kowalczyk Agnieszka, Krupińska Izabela, Kucharczyk Damian, Kudła Magdalena, Ługowska Agnieszka, Mandat Agnieszka, Maślankiewicz Joanna, Matyaszczyk Małgorzata, Olczyk Edyta, Opychał Bożena, Pająk Teresa, Pala Izabela, Ptak Agnieszka, Siedlar Katarzyna, Skalik Ilona, Szatkowska Agnieszka, Troińska Katarzyna, Wachowska Dorota, Wilk Izabela, Zębik Monika, Zygoń Anna

 

ROK SZKOLNY 1995 / 1996

 

KLASA IV a

 

Batorska Ewa, Bednarczyk Monika, Biniek Anna, Budzowska Katarzyna, Bujak Małgorzata, Dobosz Magdalena, Famulska Mariola, Gaudyn Sylwia, Glinka Monika, Hofman Sybilla, Jarosz Anna, Kiepura Agnieszka, Kostempska Katarzyna, Kucharska Anna, Majchrzak Ewa, Mielczarek Dorota, Nagórka Bożena, Niedzielska Małgorzata, Nowakowska Marzena, Różańska Agata, Rygał Agnieszka, Sierocińska Barabara, Skrzypczak Agnieszka, Słaby Grzegorz, Słotwińska Izabela, Stobiecki Przemysław, Szulc Michał, Żurek Iwona.

 

KLASA IV b

 

Ankowska Tatiana, Bitner Katarzyna, Błachowicz Aneta, Bożek Magdalena, Burzyńska Małgorzata, Cekus Aneta, Głowacka Agnieszka, Kapelańczyk Renata, Klekot Kamila, Klińska Elżbieta, Kubara Ewa, Kuźniak Aneta, Kuźniak Edyta, Kwećka Aneta, Leszczyńska Magdalena, Mazurek Justyna, Niechwiadowicz Monika, Niedzielska Justyna, Nowak Agnieszka, Pałuszka Justyna, Prząda Małgorzata, Serek Barbara, Sikora Ewelina, Ujma Magdalena, Warzecha Agnieszka, Wiśniewska Katarzyna, Wodzisławska Aldona, Woźniak Małgorzata.

 

KLASA IV c

 

Bal Monika, Bury Edyta, Całus Sławomir, Gapik Adrianna, Grzyb Marzena, Grzelińska Justyna, Gulcz Katarzyna, Jeziorowska Dorota, Kasprzyk Iwona, Kowalczewska Anna, Kramkowska Aleksandra, Kulesza Łukasz, Kurasińska Izabela, Maras Aneta, Mikus Marta, Mazur Magdalena, Myszkowski Hubert, Nemsz Rafał, Organa Mariola, Psiuk Anna, Skalska Małgorzata, Słabosz Agnieszka, Starczewska Agnieszka, Stępień Olga, Syguda Sylwia, Tazbir Katarzyna, Tomalska Sylwia, Wieczorek Edyta, Wolniak Magdalena, Zdulska Magdalena,

 

KLASA IV d

 

Bogdaszewka Marta, Bystra Anna, Chęcińska Ilona, Chmielewska Karolina, Desperak Aleksandra, Gonera Marzena, Jabłońska Joanna, Kaczmarzyk Agnieszka, Kołodziejczyk Katarzyna, Krysiak Aneta, Kubczyk Anna, Kulińska Marzena, Kurpios Katarzyna, Marszał Marzena, Mietelska Joanna, Mrozek Karina, Musiał Teresa, Nowacka Agnieszka, Porzycka Marta, Radziszewska Agnieszka, Smolarczyk Olga, Smolich Edyta, Szewczyk Anna, Tokarska Katarzyna, Wawszczak Ewa, Wilk Dominika, Wolska Renata, Żuber Monika.

 

KLASA IV e

 

Bociek Agnieszka, Bujak Monika, Bujak Wioletta, Ceglarz Anita, Dzienniak Magdalena, Falińska Monika, Hutna Agnieszka, Janeczek Katarzyna, Kaim Justyna, Kempa Beata, Lepiarz Lidia, Kucharski Krzysztof, Małuszyński Tomasz, Marciniak Katarzyna, Mazur Justyna, Mikoda Agata, Najwer Piotr, Nowicka Jolanta, Nowicki Adam, Pabich Małgorzata, Pohorecka Olga, Piątek Katarzyna, Pożarlik Anna, Puszek Mariola, Sroka Edyta, Zamorski Marcin, Zapalski Bartłomiej.

ROK SZKOLNY 1996 / 1997

 

KLASA IV a

 

Blauman Żaneta, Borysiak Monika, Chłąd Justyna, Chrząstek Aneta, Cierpińska Dorota, Ciesielska Beata, Dawid Justyna, Dudek Monika, Figiel Katarzyna, Gabryel Justyna, Gajda Magdalena, Kalecińska Ewa, Karoń Justyna, Kucharzewska Katarzyna, Kyzioł Aneta, Machura Agnieszka, Majtyka Marta, Nowak Sylwia, Oleś Ewa, Płowiec Agnieszka, Strzelbicka Agata, Szczepańczyk Ewa, Urbańska Ewelina, Wilk Katarzyna, Włodarczyk Aleksandra, Zaremba Edyta.

 

KLASA IV b

 

Bednarek Arkadiusz, Bińkowska Agnieszka, Błaszczyk Edyta, Boratyn Magdalena, Dymek Justyna, Dziwińska Aneta, Freus Barbara, Frymus Ilona, Gawęda Magdalena, Górniak Aneta, Hupa Dominik, Kocot Barbara, Kołodziejczyk Agnieszka, Krzyszkowska Izabela, Kucięba Paweł, Kuśmierz Marta, Kwaśnik Kajetan, Małuszyński Piotr, Miarka Łukasz, Milka Sylwia, Pacuda Piotr, Piasecka Katarzyna, Piecuch Piotr, Piekarska Magdalena, Pisarek Dorota, Puchała Agnieszka, Puchała Justyna, Słomian Hubert, Szelka Justyna, Terlicka Anna, Wrońska Ilona, Zachariasz Aneta.

 

KLASA IV c

 

Balcerek Paweł, Bączyńska Olga, Biernat Sylwia, Drynda Elżbieta, Jakóbczyk Sylwia, Kajzer Przemysław, Kącka Urszula, Kempa Magdalena, Kizińska Monika, Kocik-Kowalska Monika, Konc Roksana, Makowska Magdalena, Kowalik Dariusz, Majcher Barbara, Michalak Mariusz, Niestępska Katarzyna, Niklewicz Barbara, Pabiasz Agata, Piekarska Klaudia, Płatek Justyna, Prymek Magdalena, Pytlech Aleksandra, Skalik Adam, Stempel Dorota, Surowiec Paweł, Szymocha Marta, Świda Zbigniew, Świniarska Kamila, Walczyk Marcin, Wieczorek Marcin, Wolnicka Agnieszka, Żmuda Monika.

 

KLASA IV d

 

Banaszek Ewa, Barańska Justyna, Bartelewska Karina, Bednarek Ewelina, Chruścicka Justyna, Czubaj Magdalena, Dobrowolska Barbara, Duda Maciej, Gabryel Aneta, Garbaciak Adam, Gębuś Paulina, Głębocki Mariusz, Janas Marcin, Jasikowska Katarzyna, Jędrasiak Monika, Kumik Agnieszka, Lazik Kinga, Łapeta Aleksandra, Marzec Marlena, Mielczarek Anna, Olczyk Sylwia, Pędraś Jakub, Raczyńska Agnieszka, Słabim Danuta, Stachera Sylwia, Stańczyk Rafał, Swodczyk Krzysztof, Szyda Agnieszka, Tomczyk Piotr, Tukaj Sylwia, Warzyszyński Tomasz, Wilk Patrycja, Wolniewicz Szymon, Woźniakowska Agnieszka.

 

KLASA IV e

 

Blukacz Agata, Boral Ewa, Gabryel Agata, Jarosz Łukasz, Juszczyk Sylwia, Kasprzyk Katarzyna, Klimczak Aleksandra, Kolewińska Magdalena, Konieczna Agnieszka, Korąbka Marlena, Kotaba Agnieszka, Krajewski Damian, Kupczyk Izabela, Machura Piotr, Matyja Andrzej, Michułka Tomasz, Mietelska Anna, Morawska Anita, Nowak Aleksandra, Palacz Marta, Placek Jakub, Pochyła Magdalena, Rozpondek Monika, Samarcew Magdalena, Sobczyk Marcin, Sołtysik Maciej, Stobiecka Agata, Stobiecka Magdalena, Szymonik Magdalena, Szyszka Barbara, Wrona Agnieszka, Zych Magdalena,

 

ROK SZKOLNY 1997 / 1998

 

KLASA IV a

 

Borbely Kalman, Budkowska Anna, Chada Justyna, Czech Elżbieta, Dorczyńska Anita, Dudka Monika, Gorzelak Tomasz, Huś Monika, Jasnos Marta, Jędryka Anna, Kała Marta, Kępa Robert, Kochel Ilona, Maj Agnieszka, Matyśkiewicz Monika, Mazik Tomasz, Michnicka Beata, Musiał Małgorzata, Nowacka Anna, Podruczna Julita, Pyrgiel Justyna, Sadowska Bernadetta, Sekret Alicja, Słaby Agnieszka, Stępak Rafał, Stępniak Ewelina, Stobiecka Weronika, Szafert Grażyna, Szczepańska Agata, Szczypior Aga, Świerczyńska Małgorzata, Urbańczyk Piotr, Zatoński Michał, Zemła Żaneta

 

KLASA IV b

 

Adamus Tomasz, Bartczuk Łukasz, Bączyńska Anna, Błaszczeć Łukasz, Bławat Sylwia, Bonarska Joanna, Brendel Marta, Cierpisz Michał, Ciura Agnieszka, Dobosz Piotr, Dziuk Patrycja, Kamińska Agnieszka, Kokot Patrycja, Kubicka Dominika, Leśnikowska Aleksandra, Łapaj Katarzyna, Maleszko Barbara, Markowski Adam, Mieczkowska Aneta, Pietras Małgorzata, Pietrzak Anita, Pluta Katarzyna, Szecówka Marta, Szlaga Magdalena, Szymonik Aleksandra, Śliwka Jurand, Wasiak Iwona, Wieszczyk Radosław, Wojciechowska Katarzyna, Wróblewski Wojciech, Wywiał Urszula.

 

KLASA IV c

 

Bartosik Marta, Biel Agnieszka, Billewicz Adrianna, Bożek Agnieszka, Głębocka Joanna, Grabowski Rafał, Jamska Magdalena, Kasprzyk Katarzyna, Kocala Aneta, Kocik Katarzyna, Konarski Michał, Kowalska Magdalena, Krawczyk Krzysztof, Kufel Teresa, Kurek Ewa, Lisek Ewa, Malik Maria, Mazelewska Oliwia, Musiał Dorota, Myga Natalia, Praska Agnieszka, Sławik Alina, Szustak Edyta, Szymonik Małgorzata, Ścigaj Justyna, Śledziński Michał, Śliwakowski Adam, Wolnowski Szymon, Wróbel Justyna, Wypych Monika.

 

KLASA IV d

 

Badowska Anna, Bieńkowska Ilona, Brendzel Marcin, Ceglarek Krzysztof, Chowańska Marzena, Derejczyk Magdalena, Flis Ewelina, Gaudzińska Agata, Góral Paweł, Igielska Justyna, Jakubiec Agnieszka, Janas Artur, Knaś Izabela, Kokot Artur, Korombel Aleksandra, Kuroń Ewelina, Lampa Piotr, Machnik Agnieszka, Matysiak Aleksandra, Michalewska Małgorzata, Orłowska Dominika, Przygoda Krzysztof, Solnica Magdalena, Sołtysik Jakub, Szajer Anna, Szecówka Magdalena, Troczka Katarzyna, Wójcik Magdalena, Wręczycka Izabela, Ziora Marta.

 

KLASA IV e

 

Akslar Barbara, Bożek Artur, Bugaj Aneta, Gonera Ewelina, Grzesiak Magdalena, Gwiazda Michał, Jaśkiewicz Renata, Jelonek Sylwia, Klimczak Jolanta, Koperska Anna, Koprowska Katarzyna, Lewandowska Agnieszka, Migalska Dagmara, Miryszkiewicz Sebastian, Olejarz Magdalena, Opaliński Michał, Pałęga Aleksandra, Pasek Krystyna, Pietras Iwona, Policińska Ewa, Sikora Adelajda, Sosińska Katarzyna, Stępień Katarzyna, Świerczyński Hubert, Turek Izabela, Warwas Joanna, Zając Joanna, Załucki Michał, Zawisza Karolina.

 

ROK SZKOLNY 1998 / 1999

 

KLASA IV a

 

Bednarek Joanna, Bury Anna, Ciupa Izabela, Czajkowska Olga, Dreksler Katarzyna, Ficek Ewa, Gil Aleksandra, Graczyk Adam, Jagusiak Anna, Kałużna Paulina, Kępa Monika, Kołodziejczyk Agnieszka, Kołodziejczyk Ewelina, Konieczna Jolanta, Kosarga Beata, Kosowska Joanna, Kotkowska Iwona, Liberda Paulina, Łągiewska Bożena, Messyasz Agnieszka, Odulińska Agnieszka, Patacz Wioletta, Raźniak Karolina, Stefańska Magdalena, Stępniewska Grzegorz, Suma Anna, Szczypior Michał, Targosz Anna, Żurawiecka Anna.

 

KLASA IV b

 

Al-Ashram Fatina, Bartelt Izabela, Brondel Anna, Bus Anna, Caban Dagmara, Chwist Łukasz, Czerniak Diana,Górski Robert, Grabałowski Piotr, Juszczyk Anna, Kołodziej Paweł, Kościańska Danuta, Kowalik Iwona, Magnuska Karolina, Maruszczyk Aleksandra, Mazik Edyta, Niciejewska Marta, Nowak Anna, Pająk Magdalena, Piasecki Bartosz, Pożarlik Monika, Pluta Małgorzata, Puchała Marcin, Rosik Magdalena, Sosińska Marta, Suk Agnieszka, Wagner Olga, Wilk Joanna, Wręczycka Ewa, Zajder Mariusz.

 

KLASA IV c

 

Bielnicka Ewa, Blukacz Małgorzata, Boral Marzena, Dziembor Anna, Dziurkowska Sylwia, Jeziorska Aneta, Kalwik Magdalena, Kała Piotr, Kędzierska Ada, Klecha Anita, Kozłowski Łukasz, Krawczyk Aleksandra, Krzypkowska Magdalena, Mendak Justyna, Nowacki Michał, Pająk Katarzyna, Parkitna Ewa, Pawłowski Maciej, Pluta Karolina, Rembowska Agnieszka, Romianowska Małgorzata, Sołtysik Agnieszka, Stanisz Dominik, Sukiennik Magdalena, Szydłowski Piotr, Terlicka Joanna, Turek Agnieszka, Wyporski Filip, Zatoński Kamil.

 

KLASA IV d

 

Bujak Olga, Dziedzic Iwona, Fijołek Tomasz, Gąciarek Agnieszka, Gęsiarz Tomasz, Gworys Małgorzata, Huś Katarzyna, Jędrzejek Agnieszka, Kaczorowska Agnieszka, Kalecińska Agata, Kołek Katarzyna, Korbela Tomasz, Kościołek Małgorzata, Kucharzewska Anna, Łataś Magdalena, Magiera Joanna, Michalik Agnieszka, Niezgoda Katarzyna, Piątkowski Marek, Piskorska Magdalena, Radosz Adam, Rokita Agnieszka, Sołowiej Małgorzata, Stawiarska Kamila, Suchecki Hubert, Szaflik Stanisław, Teleszko Radosław, Tukaj Anna, Trzaskoma Dorota, Wydra Katarzyna, Zięba Katarzyna, Zych Anna.

 

KLASA IV e

 

Bątruk Katarzyna, Chądzyński Kamil, Ciura Katarzyna, Dzidowski Wojciech, Gomoluch Marek, Góra Sylwia, Helińska Magdalena, Komorowska Monika, Kośmider Ewa, Kowalczyk Anna, Kowasz Przemysław, Krasuska Anna, Kreczmer Wioletta, Krzyszkowski Maciej, Kucharczyk Adam, Kusmierek Katarzyna, Leśniczek Artur, Małek Joanna, Mastalerz Piotr, Michalczyszyn Magdalena, Polańska Marta, Połacik Agata, Prusek Joanna, Rojek Marcin, Rudnicka Paulina, Ryzner Małgorzata, Suska Grzegorz, Utrata Sławomir, Walaszczyk Krzysztof, Żurawiecka Katarzyna.

 

ROK SZKOLNY 1999 / 2000

 

KLASA IV a

 

Basiński Tomasz, Białek Magdalena, Binder Joanna, Boral Agata, Borycka Beata, Ceglarek Adam, Ciach Tomasz, Chojnacki Grzegorz, Deptuła Konrad, Gajda Natasza, Grobelak Mariusz, Janeczek Sylwia, Jarkiewicz Jutyna, Kawecka Agata, Kurzynoga Olga, Kozioł Ewelina, Łaza Justyna, Łebek Marcin, Majchchak Anna, Makaryk Patrycja, Miarka Agnieszka, Orzełek Ilona, Pożarski Łukasz, Ryszczyk Irmina, Trzepizur Paulina, Frantówka Maria, Wolski Michał, Zbyryt Piotr, Ziental Małgorzata.

 

KLASA IV b

 

Bankiewicz Dorota, Bogdańska Anna, Bożek Łukasz, Cmlelarz Edyta, Chojnacka Katarzyna, Głowacka Dorota, Górawska Marta, Grabałowski Łukasz, Haj Ewa, Hajdas Olimpia, Jończyk Izabela, Klekot Renata, Kluba Magdalena, Knaś Julia, Kowalik Monika, Krupa Piotr, Ładygin, Małgorzata, Matys Paulina, Mikołajczyk Łukasz, Misztal Aneta, Nowak Katarzyna, Rybicka Karina, Stępak Dorota, Stępień Justyna, Strzelczyk Marta, Suder Anna, Tanasijczuk Irena, Wojnach Konrad, Wróbel Barbara, Zając Agnieszka.

 

KLASA IV c

 

Adamus Justyna, Bińczyk Wioletta, Ciesielska Aleksandra, Cibor Anna, Ciszewska Joanna, Felikowski Krzysztof, Gabryel Elżbieta, Janczak Justyna, Kołodziejczyk Małgorzata, Krawczyk Tomasz, Krzywińska Agnieszka, Kulińska Katarzyna, Łyp Alina, Maj Roman, Matyja Agnieszka, Mielcarz Kamila, Mszyca Magdalena, Muszyńska Monika, Nitkowska Magdalena, Ogrodnik Ewa, Posak Joanna, Perliński Marcin, Rataj Ewelina, Stachurska Dagmara, Sykuła Anna, Trejtowicz Anna, Troczka Iwona, Zasuń Jakub.

 

KLASA IV d

 

Bednarek Kamila, Bednarek Martyna, Dubiak Adrianna, Etryk Mariusz, Fijałkowski Paweł, Filipek Łukasz, Gonciarek Sławomir, Giełdowska Aneta, Iwańska Anna, Jaskurzyńska Olga, Klekot Monika, Kostrzewa Beata, Kufel Mariusz, Łada Katarzyna, Magiera Dominika, Malewski Michał, Michalik Jolanta, Ociepa Małgorzata, Olewińska Agnieszka, Pęczek Edyta, Pinis Michał, Przała Małgorzata, Rataj Agnieszka, Rokosa Sylwia, Rumin Magdalena, Skubis Izabela, Słomnicka Anna, Terlicka Ewa, Talewski Maciej, Tomza Anna, Warmuz Magdalena.

 

KLASA IV e

 

Bączyńska Agnieszka, Bęben Katarzyna, Bobel Sylwia, Czapińska Izabela, Dobrzański Marcin, Garus Karolina, Jaruga Katarzyna, Jelonek Ewelina, Kardaś Mariusz, Kleszczewski Michał, Klinska Anna, Kołodziejczyk Magdalena, Kotynia Łukasz, Lubczyńska Karina, Mazurek Łukasz, Miller Szymon, Mizera Wioletta, Nawracała Mariusz, Quoc Thang, Olejniczak Aleksandra, Pasieka Anna, Pasternak Marcin, Paturej Kamila, Rogalewicz Emilia, Socha Arkadiusz, Szymczyk Anna, Tokarz Angelika, Walczyk Marta, Wesner Katarzyna, Wolbiś Katarzyna, Wróbel Patrycja.

 

 

ROK SZKOLNY 2000 / 2001

 

KLASA IV a

 

Bieś Katarzyna, Blachnicka Ludmiła, Broniszewska Katarzyna, Cichoń Beata, Cieślak Anna, Czyżewska Agnieszka, Duda Agnieszka, Dziuba Bianka, Galardziak Beata, Gęsiarz Anna, Jasińska Monika, Kawecka Katarzyna, Kleszcz Daniel, Kocik Monika, Kowalczyk Karolina, Kropisz Monika, Kuter Katarzyna, Kurzak Anna, Ledzińska Agnieszka, Liszewska Agata, Mucha Magdalena, Rudzińska Marta, Rwidan Lidia, Srokosz Piotr, Szecówka Anna, Szewczyk Izabela, Szyda Małgorzata, Śpiewak Justyna, Tarnowska Magdalena, Turek Olga, Wawszczak Agnieszka, Widulińska Agata, Wydrychiewicz Ilona, Wrzód Marlena.

 

KLASA IV b

 

Banasik Delfina, Czapla Agnieszka, Dobosz Anna, Dominik Karolina, Dorozik Michał, Dziubek Justyna, Gabryel Justyna, Głusek Ewelina, Gołaszewski Sebastian, Górniak Maciej, Górawska Marzena, Haładus Luiza, Karońska Monika, Kasperczyk Monika, Kliszewski Jarosław, Kubat Justyna, Kukiz Marcin, Łągiewka Izabela, Łęgowik Arkadiusz, Masłowska Karina, Mazik Łukasz, Ociepa Joanna, Piłatowicz Konrad, Sambor Marta, Stępień Katarzyna, Strach Piotr, Szmukier Adam, Ulfik Justyna, Warzecha Monika, Wlazłowska Katarzyna, Wojton Katarzyna, Zając Piotr, Zarzycka Iga, Zięba Grzegorz.

 

KLASA IV c

 

Adamczyk Piotr, Błaszak Paweł, Chrzanowska Dorota, Czarnota Bartosz, Czarnota Michał, Dybalska Justyna, Gorzelak Ilona, Gruszczyński Radosław, Kiszka Jadwiga, Klijewski Paweł, Kocińska Dagmara, Matyjaszczyk Przemysław, Michalska Monika, Młynek Jolanta, Musiał Agnieszka, Nabiałek Mariola, Palacz Aleksandra, Polus Katarzyna, Sapota Aneta, Serafin Anna, Sokolnicka Agata, Sowa Ryszard, Stefańczyk Marta, Szczurak Piotr, Szymański Łukasz, Świda Agnieszka, Ujma Karolina, Wawrzak Kaja, Wójcik Sylwia, Zubkowicz Marta, Zatoń Agnieszka.

 

KLASA IV d

 

Bartosz Piotr, Basiński Artur, Cierpiał Dorota, Czerniuk Karolina, Dawczyk Tomasz, Dowolska Urszula, Drabek Oliwia, Jaworska Anna, Kowalik Ewelina, Kromołowska Katarzyna, Małasiewicz Bartosz, Mazanek Małgorzata, Mazur Kamil, Mazur Magdalena, Mączyński Łukasz, Monasterska Joanna, Nieora Anna, Nowacki Marian, Ociepa Joanna, Pasieka Magdalena, Pindych Emilia, Prymek Anna, Rak Paulina, Sambor Sylwia, Szczerba Paweł, Świtalski Andrzej, Urbańska Magdalena, Wesner Magdalena, Wilczyński Łukasz, Wójcik Ewa, Zatoń Maria, Żurawlew Piotr

 

KLASA IV e

 

Biernacka Daria, Burzyńska Agnieszka, Caban Kamila, Cebula Karolina, Ceglarek Patryk, Deska Magdalena, Dreksler Bartosz, Dyszkowska Małgorzata, Fils Anna, Gudaja Dominika, Kaleta Sylwia, Klecha Anna, Kubik Jolanta, Kwaczała Dariusz, Lara Magdalena, Łągiewka Kamila, Łebek Agnieszka, Maryja Beata, Musialik Agnieszka, Nowak Maciej, Pilarz Agnieszka, Piśniak Patrycjusz, Rokita Monika, Siwek Katarzyna, Stępień Edyta, Stobiecka Aleksandra, Suchańska Aleksandra, Wierzbińska Alicja, Wiewiórka Marta, Wysowska Ewa, Zatyka Łukasz,

 

ROK SZKOLNY 2001 / 2002

 

KLASA IV a

 

Bednarek Janusz, Czarnecka Katarzyna, Dawidowicz Aneta, Fabryczna Wioletta, Górecka Beata, Hartman Marcin, Has Bernardetta, Jabłońska Karolina, Kapica Joanna, Kępa Anna, Kowalczyk Ewelina, Kowalczyk Urszula, Krupka Magdalena, Krzak Różą, Krzesak Kaja, Kuczewski Artur, Anna Kwiatkowska, Los Dorota, Maj Iwona, Makwiński Paweł, Ościk Agnieszka, Pięta Sebastian, Pluta Iga, Radło Olga, Rusek Aleksandra, Stępień Joanna, Stromczyńska Justyna, Szymczyk Małgorzata, Wawrzyn Marta, Wolańska Joanna, Zaskórska Ludwika.

 

KLASA IV b

 

Banaszek Aleksandra, Bus Olga, Czarnecka Agata, Dobrucka Anna, Dobrzyńska Wiktoria, Gawrych Ewa, Gruszczyńska Zofia, Gorzkiewicz Jacek, Graczyk Magdalena, Konaszewski Kamil, Kotyza Aleksandra, Kowalczyk Nina, Kulik Błażej, Kurp Karolina, Łoboda Katarzyna, Mielczarek Katarzyna, Mikołajczyk Artur, Ozieriańska Katarzyna, Płaza Anna, Stąpor Arkadiusz, Sokolnicka Agata, Suska Joanna, Tokarz Rafał, Tomaszek Adam, Turoń Anna, Wiazowska Anna, Witkowska Anna, Wojtaszczyk Anna, Wróbel Marta, Zielonka Edyta, Zięba Łukasz.

 

KLASA IV c

 

Anioł Małgorzata, Antoń Karolina, Bińczyk Jan, Bławat Paulina, Broniszewska Marta, Bugała Joanna, Burza Kinga, Cisowska Justyna, Figiel Adam, Główczyńska Justyna, Grus Ewelina, Hałaczkiewicz Karolina, Kalek Ewelina, Klimek Lucyna, Kokot Justyna, Kowacz Michał, Kuberski Marcin, Łobodzińska Ewelina, Mońka Bartosz, Mucha Marta, Niedbał Marta, Nowakowska Ewa, Rembielak Łukasz, Skalik Emilia, Skrzypczyk Justyna, Socha Radosław, Swatek Konrad, Wawrowska Joanna, Wawrowska Magdalena, Włudzik Małgorzata.

 

KLASA IV d

 

Adamus Karolina, Białek Elżbieta, Borkowski Michał, Banaszczyk Piotr, Chrzan Katarzyna, Czekała Anna, Członkowski Piotr, Gibała Ewelina, Jagusiak Grzegorz, Jakubczak Katarzyna, Juszczyk Karina, Kliszewska Magdalena, Krzypkowska Paulina, Mazur Marlena, Muszyńska Magdalena, Nabrdalik Agnieszka, Ociepa Rafał, Pacyniak Marta, Paturej Beata, Pidzik Marta,Piech Szymon, Piesakowski Karol, Skupień Marta, Stelmach Martyna, Szparkowski Marcin, Szczepaniak Justyna, Ujma Karolina, Wasik Patrycja, Widera Jakub, Zaława Kamila, Zielonka Magdalena.

 

KLASA IV e

 

Banasiak Katarzyna, Biskup Ilona, Borowicz Magdalena, Czerwik Marzena, Dymek Justyna, Dziubek Leszek, Glińska Beata, Grabarczyk Karolina, Jachemczyk Justyna, Jaśkiewicz Katarzyna, Jurczyński Michał, Kokot Aleksandra, Mazurek Szymon, Mszyca Monika, Nalepa Olga, Patyk Monika, Pluta Anna, Rogacz Daria, Rogala Marcin, Sławetna Magdalena, Stefańczyk Piotr, Suchańska Monika, Szamocki Maciej, Szwengiel Maciej, Szyda Barbara, Szymczyk Magdalena, Tarkowska Iwona, Tomaszewska Katarzyna, Tukaj Anna, Wasik Karina, Wojtasik Dorota.

 

KLASA IV f

 

Angiel Izabela, Bednarska Magdalena, Bujak Ewelina, Dziubińska Kamila, Galardziak Aneta, Gaudy Anna, Gosek Ewa, Gnyp Katarzyna, Gręda Izabela, Jankowska Magdalena, Juszczyk Paweł, Kierach Adam, Konieczny Anna, Kozłowska Elżbieta, Kudła Anna, Kwaśniak Tomasz, Machura Konrad, Mandat Magdalena, Maras Kamila, Michalska Ewelina, Michoń Dagmara, Otręba Marcin, Patrzyk Katarzyna, Pijet Edyta, Połcik Joanna, Raczyński Kamil, Świątek Tomasz, Wilczyńska Monika, Wychodzka Anna, Wychodzki Artur, Zwierzchlejska Anita, Żuchowska Justyna.

 

ROK SZKOLNY 2002 / 2003

 

Aksamit Katarzyna, Banasiak Monika, Banasiak Aleksandra, Bednarek Justyna, Biernacki Sebastian, Biskup Agnieszka, Bitner Anna, Boczek Agnieszka, Borzęcka Magdalena, Brożyna Janina, Brudziński Wojciech, Brylińska Marzena, Bujak Joanna, Bukowska Ewa, Caban Robert, Chłód Ewelina, Chmielarz Sylwia, Chowaniec Kinga, Chrzanowska Małgorzata, Chwist Mesalina, Chyra Anna, Chyra Ewa, Cierpiał Monika, Cierpiński Łukasz, Cieśla Monika, Cieślik Izabela, Ciura Piotr, Cok Justyna, Cwalina Olga, Cyrulińska Magdalena, Czech Magdalena, Czupryniak Agata, Czyż Wojciech ,Dankowska Dagmara, Helczyk Piotr, Dobosz Adam, Dominiak Adrianna, Dubicka Izabela, Dydyński Michał, Dziewiarz Jolanta, Dziubek Izabela, Firlej Justyna, Fiszel Monika, Gacka Katarzyna, Gaj Marlena, Gajecka Justyna, Garbiec Anna, Gęsiarz Sylwia, Gil Łukasz, Gizler Anna, Głąb Anna, Głąb Rafał, Głowacki Bartosz, Góra Olga, Górecka Barbara, Grabowska Anna, Grabowska Dorota, Grobelna Magdalena, Gruca Marta, Hanczyn Marek, Hejduk Monika, Imiołek Milena, Izdebski Mariusz, Jagiełło Maciej, Jaremko Ewa, Jarkiewicz Justyna, Jeż Karolina, Jędrak Marta, Jędrzejek Małgorzata, Jurczyński Jakub, Kaczmarek Ewelina, Kaczorowska Urszula, Karaśkiewicz Monika, Karolczyk Bartosz, Kieruzel Marcin , Kiszko Anna, Kita Marta, Kluba Magdalena, Kluczna Ewa, Kołakowska Agata, Koniecki Sebastian, Konieczna Mariola, Konopka Marta, Konstanciak Katarzyna, Kopera Ilona, Korkus Agnieszka, Kościołek Beata, Kotarska Magdalena, Kowalik Łukasz ,Kowalski Szymon, Krupińska Ewelina, Kuban Izabela, Kugaj Małgorzata, Kujawiak Agnieszka, Kula Marta, Kulasiewicz Paweł, Kulińska Edyta, Kwapisz Kinga, Kwasek Rafał, Lampa Joanna, Lesniak Paulina. Łopat Marcin, Magiera Jarosław, Makles Katarzyna, Małolepszy Aleksandra, Małolepszy Mateusz, Małyska Łukasz, Marczak Magdalena, Marczuk Marta, Markiewicz Marietta, Matyaszczyk Michalina, Mazanek Anna, Mazik Iwona, Melka Izabela, Miedzińska Dominika, Miedzińska Inga, Miękina Monika, Mikiewicz Joanna, Miłosz Magdalena, Mizera Paulina, Mizgalska Anna, Motłoch Grzegorz, Motyl Bartłomiej, Mrozowski Maciej, Nawrot Marcin, Nems Łukasz, Ochenkowska Magdalena, Okoń Magdalena, Opara Patrycja, Pacipnik Angelina, Padlowski Łukasz, Paliwoda Karolina, Poltacha Ewelina, Parkitna Ewa, Parkitna Kamila, Pawłowska Katarzyna, Palusińska Patrycja, Peryga Przemysław, Piaszczyk Anna, Pińska Agnieszka, Pluta Magdalena, Podolak Michał, Policiński Marek, Doroszewski Konrad, Poskart Anna, Przała Sylwia, Puszek Jacek, Rogacz Monika, Rojek Krzysztof, Ryl Patrycja, Sidorkiewicz Natalia, Sitek Szymon, Smoleń Marta, Sobonia Małgorzata, Socha Aneta, Stańczyk Małgorzata, Stąpor Bartosz, Stefani Karolina, Stępniak Michał, Stępnik Konrad, Suchański Karol, Szopa Olga, Szostek Monika, Szydłowski Grzegorz, Szymocha Agnieszka, Szymocha Katarzyna, Szymoniak Sara, Ściepura Barbara, Ślęzak Jan, Śliwakowska Anna, Śliwakowska Lidia, Śpiewk Konrad, Świerczyński Wojciech, Masarz Patrycja, Trejtowicz Rafał, Ulik Przemysław, Urbańczyk Katarzyna, Urbańczyk Małgorzata, Uss Anna, Wagner Łukasz,Wieczorek Aleksandra, Wierzbicka Jagoda, Wilczek Marcin, Wiński Marcin, Witkowska Agata, Woch Magdalena, Wolańska Beata, Woroniecki Bartosz, Worwąg Sandra, Woźnica Paulina, Wróż Przemysław, Wytrych Tomasz, Zawada Dorota, Zemła Magdalena, Ziętal Mateusz, Zimny Agata, Zwierzchlejska Karolina, Żak Ewa, Żak Jacek, Żołynia Katarzyna, Żurawska Dominika.

 

ROK SZKOLNY 2003 / 2004

 

Arkabus Marcin, Ataniel Magdalena, Bałdys Magdalena, Banasiak Ewa, Bartnik Magdalena, Bednarek Jarosław, Bergier Aleksandra, Białas Klaudyna, Białecka Agata, Biazik Ewa, Biczak Justyna, Biecek Anita, Biedroń Marta, Bielak Michał, Błaszczyk Agnieszka, Błaszczyk Piotr, Brącel Marcin, Bugała Michał, Burzyński Emil, Chajdas Marta, Charbich Marta, Chmielewska Milena, Chrapońska Anna, Ciupa Piotr, Cupiał Marzena, Ćwik Agata, Dąbrowska Anna, Deska Piotr, Dudek Monika, Dziurkowska Renata, Dziurkowska Sylwia, Filipczyk Olga, Folcholc Fryderyk, Frukacz Damian, Fulko Agata, Galiczak Anna, Garus Emilia, Gliński Michał, Głąb Aneta, Gołębiowska Magdalena, Grabarczyk Kamila, Grondys Natalia, Haber Joanna, Hartman Monika, Imiołczyk Maciej, Iwańczak Patrycja, Jarzyna Ilona, Jeziorska Wirginia, Jędraszkiewicz Joanna, Jodłowski Maciej, Kaczka Katarzyna, Kała Katarzyna, Karoń Monika, Kędziora Marta, Klama Marta, Kluszczyński Adam, Kocela Monika, Kochel Katarzyna, Kocińska Paulina, Kołacz Beata, Komorowski Maciej, Kopacz Karolina, Korzec Jagoda, Kotas Marta, Kowalczyk Magdalena, Kowalik Anna, Kowalska Karolina, Kowalska Amelia, Kozłowska Magdalena, Krajewska Joanna, Krakowiak Adam, Kubat Kamila, Kucharczyk Klaudia, Kulik Dawid, Kupka Anna, Kurek Karolina, Kusiński Marcin, Kwiatkowski Grzegorz, Lamik Ewelina, Lamik Iwona, Lipczyńska Katarzyna, Loch Urszula, Lula Katarzyna, Łągiewka Monika, Machel Lucyna, Macherzyńska Ewelina, Madej Katarzyna, Madej Paulina, Majchrowska Marzena, Majchrzak Malina, Majchrzyk Justyna, Makowska Justyna, Małczak Marzena, Mandat Karolina, Markiewicz Katarzyna, Markowska Sabina, Markowski Michał, Matyja Alicja, Matyśkiewicz Karolina, Mazur Katarzyna, Mączka Anna, Metrycka Katarzyna, Michalska Milena, Mietelski Mariusz, Migalska, Magdalena, Mika Ewelina, Młyńczyk Katarzyna, Mróz Karolina, Mszyca Katarzyna, Mszyca Małgorzata, Musiał Katarzyna, Musiał Łukasz, Muskała Karolina, Muszalski Paweł, Mysłek Marlena, Nabiałek Jolanta, Noga Anna, Ociepa Iwona, Ogrodniczek Magdalena, Olejniczak Joanna, Ostrowska Kamila, Paliwoda Kornel, Pałczyńska Natalia, Pałgan Piotr, Pałka Marta, Parkitna Maria, Paruzel Agnieszka, Paruzel Katarzyna, Pawlik Joanna, Pawłowska Ewa, Piątek Marianna, Picz Anna, Piotrowski Rafał, Plaminiak Urszula, Pluta Marta, Pohorecka Aleksandra, Pokorski Damian, Polaczkiewicz Marta, Pośpiech Paulina, Praska Joanna, Pruban Sebastian, Pruciak Ewelina, Puchała Marcin, Pyziak Janusz, Reszka Monika, Rutkowska Ewa, Rzycka Marlena, Siedlecka Małgorzata, Sil Ewelina, Siwek Edyta, Smela Marlena, Staniec Ilona, Starczewska Mariola, Staroniek Michał, Stasiak Dawid, Stępnik Monika, Stróżykowska Marzena, Szewczyk Karolina, Szewczykowska Anna, Szpulak Jakub, Szymańska Olga, Świda Agata, Świtała Monika, Terlicka Małgorzata, Tomczyk Michał, Trzaskalska Milena, Trzewiczek Krzysztof, Turkowska Monika, Typel Paulina, Tyras Bartłomiej, Ułamek Marzena, Wałęga Marta, Warchoł Katarzyna, Wieszczeczyńska Katarzyna, Wiewióra Ewa, Wiśniewska Lena, Woldan Aneta, Wosik Agnieszka, Woźniakowska Joanna, Wrzalik Sylwia, Zapała Justyna, Zatoń Daria, Zawadzka Karolina, Zawadzka Katarzyna, Zgrzebna Olga, Ziętara Jakub, Zjawiona Grażyna, Zych Monika, Zych Magdalena, Żarnowiecka Marta, Żarnowiecka Ewelina.

 

 

 

ROK SZKOLNY 2004 / 2005

 

 

Adamczyk Przemysław, Antczak Aneta, Anzorge Katarzyna, Ataniel Anna, Augustyński Miron, Bachniak Marta, Bajor Karolina, Balas Marta, Balsam Ewa, Banaszczyk Jarosław, Baor Anna, Baran Klaudia, Barasińska Agata, Bartkiewicz Przemysław, Baryś Przemysław, Bednarczyk Łukasz, Będuch Monika, Białek Aleksandra, Bielka Anna, Biolik Adam, Buraczyńska Dagmara, Brodziak Patrycja, Bronis Magdalena, Brzeziński Kordian, Brzozowska Monika, Budzynowski Tomasz, Brudziński Michał, Całusińska Marta, Chamala Tomasz, Chłąd Tomasz, Chłąd Beata, Chłód Justyna, Chrzanowska Ewa, Chrząstek Katarzyna, Chrzęszczyk Kamil, Chudaszek Sylwia, Chwal Martyna, Cierpiał Tomasz, Ciupińska Paulina, Ciupiński Jakub, Ciura Michał, Ciuraszkiewicz Kamil, Czernicka Agata, Daroń Natalia, Derda Justyna, Dobosz Daniel, Dobrucka Ewa, Drabek Olga, Dróżdż Zbigniew, Duda Sylwia, Dudek Magdalena, Dzidowska Anna, Dziegiedź Monika, Dziubek Marzena, Estko Aleksandra, Fabiszewska Beata, Figzał Małgorzata, Fras Magdalena, Fryst Edyta, Gajda Kamila, Gągała Justyna, Gierasińska Katarzyna, Gloc Marlena, Głowacki Rafał, Górniak Anna, Grzelczyk Magdalena, Grzesiak Agnieszka, Grzesiak Sylwia, Gurba Łukasz, Gwadera Łukasz, Heluszka Anna, Izard Bartosz, Jabłońska Aleksandra, Jagieła Magdalena, Jakubczak Bartosz, Jakubowska Justyna, Janeczek Emilia, Jarnecka Iwona, Jasek Ewelina, Jelonek Anna, Jelonek Grzegorz, Jędraszkiewicz Anna, Jędrzejczyk Justyna, Joński Michał, Jugowiec Karolina, Kabzińska Justyna, Kaczmarek Kamil, Kaczmarzyk Monika, Kafel Przemysław, Kapsa Kacper, Kata Karolina, Kepa Marta, Kędzia Karol, Kępski Michał, Kicińska Marta, Kidawa Dagmara, Kierach Maria, Kluba Joanna, Kmieciak Sandra, Kmiecik Agata, Kocela Dorota, Kochanowska Daria, Kołodziejska Dorota, Koper Kacper, Koperski Maciej, Kostrzewska Justyna, Kowalczyk Maciej, Kowalik Martyna, Kowalik Łukasz, Kowalska Monika, Kozłowska Anita, Krawczyk Łukasz, Krawczyk Monika, Krawczyk Anna, Kręciwilk Ewelina, Krok Paweł, Krzaczek Agnieszka, Krzemińska Barbara, Kubat Ewelina, Kucharski Dawid, Kulasiewicz Piotr, Kulej Monika, Kulig Marta, Kulig Julia, Kulij Aleksandra, Kulisiewicz Agnieszka, Kunowski Maciej, Kurek Jakub, Kurzacz Jarosław, Kuźniar Weronika, Kwiecień Paulina, Lechowska Magdalena, Lepiasz Agnieszka, Leszczyńska Malwina, Lewandowska Paulina, Ligenza Katarzyna, Ligęza Grzegorz, Ludynia Maciej, Łakoma Ewelina, Ławniczek Magdalena, Łyskawska Olga, Łyźniak Julita, Madej Justyna, Magdziarz Mateusz, Magiera Jakub, Majdzik Monika, Marcjanek Joanna, Markowska Anna, Mazik Jowita, Mermer Jakb, Mermer Michał, Miedziński Krzysztof, Mielcarz Paulina, Migalska Izabela, Migoń Weronika, Mika Agata, Mika Katarzyna, Mikielewicz Jacek, Miklus Katarzyna, Mikołajczyk Przemysław, Mniszewski Bartłomiej, Miszczyńska Urszula, Mosiński Łukasz, Mroczkowska Barbara, Mrowiec Bartłomiej, Muras Monika, Musiał Magadalena, Musiał Katarzyna, Nalewajka Barbara, Nawrot Anna, Niedbalska Judyta, Nitecka Izabela, Nowak Aneta, Nowak Anna, Nowak Michał, Nowak Beata, Nowicka Katarzyna, Ogłaza Piotr, Olejniczak Krzysztof, Owczarek Piotr, Paciulan Agnieszka, Paczyńska Justyna, Paczyńska Marta, Papaj Karolina, Parkitna Paulina, Paruzel Sylwia, Pasieka Łukasz, Piątek Daria, Piątkowski Kamil, Piech Anna, Pielużek Karolina, Piestrak Danuta, Pietras Katarzyna, Pikoń Sylwia, Pinis Wieńczysława, Podsiadlik Tomasz, Polak Aleksandra, Połacik Łukasz, Popęda Paulina, Pruciak Marta, Puszczewicz Robert, Pytel Monika, Radecka Żaneta, Radecka Karina, Radosz Iwona, Rajchel Oliwia, Rakowska Anna, Rospędek Monika, Rybak Ilona, Rydel Mateusz, Rygał Przemysław, Sajecki Tomasz, Sakowicz Magdalena, Sałata Natalia, Samodurow Karolina, Sikorska Dorota, Sitkiewicz Olga, Sitowska Malwina, Siudeja Anna, Skorupski Jarosław, Słomian Paulina, Sobczak Anna, Sowa Robert, Spotoń Magdalena, Stęchły Paweł, Stobiecka Agnieszka, Stobiecki Jarosław, Strączyńska Agnieszka, Stromczyński Maciej, Strugacz Anita, Stryjniak Mateusz, Sulema Olga, Suliga Katarzyna, Surowiec Dorota, Szafert Katarzyna, Szczepanowska Justyna, Szeligowska Paulina, Szkop Marcin, Szopa Katarzyna, Szpulak Mateusz, Sztajner Aleksandra, Szwarlik Marlena, Szymczyk Łukasz, Ścigaj Marta, Śledzińska Anna, Ślęzak Marta, Ślęzak Sebastian, Świdnicki Paweł, Tabak Michał, Tame Justyna, Taranek Piotr, Taranek Daniel, Tatarek Ewa, Tomaszewski Robert, Tomczak Anna, Turek Magdalena, Tyras Maciej, Ujma Ewelina, Ujma Monika, Urban Piotr, Urbaniak Dagmara, Urbanik Michał, Urbańska Katarzyna, Warońska Weronika, Waryś Martyna, Wasilewski Kamil, Wieczorek Katarzyna, Wieczorek Konrad, Więcek Sandra, Wilk Juliusz, Winiarska Karolina, Witkowski Marcin, Włodarczyk Anna, Włodarczyk Ewelina, Wolbiś Agnieszka, Woldan Ewa, Wolski Damian, Wosik Karolina, Wójcik Sylwia, Wójcik Marcin, Wójcik Joanna, Wróbel Małgorzata, Wuczyński Damian, Wypych Anna, Wypych Łukasz, Zajdel Karolina, Zalewski Jerzy, Zarzeczna Anna, Zatoń Mateusz, Zentner Adam, Zębik Judyta, Zięba Irimina, Ziębicka Kinga, Ziółkowska Justyna, Zjawiona Katarzyna, Zubowicz Małgorzata, Zygoń Katarzyna, Zymek Ewelina.

 

ROK SZKOLNY 2005 / 2006

 

KLASA III a

 

Bednarska Joanna, Bogus Jędrzej, Boral Michał, Bożek Aleksandra, Brzeska Anna, Ceglarek Dorota, Cichoń Martyna, Gęga Paweł, Grygiel Monika, Ilcewicz Katarzyna, Kaczyńska Agata, Kowalik Aleksandra, Krogulewska Paulina, Kulej Magdalena, Kwiatkowska Anna, Mandat Julia, Miklus Klaudia, Możdżyński Adam, Nabiałek Magda, Nita Wojciech, Patyk Barbara, Przysuszyńska Olga, Radecka Justyna, Rodasik Radosława, Sikora Martyna, Smoleń Dominika, Szewczyk Kamila, Szmida Aleksandra, Szymanek Joanna, Wróbel Paulina.

 

KLASA III b

 

Bukowska Kamila, Buła Damian, Całus Karolina, Cieślik Kinga, Cieślik Łukasz, Czarnota Kamila, Fukacz Kamila, Janik Magdalena, Kaniowska Kamila, Kazibudzki Igor, Kula Mateusz, Kurdziel Aleksandra, Kwiatkowska Marta, Ledwoń Paulina, Machel Paweł, Miniszewski Mateusz, Nonas Agnieszka, Pałasińska Marika, Pietrasik Ilona, Popczyk Adrian, Przeniosło Aleksandra, Pętlarska Ilona, Rosołowicz Beata, Rzepka Katarzyna, Soja Grzegorz, Suliński Wojciech, Staszewska Olga, Tyras Michał, Ujma Magdalena, Wagner Martyna, Wieczorek Marta.

 

KLASA III c

 

Adamiecki Robert, Bronis Anna, Budzisz Paulina, Gajda Klaudia, Garbiec Izabela, Grzelak Anna, Górniak Olga, Hyra Agnieszka, Idziak Magdalena, Jurczyk Sebastian, Kamińska Katarzyna, Kisiel Monika, Korkus Piotr, Kozak Piotr, Kręciwilk Agnieszka, Królikowski Paweł, Lesińska Natalia, Napora Anna, Noszczyk Paulina, Nowak Adriana, Nowak Michał, Opara Sławomir, Pala Monika, Fabiańczyk Katarzyna, Pisarek Martyna, Plaszczyk Arkadiusz, Sikora Anna, Smolarz Katarzyna, Smyła Magdalena, Starczewska Paulina, Stępień Marta, Szczepańczyk Joanna, Świątek Anna, Zajder Olga, Zalejska Marta.

 

KLASA d

 

Barański Emil, Bekus Anna, Błaszczyk Bartłomiej, Ciesielski Robert, Droś Beata, Gawęda Radosław, Gębuś Aleksandra, Głąb Agnieszka, Grzesiak Kamil, Jasiński Piotr, Jelonek Ewelina, Kamińska Monika, Klecha Magdalena, Kmieć Marta, Łaskawiec Konrad, Mielczarek Martyna, Musiał Bartłomiej, Ociepa Przemysław, Pąchalski Tomasz, Pierścionek Ewelina, Pierzgalski Łukasz, Plaskacz Alina, Przygodzki Karol, Rabenda Kamil, Robak Adriana, Rychter Przemysław, Skalik Arkadiusz, Skrzypczyński Tomasz, Sobstel Magdalena, Stępnik Anita, Taranek Ariel, Zientara Rafał, Ziębiński Jakub, Żerdzińska Patrycja.

 

KLASA III e

 

Andzlik Jacek, Antończak Kamil, Bieńkuński Mariusz, Ciura Małgorzata, Fijałkowski Wiktor, Gonera Agata, Grochowina Agata, Halter Karolina, Jaroszewska Żaneta, Jurczyński Karol, Kąpiel Aleksandra, Klimczyk Karolina, Koffer Piotr, Kosiorek Krzysztof, Kula Anna, Kulisiewicz Daniel, Lora Magdalena, Możdżeń Marcin, Nieuważny Rafał, Oślizło Piotr, Polańska Agnieszka, Pośpiech Zbigniew, Rodasik Bartłomiej, Skrok Aleksandra, Szaflik Zofia, Ścigała Ewelina, Świątek Karolina, Wasil Adrian, Wójcik Weronika, Wypart Aneta, Zyskowski Marciń

 

KLASA III f

 

Bator Karol, Bazan Kamil, Chowański Andrzej, Czekała Bartosz, Dąbrowska Agnieszka, Dąbrowska Marta, Duda – Dziewierz Piotr, Gidziela Krzysztof, Głuch Aleksandra, Hiszpańska Karolina, Jakubowska Anita, Jakubowska Weronika, Juszczyk Piotr, Knapczyk Aneta, Kołczyk Anna, Krzysztofik Dominika, Lewandowski Jakub, Łyko Małgorzata, Małopolska Iwona, Michalak Sebastian, Palka Rafał, Pawlik Marzena, Przygodzka Katarzyna, Proniewicz Monika, Rozik Anna, Sekret Jolanta, Smuda Katarzyna, Skarżyński Piotr, Szymańska Paulina, Tomczyk Agata

 

ROK SZKOLNY 2006 / 2007

 

KLASA III a

 

Boral Katarzyna, Boral Karolina, Chrzęstek Michał, Cielas Hermina, Derda Łukasz, Dudek Marcin, Góra Sylwia, Jaśkiewicz Mariusz, Jelonek Tomasz, Kaczmarzyk Bartosz, Kasperkiewicz Jakub, Kaźmierczak Katarzyna, Kokoszczyk Krzysztof, Kowalska Sylwia, Kozieł Paulina, Kweczke Kamila, Kwiecień Justyna, Macińska Sylwia, Matyja Lucyna, Niedbała Justyna, Pąchalska Olga, Popiołek Kinga, Poroszewska Monika, Rogacz Anna, Rokosa Iwona, Sasuła Łukasz, Staniec Magdalena, Strojec Katarzyna, Szacho-Głuchowicz Sandra, Szczepanik Kinga, Tomzik Anna, Trembacz Joanna, Wiśniewska Katarzyna.

 

KLASA III b

 

Badora Wojciech, Dreksler Adam, Gajosek Sylwia, Gonera Kamila, Jabłoński Jakub, Janeczek Marta, Janeczek Partycja, Janus Piotr, Jezierski Robert, Kisiel Rafał, Kotala Edyta, Krzypkowski Michał, Lewandowski Tomasz, Łyko Dagmara, Markowski Maciej, Mirowski Tomasz, Mokrzycka Olga, Muskalski Tomasz, Noszczyk Marzena, Ogłaza Konrad, Olawińska Weronika, Organa Bartosz, Połcik Magdalena, Pöpke Tobiasz, Pytel Katarzyna, Sala Izabela, Serwa Aleksandra, Socha Daria, Sowiński Paweł, Stolarska Alicja, Świerzbiński Rafał, Szaniewski Mateusz, Szymczyk Katarzyna, Woch Sebastian, Wojarski Karol, Woszczyna Paweł.

 

KLASA III c

 

Chodacki Mateusz, Dendek Anna, Dygudaj Milena, Fyda Elżbieta, Garus Sylwia, Gawlikowska Ewelina, Grobelak Anna, Grochowina Justyna, Jagieła Aleksandra, Jagoda Anna, Jakubczak Patrycja, Jeż Marta, Jundziłł Paulina, Kaczka Anna, Kokot Katarzyna, Kostarczyk Magdalena, Kucharska Agata, Lechowski Artur, Lizuraj Magdalena, Lora Anita, Michalczyk Patrycja, Mika Joanna, Mrozicka Kinga, Nowak Łukasz, Olesińska Beata, Opala Ewelina, Ostrowska Magdalena, Parzęczeswka Katarzyna, Pluta Marek, Rybak Michał, Stępień Artur, Sztanderska Sabina, Synoradzka Anna, Ślęzak Aleksandra.

 

KLASA III d

 

Chrabąszcz Mariola, Chwalba Izabela, Dziagacz Dominika, Gęga Jakub, Glińska, Izabela, Golemo Katarzyna, Góra Anna, Graj Michalina, Hepner Łukasz, Iwańczak Małgorzata, Jędrak Monika, Kluba Paweł, Knapik Rafał, Kościelna Martyna, Kuna Justyna, Kuśmierska Dagmara, Magiera Grzegorz, Mendak Ilona, Muszyńska Agnieszka, Orman Dominik, Podsiedlik Katarzyna, Słomka Dariusz, Szczepańczyk Monika, Tanasijczuk Aleksander, Wolska Aleksandra, Woźniak Bartosz, Zawadzka Katarzyna, Zielonka Rafał.

 

KLASA III e

 

Bednarek Kamil, Brewczyńska Alicja, Bulski Krzysztof, Bus Patrycja, Dreksler Paweł, Garbaciak Wojciech, Hajducka Magdalena, Kalasińska Anna, Kaczmarek Artur, Karoń Izabela, Kotas Piotr, Koźlik Karolina, Latoń Adam, Lazar Martyna, Łebek Karolina, Mendak Monika, Michalik Kamil, Miś Michał, Policińska Tina, Porocka Agnieszka, Pyrzyk Ewelina, Romianowska Joanna, Sikora Anna, Staniowska Martyna, Stawiarska Daria, Rak Aleksandra, Trąbska Agata, Wilk Dominika, Wojciechowski Paweł, Woźniak Kornelia, Wójcik Roksana, Wójtowicz Wojciech, Wyrodek Michał, Zawadzki Karol, Zwierzchlejski Wojciech.

 

KLASA III f

 

Ataniel Katarzyna, Badora Agata, Bednarczyk Wojciech, Burzyńska Katarzyna, Chmielarz Dominik, Chmielewska Paulina, Choryłek Katarzyna, Ciekańska Sylwia, Duda Sławomir, Giermala Dominik, Harciarek Monika, Kanus Anna, Kluba Dawid, Kowalski Łukasz, Krawczyk Bartosz, Krysik Przemysław, Majchrzak Marta, Misiak Monika, Palka Paweł, Sakowski Przemysław, Sosnowska Magdalena, Strzelczyk Łukasz, Susek Sylwia, Szmidla Izabela, Trojak Izabela, Wawrzyniak Malwina, Zębik Anna, Żabska Joanna.

 

 

ROK SZKOLNY 2007 / 2008

 

KLASA III a

 

Banasiak Aleksandra, Bednarska Joanna, Brol Katarzyna, Celoch Paula, Grabara Agnieszka, Januszewska Edyta, Kowalczyk Anna, Kozak Anna, Kucera Magdalena, Kuczek Magdalena, Kulik Elżbieta, Kusaj Marcin, Leszczyński Jacek, Matyja Milena,Pałasz Justyna, Potrawa Urszula, Prochwicz Malwina, Rok Paulina, Rybak Kinga, Sienkiel Magdalena, Skalik Leszek, Służałek Sylwia, Sojda Sara, Stolarska Dorota, Włóka Anita, Żurek Małgorzata

 

KLASA III b

 

Bajor Joanna, Bardzińska Izabela, Bartosik Małgorzata, Brzezińska Laura, Bekus Ewelina, Dudzic Lucyna, Gromelska Sandra, Grzyb Marcin, Jackiewicz Dominika, Jakubowska Marlena, Kaniowska Katarzyna, Koper Marta, Król Justyna, Królak Martyna, Ledwoń Sabrina, Leśniczek Magdalena, Łapeta Jacek, Łaszczyk Justyna, Matyja Milena, Miedzińska Aneta, Mizera Kamila, Moroń Magdalena, Plaza Marta, Pyrzyńska Sylwia, Synoradzka Agnieszka, Szleper Salomea, Tyras Katarzyna, Wąsek Justyna, Zatoński Marcel, Zienkiewicz Rafał, Żurniewicz Anna

 

KLASA III c

 

Ball Anna, Brzeska Justyna, Buliński Łukasz, Capiga Piotr, John Marcin, Jura Joanna, Kaptur Martyna, Kawełczyk Aneta, Knop Szymon, Knysak Michał, Kopera Damian, Korpalska Michalina, Kosacka Katarzyna, Kozioł Patrycja, Kubiak Tomasz, Kupisiewicz Michał, Kurzyk Marzena, Lebiocka Magdalena, Ledwoń Grzegorz, Łach Kamila, Messjasz Martyna, Mutke Agnieszka, Nabiałek Agnieszka, Nowicka Emilia, Ozga Przemysław, Pawłowski Piotr, Pytlas Paulina, Sikorska Małgorzata, Ucieklak Wiktoria, Urbaniak Dominik, Wącław Justyna, Żak Marcin

 

KLASA III d

 

Bartnik Marzena, Berenda Małgorzata, Borowczyk Dorota, Chachuła Hubert, Chłąd Sylwia, Chwała Magdalena, Ciekot Paulina, Eljasz Krzysztof, Grzybowska Ewelina, Jambor Sandra, Janus Przemysław, Jurczyńska Ewelina, Jurkowska Ewa, Koniecka Martyna, Kozioł Tomasz, Kustal Tomasz, Malczak Jakub, Mesyasz Piotr, Mikołajczyk Bartosz, Mszyca Katarzyna, Ociepa Paweł, Pechta Wioletta, Pinda Paulina, Rudlicki Michał, Stysińska Olga, Ślęzak Karolina, Wiśniewska Magdalena, Zawadzki Michał, Ziętek Monika, Zygert Daria, Żurek Jakub

 

KLASA III e

 

Bednarek Beata, Biel Łukasz, Boborowska Sandra, Borowiecka Marta, Chaber Ewelina, Chlewicka Magdalena, Domagała Katarzyna, Gabryel Marta, Górska Paulina, Jamróz Monika, Kaleta Aleksandra, Kopiszka Natalia, Kotas Paulina, Kupka Paweł, Łazorko Rafał, Łągiewka Monika, Łopacińska Magdalena, Maj Ilona, Martirosyan Anna, Minas Paula, Morawska Karolina, Piech Magdalena, Popęda Agnieszka, Rożniewska Natalia, Rychter Ewelina, Smaza Luiza, Sosnowska Magdalena, Strugacz Monika, Sułkowska Katarzyna, Szmagier Anna, Śmietana Patrycja, Ucieklak Malwina, Wcisło Patrycja, Wilk Urszula

 

KLASA III f

 

Bielecka Aleksandra, Borecki Karol, Chrapońska Justyna, Czajczyński Jakub, Gorzeń Marta, Hyra Karolina, Kaczmarek Patryk, Kamińska Dorota, Korbut Agata, Kot Marcin, Kowalska Izabela, Kubacki Tomasz, Kuras Ewelina, Kwoka Ewa, Leśnikowska Karolina, Lis Katarzyna, Luboń Joanna, Małolepsza Joanna, Modławska Magdalena, Myślikowska Paulina, Noga Agata, Pach Marta, Rataj Michał, Rębielak Anita, Rozik Joanna, Rudyk Jolanta, Sart Adrian, Ściubidło Agnieszka, Śpiewak Katarzyna, Turaj Katarzyna, Tyrała Ilona, Wojtal Marta, Zyss Agnieszka

 

KLASA III g

 

Antończak Justyna, Antos Anna, Całus Marta, Dębska Joanna, Drabowicz Anna, Gałgan Aleksandra, Gębuś Natalia, Gradzik Ewelina, Jonczyk Sonia, Kaczmarek Monika, Kaczyńska Malwina, Kapuścik Agnieszka, Kazior Agnieszka, Kłopot Paula, Łęgowik Aleksandra, Margasiński Aleksander, Mazur Beata, Miedzińska Magdalena, Nowak Paulina, Paca Piotr, Papalska Joanna, Prażnowska Monika, Radomiak Magdalena, Rak Marta, Stanirowski Bartłomiej, Stawowczyk Paulina, Szczypior Karolina, Szwedzińska Justyna, Szymoniak Nelly, Trajdos Wojciech, Wiśniewska Malina

 

KLASA III h

 

Bugaj Marcin, Bukowska Agnieszka, Cierniak Kamila, Cierpiał Karol, Gajewska Beata, Galczak Katarzyna, Głąb Anna, Marta Kasprzyk, Kowalska Teresa, Krawczyk Łukasz, Kuban Ewelina, Leszewicz Anna, Marchewka Karolina, Musiał Anna, Musiał Ewelina, Praszczyk Klaudia, Radecka Monika, Rogozińska Olga, Rogoziński Tomasz, Sikora Joanna, Stodułkiewicz Bartłomiej, Stolarska Izabela, Szczepańczyk Katarzyna, Śledzikowska Aleksandra, Walentek Katarzyna, Wilczarska Katarzyna, Wiśniewska Żaneta, Worobjew Malwina, Zebisz Klaudia, Żak Alicja, Żurek Martyna

 

KLASA III i

 

 

Balcerek Kamil, Czaja Mateusz, Falana Marcin, Gaudzińska Alicja, Grygiel Alaksandra, Jeziorski Piotr, Jurczyk Paulina, Kanafa Katarzyna, Karoń Justyna, Kasprzyk Iwona, Kluczny Łukasz, Kozłowski Piotr, Kucharski Radosław, Leśniczek Tomasz, Malina Magdalena, Miękina Anna, Morawski Tomasz, Muszczek Izabela, Nowak Karolina, Rybicki Jakub, Sieradzki Rafał, Stępień Elżbieta, Szymonik Daniel, Ścisły Krzysztof, Tajchman Konrad, Trzepizur Ewa, Tyras Jakub, Waligóra Maciej, Wrześniak Mateusz, Wypart Justyna, Zatyka Karina

 

 

ROK SZKOLNY 2008 / 2009


KLASA III a

 

Balwierz Kamila, Czernia Marta, Dabiach Daria, Dzieciaszek Katarzyna, Fijołek Marcin, Fijołek Paweł, Foltyńska Ewa, Gała Wioletta, Janik Andrzej, Kasprzak Paulina, Klama Karolina, Knysak Michał, Kościelecki Konrad, Kowalska Anna, Krakowiak Mariusz, Kubik Mariusz, Lis Agnieszka, Majewska Martyna, Masztalerczuk Małgorzata, Nabiałczyk Izabela, Ogonek Justyna, Palka Sonya, Parkitna Sylwia, Rakowski Maciej, Słotwińska Aleksandra, Sobkowski Piotr, Sołtysiak Ewa, Sowa Tomasz, Stolarska Justyna, Sulińska Agnieszka, Szelecka Marta, Trzcińska Marta, Wróbel Krzysztof, Zych Marta, Żelazna Agnieszka

 

KLASA III b

 

Banaszkiewicz Izabela, Będkowska Magdalena, Borecka Natalia, Brondel Katarzyna, Chamczyk Paulina, Ciura Bartłomiej, Dudek Karolina, Koźlik Magdalena, Langier Olga, Laskowska Magdalena, Leśnikowska Ewelina, Lewicka Kamila, Ligęza Karolina, Ludynia Piotr, Oberska Daria, Owczarek Paulina, Pach Patrycja, Padlowska Paulina, Pajor Patrycja, Pęcherzewska Katarzyna, Piskorz Agata, Psik Izabela, Skuła Karolina, Stachurska Agnieszka, Stala Magdalena, Stefańska Małgorzata, Ściebura Angelika, Świącik Karolina, Tomaszek Ewa, Wąż Natalia, Wróż Katarzyna, Zawada Katarzyna


KLASA III d

 

Bednarska Olga, Bialik Magdalena, Bieleninik Katarzyna, Bińczyk Anna, Błach Anna, Bociąga Andrzej, Grabara Marlena, Drzazga Jarosław, Karpowicz Dawid, Kaczmarek Patryk, Kołaczyk Jolanta, Kopera Barbara, Korkus Beata, Kusińska Marta, Monika Marek, Olesiński Tomasz, Nowak Adam, Ociepka Marta, Opołczyńska Andżelika, Ostrowska Martyna, Pąchalska Katarzyna, Podhaniuk Zuzanna, Radek Dorota, Rak Tomasz, Rokosa Monika, Rożkowiak Beata, Skowronek Edyta, Stężała Artur, Tasarz Klaudia, Tomzik Kamila, Winiarska Paula, Zielonka Katarzyna, Ziętara Magdalena, Zentner Albert


KLASA III c

 

Binkowska Ewelina, Błaszczyk Żaneta, Bławat Marta, Chłód Żaneta, Dudek Paweł, Grzyb Katarzyna, Jaksender Agata, Janeczek Ewelina, Janicka Agnieszka, Kajdana Monika, Kubicka Agata, Leszczyńska Anna, Matyja Małgorzata, Mazik Karolina, Messyasz Weronika, Nowak Marek, Parzonka Krzysztof, Patacz Magdalena, Potemska Klaudia, Sieja Karolina, Solak Agata, Sówka Karol, Stawiarz Roksana, Suliga Izabela, Szeligowska Marta, Szkup Barbara, Towarek Justyna, Tyjas Hubert, Urbanik Marcin, Walaszczyk Olga, Zembik Jakub


KLASA III e

 

Brzeziński Mateusz, Cieślak Adrian, Depta Kinga, Grosfeld Aleksandra, Jaśkiewicz Agnieszka, Kapkowska Alicja, Kluza Katarzyna, Knop Justyna, Kołodziejczyk Piotr, Kostrzejowski Łukasz, Lampa Anna, Lis Anna, Ławniczak Dorota, Łęgowik Jakub, Łętka Karolina, Miarka Michał, Miedziński Paweł, Minkina Katarzyna, Motłoch Iga, Nowacki Mateusz, Piskorski Radosław, Pompka Damian, Słowik Dobromir, Smejda Karolina, Szymczyk Tomasz, Śpiewak Katarzyna, Walaszczyk Bartosz, Wątor Aleksandra, Witkowska Małgorzata, Wrzosowska Monika, Zmorek Damian

 

KLASA III f

 

Apanowicz Karolina, Brodowicz Klaudia, Dawid Justyna, Dróżdż Karolina, Gajda Justyna, Grzyb Bartłomiej, Jarmoliński Kacper, Jasińska Karolina, Kiedrzynek Michał, Kita Marlena, Krawczyk Jakub, Krok Mateusz, Krupa Anita, Kubis Kamil, Luks Agnieszka, Łapaj Magdalena, Łaś Ewa, Madej Agata, Markiewicz Monika, Mermer Bartosz, Musiał Natalia, Pijet Milena, Rabenda Magdalena, Sitek Tomasz, Sobala Aleksandra, Stroniewska Patrycja, Strzelczyk Marta, Ślaski Kamil, Ujma Edyta, Wręczycka Magdalena, Zgajewska Hanna, Żerdzińska Kinga